Skocz do zawartości

DriveClub - Rywalizacja Forumkowa - pierwszy post!


Rekomendowane odpowiedzi

Fanek, lepiej zobacz jaka przepasc dzieli nasze czasy :daddy: Na dodatek ja gram od 3 dni, a ty od roku :pawel:

Umyje jaja i testuje trasy i samochody, Fitzmeister stay tuned. SPecjalnie dla fanexa wezme jakas bestie, ktora trudno jest jechac nawet na wprost, a co dopiero skrecac :daddy:

 

USSR pewnie nie moze uwierzyc, ze g29 nie dziala z wrc5 i od wczoraj probuje ja zmusic do dzialania :frog:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

a nie wiem, moze i kocur z niego, ale kupil wrc5 z mysla o g29, ktore jej nie obsluguje :pawel:

Teraz bedziesz mial szanse, bo nie bede mial czasu grac, wiec zrobie pare kolek i tyle.

Dam taka fure i trase... z ktorymi sam sobie w ogole nie radze, zobaczymy co to bedzie :)

Odnośnik do komentarza

USSR pewnie nie moze uwierzyc, ze g29 nie dziala z wrc5 i od wczoraj probuje ja zmusic do dzialania :frog:

 

Zamiast cieszyć się WRC podpiąłem G29 do PS3 i przejechałem niedokończone dodatki Ayrton Senna w Gran Turismo 6. Boże jak ta gra się zmieniła od czasu gdy ostatnio w nią grałem. 

 

 

20151015_181801.jpg

 

 

A co do Drivecluba to s p o c z k o. Już wróciłem. 

 

 

No Czezky, dajesz dajesz !

Edytowane przez ussr
  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

USSR, musze powiedziec, ze jestem troche zawiedziony, bo zrobili z ciebie takiego kota, a tymczasem:

 

1. kamera zza samochodu, gdzie wszystko wydaje sie straaaaaasznie powolne i masz przez to wiecej czasu na reakcje, latwiej trafic z zakretem, itd

2. automatyczna skrzynia biegow

3. gra na padzie mimo, ze masz kiere. Oczywiscie rozumiem, ze w driveclub jest o wiele latwiej na padzie, jest duzo wiekszat tolerancja bledu, bo ta gra byla robiona jak jeszcze w ogole kierownic nie bylo, no ale jestes pr0sem niby :/

4. caly czas lecisz z piskiem opon

 

Nie zebym ja byl jakis wymiataczem, bo i czas mam gorszy, ale ja sie przynajmniej STARAM tak:

1. Kamera przed kierownica

2. manualna skrzynia, dokladiej rzecz ujmujac manual H shifter (nie lopatki!!!!), dokladnie ten (real foto):

k51omj2uj69w.jpg

3. kiera

4. hamulec a nie drift

 

Moj jak na razie najlepszy czas, do 2 miejsca juz tylko sekunda straty. Niestety nie bede mogl juz raczej grac w tym evencie :( Nieskromnie musze powiedziec, ze satysfakcja bycia w top10 na takim setupie jest niesamowita :) (w ostatnim evencie bylem 9)

 

edit: tutaj film z przejazdu na 11 czy tam 12 miejscu z ostatniego eventu, zapomnialem nagrac przejazdu dajacego 9te.

Odnośnik do komentarza

czezky jaka wkreta xDDDDD szkoda, ze nie startowales z nami od grudnia 2014 kiedy zaczynalismy rywalizacje, wtedy prawie kazdy mial taka wkretke ze laczna liczba przejazdow eventu przeraczala zawsze tysiac prob (od ktorego patcha ten licznik wywalili, pewnie by odciazyc serwery)

 

btw nawet czaku z tego co sie oreintuje gra na kamerze zza samochodu, ja jestem od zawsze wierny kamerze z zderzaka bo skilla w racerach nigdy nie mialem cudownego wiec nie walcze o najlepsze lokaty

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...