Skocz do zawartości

DriveClub - Rywalizacja Forumkowa - pierwszy post!


Rekomendowane odpowiedzi

Gumpert Apollo walczy, wyrywa się, jest narowiste, nieokiełznane, dzikie. Jest w stanie najbardziej doświadczonemu graczowi wsadzić nóż w plecy w chwili gdy ten zapomni się pilnować. Dlatego szczerze go nienawidzę w Driveclubie. W Shift 2 było fantastyczne ale tutaj okazuje się zupełnie innym zwierzęciem. Dlatego dobrałem auto którego z pewnością nikt by nie wybrał. Nie sądziłem że ktoś z graczy biorących udział w wyzwaniach może nie mieć odblokowanego levelu 40, my tu mamy 50 odblokowane. 

 

Zapomniałem o tych którzy dopiero zaczynają. Ale specjalnie nie macie czego żałować bo obecne wyzwanie to nic innego jak 2 minuty i 40 sekund nieprzerwanego cierpienia. 

Odnośnik do komentarza

Też poprawiłem o 4 sekundy w stosunku do czasu z wczoraj, ale do Ciebie brakuje mi jeszcze 5s :D Oczywiście mogę urwać jeszcze, ale mam problem ze sklejeniem dobrego przejazdu.

 

Co do poprzedniego wyzwania, to startowało 32 graczy. Chciałem wrzucić screeny, ale nie mogę skopiować nic na dysk :/

Odnośnik do komentarza

zawsze ktos wyslal :P jak dotad zawsze to byla jedna tylko osoba ale ktos tam zawsze wyslal z uczestnikow :P

 

niech ci bedzie, ze puszcze twoje wyzwanie ale na przyszlosc prosze wysylac po zakonczeniu obecnego - a noz widelek ktos wiecej niz jedna osoba chciala wyslac swoja propozycje :P

 

aaaa i ogolna uwaga bo dostaje czasem wiadomosci, ze komus nie wyslalem zaproszenia do wyzwan - prosze pierw sprawdzic poprzez uruchomienie driveclub w wyzwaniach otrzymanych i wyzwaniach znajomych czy nowego eventu nie macie. nie wiem czemu ale nie zawsze wyswietla sie ludziom alert w menu konsoli o otrzymaniu wyzwania - takie to nasze psn, nie wyswietlenie tego komunikatu wcale nie oznacza, ze nie otrzymaliscie zaproszenia

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...