Skocz do zawartości

DriveClub - Rywalizacja Forumkowa - pierwszy post!


Rekomendowane odpowiedzi

Ile prób zrobiłeś i jakie miałeś czasy? Ja przy pierwszej jeździe narzekałem na samochód, że się ślizga i ogólnie lipa, ale jak się okazało byłem w błędzie. Trasa jest szybka, dość prosta, bez konieczności częstego hamowania. Trzeba tylko zrobić te kilkanaście prób, aby ją poznać jeżeli do tej pory na niej się mało jeździło.

Odnośnik do komentarza

Na jakis czas pewnie znikne z Rywalizacji, ale jak temat bedzie sie krecil to wroce od czasu do czasu.

 

Synek mi sie dzis urodzil :-D

Taa ja mam termin na 18 stycznia i skonczy sie granie

@MichalTD nie masz mylne wrazenie raczej nigdy odkad jestem w rywalizacji nie narzekalem ani na auto ani na trase. Nawet Atomem na mokrym mi sie lepiej jezdzilo niz w tym evencie.

Edytowane przez spencer13
Odnośnik do komentarza

Generalnie wszystko jest to co dalem w sensie samochod i trasa i warunki pogodowe ale miala byc pozniejsza godzina co przekladalo sie na widocznosc. Ale napisal mi ze beda gadali ze widocznosc slaba i ze posypia sie hejty. Ile mozna grac sloncu lub deszczu. Echh szkoda gadac skoro zglaszam event i nie jest on realizowany tak jak ja bym sobie tego zyczyl to widze ze cala rywalizacja robi sie bez sensu....

Edytowane przez spencer13
Odnośnik do komentarza

Ile mozna grac sloncu lub deszczu. Echh szkoda gadac skoro zglaszam event i nie jest on realizowany tak jak ja bym sobie tego zyczyl to widze ze cala rywalizacja robi sie bez sensu....

Lol, rywalizacja robi się bez sensu, kiedy osoby biorące w niej udział robią 2-3 próby po czym odpusczają.

 

Mi tam obojętna pogoda, ale już tak nie kozacz, bo po wpisach z ostaniego wyzwania powinno być Ci głupio, tym bardziej jak chciałeś dać event ze słabą widocznością.

 

Trasa pedal a samochod jescze wiekszy pedal ;) komu mam dziekowac za takie zestawienie ?? Ja odpuszczam mam pomysl na AB znacznie fajniejszy no nie lezezy mi wogole ten event

jakos tylek w tym lambo ucieka i na prostej drodze potrafi sie rozbujac i uderzyc w sciane.

Ja to odpuszczam ten event

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...