Skocz do zawartości

DriveClub - Rywalizacja Forumkowa - pierwszy post!


Rekomendowane odpowiedzi

pierwszy kto wysle dzis na rywalizacjaDC wyzwanie tego wyzwanie puszcze w eter jako wyzwanie drugie

 

wyzwanie nr3 wymysla ktos z pierwszego wlasnie zakonczonego wyzwania - niech zadecyduje dzisiejszy totek i pierwsza liczba, ktora zmiesci sie w przedziale startujacych

 

wyzwanie nr4 wymysla 25osoba z wyzwania drugiego

Odnośnik do komentarza

Już wysłałem. Elektryczny Mercedes powinien spodobać się Elvisowi :)

 

Dobrze ze sie konczy bo mnie ten aston w(pipi)ia

 

 

Źle dobrane auto do trasy, ciężki silnik V12 na przedzie powodowało że auto wcale nie chciało skręcać. Mogłem jeszcze urwać pół sekundy lekko ze swojego czasu ale brało mi czasu. :/ Myślałem że kończy się wieczorkiem. 

Edytowane przez ussr
Odnośnik do komentarza

Ja wysłałem o 12:06 ;) jak będzie moje to liczę na Ciebie Kufir, że w końcu Ci się uda.

W Astonie urwalem dzisiaj ponad pół sekundy i wbiłem na piąte.

Na screenie brakuje Ci trzech miejsc: fanek, Alex i rywalizacja.

 

Nikogo nie brakuje, ich tam po prostu nie ma. Niech ktoś inny wrzuca wyniki. Nie wiem czemu moje ucina. 

Odnośnik do komentarza

Nie wiem mnie najbardziej irytowaly dwa miejsca gdzie auto tracilo przyczepnosc i chyba je podrywalo do gory ale nie wiem czy to zalezne od auta czy taki urok trasy .... A skonczyl sie juz ten event bo nie wiem czy mam wysylac propozycje nastepnego ??

 

EDIT: dobra widze ze juz nie mam po co wysylac ;)

@Marik nawet nie mialem czasu powalczyc a motorow dalej nie kupilem

Edytowane przez spencer13
Odnośnik do komentarza

Ostatnim rzutem na taśmę wypadłem po za pierwszą 25, wielkie rozczarowanie i niedowierzanie ;) dla pocieszenie pozostaje jedna noc którą to kładłem sie spać ze świadomością że jestem wyżej od człowieczego z doświadczeniem na poziomie 238 milionów (pozdrawianie dla Marika). Uczucie bezcenne :) P.S. Jestem pod wrażeniem poziomem rywalizacji. Gratulacje dla zwyciezcy którego akurat cienia długo nie miałem okazji oglądać na trasie :)

Odnośnik do komentarza

Dlaczego wybieracie tory które już były ? Powoli zaczyna mnie to irytować jest tyle tras Start/Meta, których nikt nie daje.

 

Moje było na trasie Cayoosh Point Elektrycznym Mercedesem, bez deszczu tak żeby można było posłuchać szumu wiatru. Trasa bardzo prosta i przyjemna. Skoro tor już był od osoby wygrywającej to nie możesz wybrać drugiej w kolejności? Będziemy 5 razy powtarzać te samo kółko bo pięć osób dało akurat ten tor? 

Odnośnik do komentarza

Może dlatego, że jest sporo osób, które rywalizują od miesiąca-dwóch i nie wiedzą, że taka trasa już kiedyś była? Przypomnij kiedy się ścigaliście na BHC v1?

Jak tak Ci to przeszkadza to zrób zestawienie, kiedy na danej trasie było wyzwanie, to może osoby wybierające będą sprawdzać, aby przypadkiem nie było trasy sprzed roku.

Odnośnik do komentarza

Jechaliśmy ten Tor Mercedesem 4x4 bo fanek wybrał tylnonapędowe BMW, w nocy w ulewie. Piękne błyskawice, było to zanim dołączyłeś do Rywalizacji. Wiec wrzucający wyzwania powinien moim zdaniem odrzucać te tory które już były. 

 

Odnośnie zestawienia to sprawdzam auta którymi jechaliśmy ale to dobry pomysł i chyba tory i trasy też dołączę. 

Odnośnik do komentarza

W październiku Ficek odrzucił trasę od Czezkiego, bo była chyba dwa eventy wcześniej, przez co ten zmienił na inną (odwrócona wersję sprzed 5 tygodni). Więc w miarę możliwości, sprawdza to chyba przed puszczeniem wyzwania. Ja siłą rzeczy nie wiem jakie trasy były przed wrześniem, więc jak podsyłam propozycję to ciężko trafić na coś czegoś nie było. Tym bardziej, że ścigacie się od roku, więc praktycznie większość tras już była.

 

Jak możesz to zapodaj jeszcze raz ten screen z wynikami (poprzez "Najlepsza 50").

 

trzecie wyzwanie wymysla 7 osoba z tego co zakonczylo sie wczoraj rano (tak zadecydowal totek)

czwarte wymysla 25osoba w aktualnym

Siódmy był Cukier więc dwa eventy pod rząd :)
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...