Skocz do zawartości

DriveClub - Rywalizacja Forumkowa - pierwszy post!


Rekomendowane odpowiedzi

Dzizas .... Nie kozacze ... Widocznosc nie byla slaba sprawdz sam..... Chcialem zeby bylo cos innego... Odpuscilem jeden event no i tak jak mowilem darowalem sobie przy Atomie ... Ale widze ze juz slowa krytyki i swojego zdania nie mozna tu napisac

BTW w grupie na ps4 jest jakies 57 osob sciga sie kolo 30 z czego nie wszyscy regularnie. Hejtuj mnie dalej ze odpuscilem jeden event bo cos mi nie podpasowalo.

Odnośnik do komentarza

Połowy osób z tych 57 w ogóle nie kojarzę, więc ciężko mi cokolwiek pisać o ich jeździe w DC, tym bardziej jak nie piszą nic na forum.

Już tu padało kilka razy stwierdzenie, że osoba podsyłająca event powinna dać taki, w którym czuje się dobrze pod względem rywalizacji. A jak piszesz, że chciałeś dać noc w śniegu to trochę nie bardzo mi to pasuje, chociaż mogę się mylić. Zobaczymy za kilka dni jak będzie się wyzwanie kończyło ;)

Odnośnik do komentarza

Dobra zagraj najpierw tak jak napisalem o 19 i napisz czy nie dalbys rady. Raczej jestem zdania zeby sobie urozmaicac zycie. No ale coz wszystkim nie dogodzisz rozumialbym narzekania jakbym byl jakims wymiataczem. Wtedy ktos z konca moglby powiedziec ze slabo i nie da rady ale raczej utrzymuje sie w koncowce tabeli tudziez w jej dolnej polowie. Tym wieksze moje niezrozumienie dla Twojego narzekania

Odnośnik do komentarza

Wydaje mi się że Square ma trochę racji, po prostu twoje postępowanie jest mało logiczne. Lambo i trasa ci nie leży, chociaż trasa ma dużo prostych a fura trzyma się jak ta lala ogólnie mówiąc dosyć przyjemne wyzwanie. A teraz nie wiem ale wychodzi na to, że chciałeś trasę w nocy i ze śniegiem więc gdzie tu logika poprzednie wyzwanie ci nie leżało a dajesz takie warunki które dość mocno utrudniają jazdę zwłaszcza jak się chcę jechać na maxa, i nikt cię nie osądza, w końcu wszyscy mają takie same wyzwanie i szansę, ale poprostu w twoich postach odnośnie poprzedniego wyzwania, nikt by się nie spodziewał ze dasz teraz takie wyzwanie jeszcze raz to napiszę brak logiki.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Co moge powiedziec... Moglbym wyjechac z watkiem politycznym ze nie chodzi tu o wybor ale o sposob w jaki on zostal dokonany ... Nie placze, jezdze juz sie nic nie odzywam bo nie mam zamiaru teraz kazdemu osobno odpisywac w postach. Mam nadzieje ze jak ktos do(pipi)i zachodzace slonce to tez mu powiesz ze albo zmieni na 12 w poludnie albo jego event idzie sie (pipi)ic bo ludziom w oczy bedzie swiecilo. Co to jest za roznica czy chodzilo o 30 min czy o 30 godzin skoro ktos moderuje moje wybory i stawia mi warunki ?? O TO MI CHODZILO!!!. A tu chlopaki pisza ze ja se nie radzilem na prostej drodze w poprzednim wvwncie. No nie radzilem se i sie tego nie wstydze a wy gadacie ze brak logiki w moim wyborze.... Widocznie sobie radze w gorszych warunkach pogodowych skoro takie chcialem wybrac.... No nic ale nikt nie chcial podjac proby .... Odpalcie sobie ta roznice o ktora NIBY tak placze i zobaczcie czy takie sa NIBY straszne warunki ze nie jetescie w stanie "zawalczyc" z takim slabiakiem jak ja a dopiero pozniej mi tu piszcie na forum gorzkie zale :)

Takze jak nie daj Boshe znowu przyjdzie wybierac mi event to odrazu mowie ze sie tego zrzekam...na rzecz osoby ktora bedzie pietro nizej w danym evencie

Odnośnik do komentarza

Nikt by ci nie moderował gdybyś poprostu nie jechał po poprzednim wyzwaniu

 

Trasa pedal a samochod jescze wiekszy pedal ;) komu mam dziekowac za takie zestawienie ?? Ja odpuszczam mam pomysl na AB znacznie fajniejszy no nie lezezy mi wogole ten event

Trzeba było to obrać w inne słowa poprostu, że ci nie leży i już, a tak to takie komentarze będą się ciągnęły za tobą jak smród, i przez nie masz teraz taką ingerencję w swoje wybory niestety. No i to porównanie do polityki, a właśnie w polityce trzeba wazyc słowa bo wszystko zostanie ci potem, że się tak wyrażę wyrzygane.
Odnośnik do komentarza

hej Ficuś trzeba było dać Noc w śniegu tak jak on chciał. Przecież Hurungane odwrócone mamy opanowane do zarzygania co nie ? :D  :yao:

to tez mu napisalem, ta trasa jest do zarzygania opanowana przez starych wyjadaczy rywalizacji bo twoj event z nagrodami za 1,10,20 i 30 miejsce tu sie odbywal, ale jak juz psioczyl na czas to ze zmiana trasy odpuscilem

Odnośnik do komentarza

Przecież w wyzwaniu jest Holmastad Odwrócony, a nie Hurrungane. O co wam chodzi?

 

Jakby co to ja wymyśliłem event z Lambo ale niestety nawet go nie masterowałem bo czasu nie ma :reggie:.

Ja tak miałem z Nissanem na Bandipur. Wymyśliłem, a przejechałem zaledwie kilka razy. Co zaowocowało słabą pozycją.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Trasa zacna :D przez wiekszosc opanowana :D o ile dobrze pamietam to jest pierwsza trasa na jakiej zaczelismy sie scigac o nagrody od ussr (Audi o ile dobrze pamietam). Sam na tej trasie wtedy lekko ponad 200 przejazdow zrobilem, ale to byly poczatki z DC, nie bylo skilla, wtedy siedzialem nad wyzwaniem dobre 3-4 godziny dziennie - taki byl fan z Rywalizacji, az sie lezka w oku zakrecila :D

Edytowane przez gebus_3008
Odnośnik do komentarza

Zrobiłem trochę prób i trasa dużo cięższa do wymasterowania niż poprzedni event, tak więc powodzenia Spencer w walce :)

 

Jakieś fatum dzisiaj mi przeszkadza, bo co mam pobić czas, to całą wypracowaną przewagę w dwóch pierwszych sektorach muszę stracić w trzecim. A jak znowu zawale któryś zakręt, to trzeci sektor przejade lepiej. Już chyba ze 100 prób zrobiłem i dopiero teraz udało się pobić czas, ale jeszcze sporo do poprawy. Jak się uda skleić przejazd to 2:27:xxx zrobię.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...