Skocz do zawartości

Fire Emblem Fates


Gość ragus

Rekomendowane odpowiedzi

Mówią, że w tym kraju gry nitendo się nie sprzedają. Teraz pomyślcie co by się działo gdyby nina od x lat pompowała w nasz rynek $ na marketing. 

 

http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=3541670&order=p&string=fire+emblem+fates&search_scope=userItems-3541670&bmatch=base-relevance-uni-1-5-0229

 

6 osób kupiło z 14 sztuk - sklep zakończył aukcje

 

afMgtxT.png

 

 

Post z innego forum - wynika z niego jasno, że wiele sklepów np. Ultima przyjmowało zamówienia nie wiedząc jeszcze ile faktycznych sztuk dostaną:

 

 

 

Co do obcięcia ilości zamówień na Polskę, to wysłałem zapytanie do pewnego sklepu, i od pewnego pracownika tegoż sklepu dostałem maila, którego fragment jest na tyle interesujący że warto go przytoczyć:

"Nie lubię bawić się w czarny PR - ale my żadnego takiego maila nie otrzymaliśmy. A jakby Nintendo cięło zamówienia, to wszystkim równo.
Do tego pragnę poinformować, że dystrybutor Nintendo informację na temat tego ile kto jakich gier dostanie przysłał dopiero WCZORAJ. W naszym konkretnym wypadku na kwadrans przed rozpoczęciem sprzedaży.  

Także, mówiąc delikatnie - ktoś tu mija się z prawdą."

Mail, o który chodzi to właśnie informacja od dystrybutora o obcięciu ilości egzemplarzy - cytaty z facebooka ultimy:

"Wszyscy którzy potwierdzili zamówienia a nie otrzymali maila z informacja o obcięciu ilości maja gwarancje realizacji."

"Niestety dystrybutor też jest zaskoczony takim obrotem sprawy i nie dostaniemy większej ilości a wręcz zostało nam obcięte ilości."
Edytowane przez Starh
Odnośnik do komentarza

http://allegro.pl/listing/listing.php?order=m&string=fire+emblem+fates&search_scope=closed&bmatch=base-relevance-uni-1-1-0229

 

Dokładnie, zorientowali się że za tanio sprzedają.

 

Tym co kupili pewnie napiszą że dystrybutor obciął dostawę i anulują a za jakiś czas wystawią z dużą przebitką, kiedyś jakiś sklep mnie już tak wydymał.

Edytowane przez Dobos
Odnośnik do komentarza

 

 

Post z innego forum - wynika z niego jasno, że wiele sklepów np. Ultima przyjmowało zamówienia nie wiedząc jeszcze ile faktycznych sztuk dostaną

 

 

No ale to jest oczywista oczywistość, sklepy robią tak z większością kolekcjonerek od CQE ;)

 

Nie wiem nic o faceplateach, ale mogę dopytać

Odnośnik do komentarza

Zresztą cena w Polsce jest naprawdę świetna, bo najtaniej w Niemczech LE widziałem za 75 euro. 

 

UP

Byłbym wdzięczny kolego :lapka:

Edytowane przez Starh
Odnośnik do komentarza

 

Zresztą cena w Polsce jest naprawdę świetna, bo najtaniej w Niemczech LE widziałem za 75 euro. 

 

UP

Byłbym wdzięczny kolego :lapka:

 

 

 

 

 czy wiadomo czy w Polsce będą sprzedawane cover platy na new 3DSa z Fire Emblem Fates? :)

 

 

A będą :)

Wiecej informacji juz niedługo w sklepach.

 

Wystarczy Ci takie info? ;)

Odnośnik do komentarza

 

Widzę że sklep zwęszył interes, i rzucił złodziejską cenę - ręce opadają.

Osobiście z moim szczęściem, tradycyjnie nie załapałem się na pierwszy rzut. Pozostaje liczyć na to że powtórzy się sytuacja jak z The Legend of Zelda: Twilight Princess HD, i limitka będzie jeszcze dostępna w późniejszym czasie...

Edytowane przez P-chan
Odnośnik do komentarza

Czuję się okropnie, ale zamówiłem. Z jednej strony mieć, a z drugiej wspierać takich... ech.

 

Za pobraniem, może jeszcze przemyślę.

 

Ja rozważam jeszcze takie rozwiązanie, bo zawsze można zrezygnować jak gdzieś pojawi się w normalnej cenie - na co liczę. Jeszcze się z tym prześpię ^_^ .

A jako fan tej serii, nie mogę sobie odpuścić tej limitki... 

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Prawda jest taka, że od jakiegoś czasu na naszym rynku trochę spekulują tymi limitkami gier Nintendo. Na premierę niby nie ma, sklepy puszczają po 400 zł, a po miesiącu leżą w sklepach i nie ma problemu z dostępnością. Ja tam mam preorder na oba piękne pudełeczka z Pegi zamiast paskudnego USK :)

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

 

3 gry na jednym karcie za 300zl - rak 

 

the division z dlc podzielonym na cały rok za 500zł  - całuje rączki 

 

 

:teehee:

 

Gry z dodatkami w stylu steelbooków, figurek (amiibo), plakatów, pocztówek, artbooków za 180-230 zł - rak

Star Wars Battlefrond suche pudełko z płytką za 250 zł + 300 za season passa rozbitego na cały rok - całuje rączki

 

:teehee:

 

JA w żadne battlefronty nie grałem. Nie jestem posiadaczem playstation 4 typowym wypraszam sobie. I tak wolę division w które pogram i sprzedam aniżeli plastikowe zabaweczki dla dzieci. Sorry ale amiibo do mnie nie przemawiają tak jak plakaty ile ja mam lat :D  Uważam że gra ze steelbookiem nie powinna więcej jak 230 kosztować.  a na 3ds gry zawsze były tańsze a przynajmniej ja taniej kupowałem. Czy nie mogę się wkurzać że moja ulubiona seria z 3ds ma takie dziwne wydanie. Ja mam adhd i jak mi się coś podoba to muszę to mieć. Dlatego wkurza mnie to że muszę wybrać między kampanią a , b czy c. Wyobraźcie sobie że na premierę dostajecie Quantum break a i Quantum break b albo uncharted 4 a czy b ?  Albo dla koneserów dark souls 3 w trzech wariacjach ?  Nie wkurzyłoby was że za każdy musicie osobno płacić albo płacić za komplet więcej?  

 

 

 

Sorry ale wkurza mnie co nintendo robi z tymi zabaweczkami i limitkami. Dodatkowo rzucają tego tak mało że potem na allegro są przebitki 100 + zł a frajerzy kupują :)  Zrobili by więcej porządnych gier a nie skupiają się na bonusach czy zabawkach.

 

 

Aby nie było offtopa. Którą kampanie mam wybrać? Która będzie najdłuższa i najciekawsza? Są już jakieś informacje ?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Normalnie czeska komedia. Cały tydzień w robocie mam drugą zmianę a najlepsze jest to że wszystkie sklepy luczyłem do 12-tej i ED nie wystawiło swojej limitki na sprzedaż bo oczywiście budzą się ok. 16-tej. Aż się śmiać chce jak ED podeszło do sprawy ale spokojnie panowie (i ew. Panie) Jeszcze MadGames nie zaszalał (z Project Zero to rzucili najwyższą cenę jak niby towar był deficytowy - ba do dziś co druga tam gra ma tak bajońskie ceny że nie wiem czy się smiać czy płakać). Ja tam czekam aż cała ta głupota przeminie z wiatrem i kupie jak się sklepy lub ludzie ogarną (wszystkie gry i limitki z zeszłego roku uświadomiły mnie jakim błędem jest srać z obawy iż gry nie będzie w odpowiedniej ilości a obecnie wszystko mogę w normalnej cenie na alledrogo kupić- najlepszym przykładem jest i PZ i Zelda TP już z aktualnego roku).

 

P.S. Jak ktoś jest zainteresowany to w KiGu można już składać pre-order na Star Fox Zero First Print Edition. Swoją drogą wycenili już dodatek do FE:Fates w eShopie czy jeszcze nie?

Edytowane przez chrno-x
Odnośnik do komentarza

To sie obudzilem. Chcialem zamowic limitke w KiG a okazuje sie, ze juz dawno wyprzedana. Zdecydowalem sie na Conquest ze wzgledu na roznice w gameplaye. Bedzie trudniej niz w Birthright ale chyba po czesci o to chodzi w FE. 

Wiele osób mająca amerykańskie wersje mówi, że conquest>Birthright.

Odnośnik do komentarza

No i dobrze. Mnie zacheca brak grindu. Nie ze wzgledu na nude, akurat ten element lubie w rpg/strategiach (grind nie nude) ale chetnie sprobuje czegos innego. Mam nadzieje, ze to bedzie dla mnie jak pierwszy kontakt z Dark Souls (zaczynalem od 2ki gdzie mocno dostawalem wpie.rdol a ostatecznie zaliczylem wszystko lacznie z Bloodborne).

Edytowane przez decoyed
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...