Skocz do zawartości

ragus

Fire Emblem Fates

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze bez podtytułu. Premiera w Japonii latem, u nas pewnie później :reggie:

https://www.youtube.com/watch?v=fRgeeZky_AM

Jeżeli będzie tak dobry jak Awakening (a robi go to samo studio, więc czemu nie) to oczywiście zakup obowiązkowy.

Edytowane przez ragus

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czy tylko ja odnoszę wrażenie, że po trailerze wygląda to jak dodatek do awakening ?

Nintendo to jednak są mistrzowie kopiuj wklej.

Edytowane przez Soban

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Stopy dodali xd

Ale tak serio - co tu zmeniać?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dla poprzedniej czesci kupilem 3ds, zakup na premiere. Pomyslec ze awakening mial byc ostatnia czescia, ale dzieki niemu seria sie odrodzila.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Najlepsza gra na 3ds dla mnie i cholernie ciesze się na kontynuacje. Dla mnie pre orderowy must have :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Stopy dodali xd

No np. dodać głosy do dialogów i wprowadzić więcej animowanych scenek na silniku gry, ogarnąć wygląd mapy taktycznej i jednostek na niej,bo wyglądają gorzej niż z psx'a, odświeżyć styl graficzny sprite'ów 2d, pokombinować z rozgrywką,która od 1 części praktycznie stoi w miejscu dodając np. hexy.

Nintendo to jest jakaś święta krowa. Jak inne firmy odgrzewają sprawdzony pomysł to hur dur (pipi) obesrane vide bf,cod,asasyn i far cry, ale jak nintendo wypuszcza bezczelne kopiuj wklej wyglądające gorzej niż gry z komórek za 500zł na swój śmieszny sprzęcik kosztujący grube hajsy to #tylkoNintendo.

• Minusik 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Stopy dodali xd

No np. dodać głosy do dialogów i wprowadzić więcej animowanych scenek na silniku gry, ogarnąć wygląd mapy taktycznej i jednostek na niej,bo wyglądają gorzej niż z psx'a, odświeżyć styl graficzny sprite'ów 2d, pokombinować z rozgrywką,która od 1 części praktycznie stoi w miejscu dodając np. hexy.

Ale po co? Gra jest za(pipi)ista, wystarczy. Rozgrywka jest za(pipi)ista, nie zmieniac. W 3D wszystko wyglada znacznie lepiej od PSX'a.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nowe Fire Emblem, dwójka Bravely Default, kolejne Ace Combat, Zelda MM. 3DS dostanie kolejny zalew hiciorów.

A kolejne FE tym bardziej cieszy bo Awakening miało być ostatnią częścią ale jej genialna sprzedaż dała nadzieję na powstanie następnych odsłon. I proszę mamy nowe Fire Emblem:)

Edytowane przez Paliodor

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jak inne firmy odgrzewają sprawdzony pomysł to hur dur (pipi) obesrane vide bf,cod,asasyn i far cry, ale jak nintendo wypuszcza bezczelne kopiuj wklej wyglądające gorzej niż gry z komórek za 500zł na swój śmieszny sprzęcik kosztujący grube hajsy to #tylkoNintendo.

prowo czy janusz? Serio stawiasz takiego samograja jak assassins creed obok takiej serii jak fire emblem?

• Plusik 1
  • Minusik 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jak inne firmy odgrzewają sprawdzony pomysł to hur dur (pipi) obesrane vide bf,cod,asasyn i far cry, ale jak nintendo wypuszcza bezczelne kopiuj wklej wyglądające gorzej niż gry z komórek za 500zł na swój śmieszny sprzęcik kosztujący grube hajsy to #tylkoNintendo.

prowo czy janusz? Serio stawiasz takiego samograja jak assassins creed obok takiej serii jak fire emblem?

Dokladnie, to jak stawiac prostytutke z dworca obok tej spod Hiltona. Nie ta liga.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tak serio,bo i tu i tu jest odcinanie kuponów. Nintendo jednakże chociaż dopracowane produkty wypuszcza i z mniejszą częstotliwością przez co znużenie oklepaną ze wszystkich stron formułą nie jest tak widoczne jak u innych producentów tasiemców.

Wolałby advance wars zamiast tego FE, bo chętnie bym zobaczył 3d odsłonę.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Widać że ogarneli moc 3ds'a, wczesniej nie dali rady i stopy musieli wyciac.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tak serio,bo i tu i tu jest odcinanie kuponów. Nintendo jednakże chociaż dopracowane produkty wypuszcza i z mniejszą częstotliwością przez co znużenie oklepaną ze wszystkich stron formułą nie jest tak widoczne jak u innych producentów tasiemców.

Soban, gdyby Assassyny co roku były dopracowane, wciągające, przemyślane i tak dalej, to nikt by nie miał z tymi grami problemu. Ja tam nie mam nic do tego, jeżeli gry z danej serii wychodzą w trybie tasiemcowym jeźeli są to dobre tasiemce.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Początek trailera zasugerował mi, że mamy tu do czynienia z czymś na kształt GoWa. Myślę sobie, o kurna, kolejny slaszerek po Bajo, który urwie jajca :dog::oh_you:  , a tu takiee zdziwko, ale też bardzo pozytywne. Fajer Emblemów :banderas: nigdy za wiele.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Gra opiera się na dwóch różnych ścieżkach wyborów i ma wyjść w dwóch wersjach, jak pokemony. Kupując jedną, drugą kampanię będzie można pobrać jako DLC, a edycja limitowana ma zawierać wszystko.

Ups, takie cyrki bedą CHYBA tylko w Japonii. U nas najprawdopodobniej będzie to jedna gra.

I724lKf.jpg

Edytowane przez ragus

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ciekawe czy u nas tez bedzie limitka, chetnie bym przygarnal cos z FE jezeli bedzie ladne.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Szczerze wątpię aby odcinanie kuponów zajęło w produkcji 2 lata jeśli nic oprócz fabuły ma się nie zmieniać a myślę że dorzucą to i owo. Na razie skupiają się na fabule, która swoją drogą zapowiada się wybornie, a gameplayowo na pewno parę rzeczy które do końca nie wypaliły przy Awakening poprawią w najnowszej odsłonie. No i tak przyczepie się do odcinania kuponów, bo raz, seria ta na Zachodzie ma niewiele odsłon i dopiero zaczęły się pojawiać od czasów GBA gdzie ilość gier można do niedawna było policzyć na palcach jednej ręki (czyli przez 15 lat wyszło zaledwie 5 tytułów) a Ty rzucasz tutaj tekst o odcinaniu kuponów. Tak jakby seria ta wychodziła rok w rok do serii które przywołujesz.

Jest to kompletnie bez sensu i tylko czepiasz się na siłę. A może dlatego iż seria Advance Wars skupiała się do młodszego odbiorcy i nie odniosła takiego sukcesu jak ostatni FE aby kuć żelazo póki gorące. Choć oczywiście sam bym przywitał nowego AW z tematyką jak w Days of Ruin.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Szkoda, ze nie zrobili tego FE na wiiu, zawsze kazda konsola od niny miala chociaz jednego. I mogliby bardziej poszalec z grafa. Idealne by bylo combo FE na wiiu i Advance wars na 3dsa bo jeszcze nie bylo, ale coz, marzenia scietej glowy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No ale bedzie chociaz fe x smt, moze jest na co czekac.

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A ten FE na Wii dobry? Jakoś mnie ominął.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A ten FE na Wii dobry? Jakoś mnie ominął.

Bez zagrania w poprzednika na GC to raczej nie podchodź.

Czy tylko mi się ten FE skojarzył z SMT if?

Od loga po wybór wersji scenariusza już na samym początku gry ( w wersji pudełkowej), gry są strasznie podobne.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta