Skocz do zawartości

New 3DS - temat informacyjny


Gość ragus

Rekomendowane odpowiedzi

z ciekawości, zrobili już coś z odciskaniem się dolnego ekranu na górnym? pamiętam jak miałem swoje aqua blue i sie ostro wkurzałem na to

Fix na ten problem był już obecny w XL.

 

Pytanie do tych co mają już 3DSy: polecicie jakieś fajne akcesoria np. folie ochronne, futerały itd.? Co warto kupić czego nie? Takie rzeczy będę dokupywał najwcześniej w przyszłym miesiącu, ale nie zaszkodzi zapytać już teraz speców. :P

Folijka z DealExtreme na dolny ekran + futeralik od Amazona. Polecam oba.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

@chmurqab nie ma to, jak polecać zachodzenie sklepy kiedy pod nosem ma się super akcesoria do 3dsa.

 

@ireniqs, w Ultimie masz fajniutki futeralik od HORI oraz fajniutką folię od Hori. Nie muszę chyba mówić, że produkty Hori, to najwyższa jakość. Za futerał plus folia wychodzi 90zł plus wysyłka. Wyjdzie ponad sto zł, ale się opłaca.

Odnośnik do komentarza

@chmurqab nie ma to, jak polecać zachodzenie sklepy kiedy pod nosem ma się super akcesoria do 3dsa.

 

@ireniqs, w Ultimie masz fajniutki futeralik od HORI oraz fajniutką folię od Hori. Nie muszę chyba mówić, że produkty Hori, to najwyższa jakość. Za futerał plus folia wychodzi 90zł plus wysyłka. Wyjdzie ponad sto zł, ale się opłaca.

No sorki, że polecam to co brałem i używam osobiście. Futeralik wziąłem razem z konsolą jak było promo Black Friday na XL w 2013, a pierdółki typu właśnie folijki zawsze zamawiam z DX'a, bo jest bardzo tanio, a jednocześnie dobrze (folie nałożyłem od razu po kupnie i do dzisiaj nie było potrzeby zmiany).

Odnośnik do komentarza

Dobra czyli w przyszłym miesiącu zakup folii, futerałka i ładowarki czeka + jakaś gierka coby mieć w co pograć oprócz Zeldy (o ile załapałem się na zamówienie). :reggie:

Edytowane przez ireniqs
Odnośnik do komentarza

Boli mnie fakt ze nie bede mial amerykanskiej limitki Zeldy...europejska mi srednio potrzebna bo prawie gierek w PAL'u nie mam, ale nie miec takiego cuda w kolekcji to tez nie wypada. Nie wiem co robic, no nie wiem. Jakby dolar stał po ludzku to bym mogl z ebaya strzelic i trudno, a z ultimy malego palowego zeby rynek wesprzec i sobie faceplty wymieniac jak bede gral z palowskiego e-shop'a.

 

Gdyby nie region lock zycie byloby prostsze.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...