Skocz do zawartości

New 3DS - temat informacyjny


Gość ragus

Rekomendowane odpowiedzi

Jak tak sobie w glowie robie liste gier ktore chce ograc na 3dsie wlacznie z tymi z dsa to nie wiem czy mi pol zycia starczy na to.

 

 

Ja nie tylko zrobilem liste, ale kupilem juz 6 gier na 3DS, ktore czekaja na konsole w wersji New:

 

 

20141029_163612.jpg

 

Edytowane przez saptis
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Saptis nieźle. Ja czekam najpierw na konsole, bo kasa już na nią poszła, a na gierki będzie coś po wypłacie. Rozumiem że 3DS jest wstecznie kompatybilny? Jeżeli tak to jest kilka gier które będę chciał złapać jeszcze do kolekcji. :)

Odnośnik do komentarza

Ja póki co pasuje. Dwa lata temu kupiłem classica, rok temu XLke więc nie będę trzeci raz płacił za "to samo". Poza tym bez jaj, raz do roku to ja nawet bebechów w blaszaku nie wymieniałem.

No i jeszcze nawet jakbym chciał wymienić to tylko na białego XLa a takiego póki co w ofercie i tak nie ma.

 

@saptis - zestaw gier fajny, chociaż z punktu widzenia ignoranta strasznie monotematyczny: Layton, Mario, Zelda, Mario, Luigi i znowu Mario ;-)

W Party i Dream Team nie grałem, LBW mi się nie podobał, reszta fajna.

Edytowane przez lechu
Odnośnik do komentarza

Tak 3DS jest wstecznie kompatybilny i z tego co czytalem gry z NDS w wersji US. rowniez dzialaja - mam dwie, wiec bede mogl je odpalac na nowej konsoli.

Ja New 3DS biore na premiere w wersji XL, niebieskiego.

Ooo to zaje.biście że działają też wersje us! Tego w sumie nie wiedziałem. Ja też zamówiłem XLa, ale w wersji limitowanej z Zeldunią. Będzie grane, nie mogę się doczekać. :) Edytowane przez ireniqs
Odnośnik do komentarza

Na forum my3ds kilka osob ma zapytaj tam jakby ktos tutaj nie odpowiedzial. Generalnie nowy 'maly' jest lekko wiekszy wiec powinno byc ok. Dla mnie tez duzy byl za wielki i teraz juz wiedzialem od poczatku co chce i poszlo zamowienie na malego.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...