Skocz do zawartości

New 3DS - temat informacyjny


Gość ragus

Rekomendowane odpowiedzi

Pokemony dadza rade, wczesniej ogralem do polowy X ale na pewno jeszcze je kupie kiedys teraz sie zastanawiam wlasnie nad bravely default, pokemon ruby i fire emblem. Kazda gra i tak kiedys do mnie trafi ale na ten moment juz nie chce szalec z kupowaniem po 3 na raz tylko na spokojnie 1 ogrywac na raz i ewentualnie dokupywal bede sukcesywnie jak wychacze jakies dobre ceny:)

 

Co do region locka coś takiego wyczytałem:

 

https://github.com/smealum/regionthree/

 

Nei wiem ile w tym prawdy jeszcze chyba niewiele osob stestowalo.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Przed chwilą sprawdziłem te regionthree.

Dział dobrze do momentu gdy chcemy nacisnąć Home- wiesza konsole .

Do gier  wydaje się dobre ( jak długo w trakcie uruchamiania ma się podłączony internet).

Net wystarczy że jest odpalony do załadowania exploita.  Żeby wyjść do menu trzeba nacisnąć klawisz power a potem dopiero do Home wrócić.

Odnośnik do komentarza

Damn you Nintendo. Myśle sobie - wychodzi new 3ds xl, kupie go tak za pół roku/rok, bo obecnie aż nadto do ogrania na WiiU/PS4/Vitę, a na granie czasu niewiele.

<a wild new 3ds xl zelda edition appears>

W USA wykupiony od razu. Ale bez parcia, bo przecież to złota edycja - a Zeldowy 3ds xl miał też złoty środek, który by mi przeszkadzał (nie lubie jaskrawych elementów obok ekranu).

Okazuje się, że konsola ma ciemne wnętrze.

 

Damn you Nintendo, złożyłem preordera :)

Odnośnik do komentarza

Srał pies ich limitki (aczkolwiek wyglądają prześlicznie), od kiedy Nintendo zaczęło bawić się w Europie w Preinstalowane gry to(pipi) na nich rzadkim kałem pod tym względem (a w US dalej do limitek dorzucają pudełkowe gry i gdzie tu sprawiedliwość?) Najpewniej łyknę białego N3DS'a (idealnie będzie pasował do białego Wii U), teraz wyszukuje gdzieś tanio ładowarki bo przecież nawet i mniejszy model jest jej pozbawiony co mnie bawi do tej pory (Nintendo nadal robi dwa kroki do przodu i jeden w tył).

Edytowane przez chrno-x
Odnośnik do komentarza

Ultima.pl w tym momencie nie ma już limitek wcale. Konsoleigry.pl ma obydwie, do tego ta z Zeldą jest za 999zł (MH normalnie). To tak w ramach informacji dla tych co jeszcze chcą kupić.

Edytowane przez ireniqs
Odnośnik do komentarza

Przydałaby się jakaś lista gier które warto ograć. W moim przypadku tylko tych z 3DSa bo na DSie większość gier które chciałem ograć to ograłem. Pokusi się ktoś żeby taką listę zrobić? A może jest gdzieś w internetach (nie, nie interesuje mnie metacritic)?

Edytowane przez ireniqs
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...