Skocz do zawartości

Dragon's Dogma Online


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Itsuno i Kobayashi. Nawet nie próbuj mi wmówić że "piątka" nie powstaje bo i tak wiem swoje. Zapowiedź E3/TGS bądź w DMC4SE. kazemota_zps8435bcf9.png

 

 

Yano, Banzai, Berion - mam nadzieję, że bierzecie i będzie grane? :fsg: Mogę grać nawet w krzaczkach.

 

Free 2 Play wiec mysle ze kazdy tak czy siak wyprobuje chociaz :reggie:

 

To zmienia postać rzeczy - zainteresowanie osiągnęło 1%.

Edytowane przez XM.
Odnośnik do komentarza

No dla mnie ta wiadomosc byla koszmarna, chcialem sie jarac ale nie moge, nie ufam capcomowi z modelem free 2 play. Dlaczego nie mogli zrobic Dragon's Dogmy 2, nowy swiat, nowa przygoda i zamiast 4 pawnow np co-op a jak grasz sam to pawny, dlaczego?

Czy to tak wiele? Po kiego wafla im drugi tytul free-to-play? Jak o tym mysle to az mnie sciska.

Edytowane przez Bansai
Odnośnik do komentarza

Dlaczego nie mogli zrobic Dragon's Dogmy 2, nowy swiat, nowa przygoda i zamiast 4 pawnow np co-op a jak grasz sam to pawny, dlaczego?

 

Czy to tak wiele? Po kiego wafla im drugi tytul free-to-play? Jak o tym mysle to az mnie sciska.

Pierwsza część sprzedała się poniżej oczekiwań i teraz próbują spopularyzować markę innymi sposobami.

Odnośnik do komentarza

No, ale Capcom jest zaje.bisty. Można sobie gadać że zje.bał się co jest oczywiście prawdą, ale tylko w momencie gdy próbują hamerykanizować swoje stare IP (DmC,RE6) bądź klepiąc gó.wna pod tamtejszą publikę (LP2/3,BC,DV). Idealny przykład - Dragons Dogma właśnie, robiona od początku do końca przez skośnych. Co wychodzi - japońska gra z tamtejszymi archaizmami i genialnym gameplayem; DMC4 - archaizmy, backtracking, wyje.bany gameplay; Dead Rising - archaizmy, wyje.bany gameplay; RE5 - archaizmy, wtórność, wyje.bany gameplay z mega coopem, SFIV mistrz, MvsC3 mistrz. Przecież DD czy DDO to bankowo będą gry z gameplayowej strony bardzo dobre bo właśnie robione przez Japończyków. Tam po prostu trzeba wypieprzyć łebków odpowiedzialnych za te wszystkie "głupoty" i przypodobanie się zachodniej publice, dać fuchę żółtkowi który kocha swoją ojczyznę i chce robić gry w stylu Capcom 1994-2009 i gitara. Na powrót na właściwe tory nie jest za późno, a ludzie tęsknią za japońskimi grami z ery PSX/PS2. Gwoździem do trumny będzie, gdy jedna z ich czołowych serii (DMC,RE czy SF) stanie się F2P, wtedy koniec i można sprzedawać swoje IP bo nic z tego nie będzie.


A DD sprzedało się coś koło 2 baniek, jak na nowe IP to bardzo dobry wynik.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dwa miliony to oficjalny wynik? Pamiętam 1,3 mln z finansowego raportu Capcomu i to, że Dark Arisen rozeszło się raczej kiepsko (ta gra na PSV też przepadła po roku życia). Ono mówił, że jeśli coś nie sprzeda się w dwóch milionach egzemplarzy to kierownictwo nie da zielonego światła kontynuacji. Przy wyższych kosztach produkcji na nowych konsolach domyślam się, że te szanse stają się jeszcze bardziej mizerne.

 

Zresztą ja też bym DD2 z chęcią przytulił. A gdyby coś jeszcze zrobili z tym szablonowym światem i paroma technicznymi niedoróbkami to już w ogóle byłoby cudnie.

Odnośnik do komentarza

kurde nie wiem czy jarać sie czy płakać

 

niby grafa, styl walki, coop4 osoby i wielkie potwory wygląda troche jak DD+ monster hunter = ORGAZM!!

 

z drugiej strony model f2p może okazać się jakimś chamskim wyciągaczem kasy który zabije całą przyjemność z gry :/

 

ogolnie czekam ale z obawami...

 

kurde też chciałem DD2 ............ co im odpierdala z tym f2p? o co chodz, aż tyle kasy jest z "darmowej" gry że robią to zamiast zwykłej? ????1!

 

kurde jak walki będa fajne i nie bedzie trzeba płacić 20zł kilka razy dziennie za samą możliwość gry, ale kupno jedynego sensownego ekwipunku to chętnie pogram. jednak boje sie że będą jakies "tickety" pozwalające grać i zmuszające do czekania albo że zdobycie dobrego ekwipunku będzie wymagało np 10 godzin bezsensownego farmienia lub wywalenie 40zł na miecz...

 

capcom jeśli zabijesz tą marke to urwe ci jaja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

skoro będzie tez na ps3 i za darmo to oczywiście wypróbuje ale kurde... oby tego nie spieprzyli

 

 

DD to była jedna z moich ulubionych gier na ps3

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza
Gematsu goes on to mention that the character creation suite has seen an upgrade, with the number of sections and parts increasing. In a similar vein, pawns have also seen an upgrade, and can now craft armour and weapons. Should a pawn work with another pawn, the crafting time shortens.

http://m.ie.ign.com/articles/2015/01/27/capcom-announces-dragons-dogma-online

 

Mam nadzieję że link zadziała :P

Capcom i f2p,please god make it playable.

Połowa mnie się cieszy a druga połowa krzyczy co to koorva jest :c Ale 4x arisen kontra smok kusi,i mają być 8 osobowe raidy prawdopodobnie. Tak czy siak spróbuję, nawet po krzaczkowemu.Jak się zakłada konto na Japonię? :3

Edytowane przez Bansai
Odnośnik do komentarza

Jak się zakłada konto na Japonię? :3

 

normalnie, tylko w trakcie zakładania podajesz japonie jako twój kraj, tylko wtedy odrazu wszystko zmienia sie na jponski, ale na jutubie są poradniki jak dalej brnąć przez krzaki

 

 

EDIT

podobno póki co  capcom chce to wydać tylko w japonii i nie ma planów na usa i europe :/ kurfa capcom

tumblr_lszrgvAnW01qb7vm9.gif

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Jeśli gra f2p która normalnie kosztowała by 210-230 zł wyniesie was przez mikroplatnosci 3/4 tej ceny - starczając przy tym na + kilkadziesiąt godzin, oraz sama w sobie będąc dobra, to chyba nikt nie powinien mieć pretensji że musi zapłacić twórcom, zamiast mieć wszystko za darmo. Otwartą kwestią pozostaje jak bardzo istotne będą te mikroplatnosci; czy najważniejsze z nich przekroczą te symboliczne 60$ - czy da się je zdobyć także "in game". Wtedy będzie dopiero można mówić o dymaniu. W sumie to niezły hazard, bo nigdy nie wiemy czy po pierwszych mies. kiedy wszystko niby gra, Capcom wpadnie na "genialny" pomysł extra lootu dostępnego tylko za realne $. Ja to olewam.

Odnośnik do komentarza

Jako były xbot, dzięki ps4 mogłem ograć The Last of US i to zrobiłem. Myślałem, że już stare ominięte przeze mnie hity nie wrócą. zawsze chciałem zagrać w DD a tu taka niespodzianka. Cudownie, mam tylko obawy o model f2p. Z reguły te gry są kiepskie ale z drugiej strony capcom !

 

Nie wiem czy wiesz, ale Dragon's Dogma była dostępna na obie konsole. A ten twór będzie tylko na rynek azjatycki, ale nie wiem czy to oznacza, że nie będzie można w niego pograć w EU ale na pewno nie bedzie tłumaczony także sobie pograsz ale  na jajcach. 

 

Jeśli gra f2p która normalnie kosztowała by 210-230 zł wyniesie was przez mikroplatnosci 3/4 tej ceny - starczając przy tym na + kilkadziesiąt godzin, oraz sama w sobie będąc dobra, to chyba nikt nie powinien mieć pretensji że musi zapłacić twórcom, zamiast mieć wszystko za darmo. Otwartą kwestią pozostaje jak bardzo istotne będą te mikroplatnosci; czy najważniejsze z nich przekroczą te symboliczne 60$ - czy da się je zdobyć także "in game". Wtedy będzie dopiero można mówić o dymaniu. W sumie to niezły hazard, bo nigdy nie wiemy czy po pierwszych mies. kiedy wszystko niby gra, Capcom wpadnie na "genialny" pomysł extra lootu dostępnego tylko za realne $. Ja to olewam.

 

F2P oznacza jedno GÓ.WNO OBESRANE, ktorego nikogo nie powinno interesować

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

Jako były xbot, dzięki ps4 mogłem ograć The Last of US i to zrobiłem. Myślałem, że już stare ominięte przeze mnie hity nie wrócą. zawsze chciałem zagrać w DD a tu taka niespodzianka. Cudownie, mam tylko obawy o model f2p. Z reguły te gry są kiepskie ale z drugiej strony capcom !

 

1zl92t5.jpg

 

noo na szczęście to Capcom.. mogę być spokojny

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jeśli gra f2p która normalnie kosztowała by 210-230 zł wyniesie was przez mikroplatnosci 3/4 tej ceny - starczając przy tym na + kilkadziesiąt godzin,

wiadomo że coś wypada zapłacić, wszystko sie rozbija o to co tak naprawde dostaniemy za darmo, a co będzie płatne, i ile to będzie kosztować. no i najważniejsze czy gra będzie fajna, bo mogą coś spieprzyć.

 

jeśli w grze co 2 minuty będą pay walle i tak naprawde nie będzie sie dało grać bez jednej ręki cały czas na portfelu to dupa zbita

 

z drugiej strony boje sie też czegoś innego - że gra jednak była by świetna i z chęcią kupił bym pare rzeczy żeby za nią zapłacić, ale w pewnym momencie mogło by się okazać że nakupiłem rzeczy za ok 200zł i przeszedłem ok 80% gry, i chce grać nadal ale zeby iść dalej musze znowu wydać kase na lepszy ekwipunek albo coś - i wtedy kasa może już przekraczać zwykłą cene gry w dodatku w momencie gdy ciężko zrezygnować z dalszego przejścia... wolał bym zapłacić raz a dobrze za zwykłą gre (oczywiście lol bo teraz oprocz zwykłej ceny i tak jest 10dlc)...

 

pewno nie bedzie tłumaczony także sobie pograsz ale  na jajcach.

 

na jajcach smoka, żeby wskoczyć na smoka i nawalać go po jajach nie trzeba znać japońskiego, oczywiscie wygodniej jest po angielsku ale pare monsterów przeszedłem po japońsku i dało sie.

 

gorzej będzie z tymi płatnościami bo trzeba by doładować konto japońskie...

ogolnie te 2 rzeczy - f2p i tylko japońśka premiera jednak dosyć poważnie torpedują ten tytuł... bardzo mnie to smuci bo jedynke uwielbiam i z radością bym zobaczył pełnoprawną dwójkę :yuno:

 

 

btw bluber kolejny raz zauważam że jak pojawia się info że będzie jakiś ex na konsole sony to odrazu musisz wejść do tematu o grze i napisać że to będzie gówno obesrane.. nieładnie z twojej strony

Edytowane przez Yano
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...