Skocz do zawartości

You Can't Come #13: tylko z paszportem szczepien


Rekomendowane odpowiedzi

no ale ja poważnie pytam, też bym się zapisał do Orzeszka, bo z tym nie ma żartów :/ badanie prostaty połączone z oldschoolowymi gierkami to jest jeszcze niezbadany rynek, dziewicza wyspa, myślę, że można by na tym zarobić parę groszy. Orzeszek będzie badał, gabinet będzie u Dave'a, ja się zajmę PRem a ty będziesz na kasie stał bo sie tym zajmujesz. 

 

FPE PER RECTUM, urolog Orzeszek

Warszawa, Mokotów
 
Zniżka dla forumowiczów.
Edytowane przez Szejdj
Odnośnik do komentarza

Yano, ja już trochę wypadłem z obiegu. Teraz dużo bardziej się znam na iPhone'ach, na dodatek od strony programistycznej, a nie użytkowej, więc moja wiedza dużo większa od Twojej pewnie nie jest. W robocie jakieś nowe Androidy mamy, o których ja zielonego pojęcia nie miałem, więc jest dość źle pod tym względem :P.

Odnośnik do komentarza

Udalo sie, mamy grupowca :)

Pracujemy, aby wewnatrz tego grupowca warszawska iniciatywa dostala sub-forum.

Jesli powstana podobne, regularne inicjatywy, to postaramy sie, aby rowniez dostaly cos takiego.

Umowmy sie, ze spotkanie na piwo i granie w PESa (sorry jesli brzmi to zlosliwie) nie kwalifikuje sie do tego i wystarczy jeden temat na glownym forum grupowca.

pozdro!

Odnośnik do komentarza

Mendrek miał fajny pomysł żeby był jeden temat typowo organizacyjny bez offtopu i spamu a drugi właśnie do trollingu :) W pierwszym poście na bieżąco aktualizowane info itp. Ale pewnie sam tu przyjdzie i Wam to przekaże. No ale to forum dla Was więc go możecie tworzyć jak chcecie :)

Odnośnik do komentarza

 

ah no dobra. ale przyjdź i tak ;)

Będę, napijemy się Żołądkowej wreszcie :banderas:

 

no własnie, wódka jak to wódka, smakuje jednakowo, czyli wspaniale xD

 

 

a na serio - tydzień temu pomyślałem że za dużo wódy chleje i postanowiłem w piątek sprawdzić piwo - wypiłem 5 piw i nie dość że prawie sie porzygałem to rano miałem okropnego kaca z bólem glowy -piwo do gazu

 

po pół litra wódki nie mam kaca jesli coś zjem wcześniej i pije też wode wieczorem.a tu marne 5 piwek i (pipi)a kaca, nie wiem co tak sałbo

Odnośnik do komentarza

Yano mój człowiek, piwo gó,wno i szczochy, maks dwa do grilla mogę wypić, a tak to tylko wódeczka, na następny dzień jest 100x lepiej. Pół litra i człowiek w miarę sprawny następnego dnia. 4 piwa u mnie = kac morderca.

Odnośnik do komentarza

Soul musisz sie w ogole okreslic, czy bedziesz w stanie ZAWSZE byc o 12, bo niedlugo ruszamy z liga.

 

Tak w ogole to moze nie kazdy wie, ale bezwzglednym warunkiem uczestnictwa w graniu jest punktualnosc (z maksymalnie poltoragodzinnym poslizgiem)

W sensie: spoznisz sie - to twoje ostatnie granie.

 

Jest zbyt duzo chetnych zeby walic w chuya.

 

Jedna osoba juz tak sie niestety pozegnala z graniem (2 strike'i i out).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...