Skocz do zawartości

You Can't Come #13: tylko z paszportem szczepien


Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin rekrutacji? co to za praca? startujesz na prezydenta? XD

Na programiste zeby pisac gierki na ps4 bo posucha :reggie:

 

Niestety nie ma mozliwosci przeniesienia tego na inny termin, powiedzieli ze na moj slot duzo chetnych i jak nie chce to moge sprobowac za rok a zalezy mi na tej robocie wiec musze odwolac impreze ze lzami w oczach :(

 

Chooyowo wyszlo jak na pierwsza runde Velplay i bardzo was przepraszam, mam nadzieje ze nie macie urazy. Wstepnie zapraszam na mniejsza impreze 8 sierpnia lub ogarniemy inny termin.

 

Nawet żona widzi ze jestem zirytowany wiec postara sie gdzies wyjsc zebym mogl wyprawic imprezke.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Za pozno jesli chodzi o mnie, po twoim esemesku nastąpiła zmiana planów na sobote. I ja sie pisze na te granie 8 sierpnia. 7 mam urodziny wiec wypijecie moje zdrowie za mnie

 

W sensie ze ja przywioze wóde i bede patrzył jak sie upodlacie 

Edytowane przez kanabis
Odnośnik do komentarza

moze byc od 13.00 do 21-22 max.

kto by sie pisal? 

 

ja chętnie, nie przeszkadza mi że bedzie krócej

 

za tydzień zresztą też moge sie pisać jeśli bedzie ekipa, chociaz juz wstępnie sie umawiałem z ziomami na asg, ale po pierwsze to może wypaść w niedziele, albo wcale, a nawet jak by miało być w sobote to dosyć szybko sie kończy, ok 10:30 spotykamy sie w lesie i zwykle przed 14 już wracamy, więc sie przebiore, umyje, poszukam klepszczy i pewnie ok 14:30 bym mogl być, może nawet wcześniej

Odnośnik do komentarza

Yano ostygnij troche jak chcemy miec lige czy cos w tym stylu to nie mozna robic tak że jednego dnia piszemy ze nie ma drugiego ze gramy, a trzeciego z ejednak nie. Ustalamy termin, cos nie wypali to go po prostu przekładamy. Jestesmy dorosli i weekend jest na wage złota szczegolnie w lato wiec takie imprezki MUSZA byc zaplanowanie a nie na odpier.ol. Przynajmniej takie jest moje zdanie.

 

Czyli co oficjalnie jest 8 u veliusa i pod koniec sierpnia u Czezkiego  tak?

Odnośnik do komentarza

takie coś jest możliwe, ale raczej musiało by być na cały weekend, żebym mógł pić w sobote, a w niedziele po lekkim graniu wczesnym popołudniem byśmy wrócili

 

bagażnik mam duży, pomieści kompy

5 osób w samochodzie sie mieści

 

no ale myśle że taką zabawe to trzeba nieźle zaplanować bo jechać 260 km to już troche większa eskapada niż podjechać 5 stacji metrem ;)

Odnośnik do komentarza

takie coś jest możliwe, ale raczej musiało by być na cały weekend, żebym mógł pić w sobote, a w niedziele po lekkim graniu wczesnym popołudniem byśmy wrócili

 

bagażnik mam duży, pomieści kompy

5 osób w samochodzie sie mieści

 

no ale myśle że taką zabawe to trzeba nieźle zaplanować bo jechać 260 km to już troche większa eskapada niż podjechać 5 stacji metrem ;)

 

Bo ja wiem ja mam do warszawki 130 i nie narzekam. 

Odnośnik do komentarza

Musi byc zaklepana na pewno lista gier. Bo jakby nie było jak przysiadzie sie ktos kto pierwszy raz na oczy gre widzi i ktos kto w nia ciora albo trenuje to z deka mija sie z celem. Albo chociaz na dane spotkanie z tydzien lub dwa wczesniej podana lista gier która bedzie danego razu grana. Mysle ze to niegłupi pomysł. No i wiadomo pewniaki PES , mario kart/ctr? 


A ty jak to widzisz Czezio?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...