Skocz do zawartości

Monster Hunter Stories


Gość ragus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jeżdżenie na miniaturowym rathalosie

 

</3 i w mojej opinii używanie tych bestii jako wierzchowców jest kompletnie poronionym pomysłem, ale jak kogoś to jara... Teraz spasuję, podobnie jak w tym czymś, gdzie kotami graliśmy.

 

Inna sprawa, że miałem kiedyś ideę o ewentualnej fabule w MH, 4 gości się rozdzieliło gdy uciekali z gwizdniętym jajem... ale nie w takim stylu graficznym przede wszystkim.

Odnośnik do komentarza

watch-out-we-got-a-badass-over-here.gif

 

 

da fuq?

 

jakaś dziwaczna grafika (design kota zmieniony na jakieś jajogłowe badziewie)? bohaterem jakiś dzieciak? jeżdzenie na rahalosie?

co to ma być?

 

jeśli wyjdzie u nas to pewnie kupie. ostatecznie może być nawet ciekawa gra, chociaż po tym trailerze jej design wydaje sie mocno kiepski. i to nawet nie chodzi mi o bajkową grafike, tylko o różne drobne detale które mi sie nie podobają

 

w dodatku kto wymyślił jeżdżenie na losie jak na koniu? jeśli już to powinno się na nim latać a nie biegac! mogli do biegania dać jakiegoś potwora bez skrzydeł

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

no wiem ale niesmak pozostaje..

 

w ogole pewnie nikt nie grał w to ale troche mi to przypomina fantasy life na 3dsa, spoko jrpg, takie coś z domieszką zeldy i dragon quest może być fajną grą. pytanie tylko czy to będzie monster hunter czy zelda/DQ ze zmienioną nazwą żeby sie dobrze sprzedało

 

zastanawia mnie też tematyka trailera w połączeniu z tym że w nazwie "stories" jest jajko - żeby tylko nie wyszło że gra skupia się na questach o dostarczaniu jajek...

 

 

 

i żeby sie nie okazało że z symulatora polowania na potwory zrobili symulator hodowania potworów..

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Różnie może być. Ja póki co jestem na tak, chociaż powtórzę za poprzednikami - motyw z jazdą na miniaturce losa jest z pupy. Jeżeli już to prędzej na jakimś preyu/dronie, rhenoplosie. Albo wiem! Gargwa i mamy Final Fanatsy z czokobosami ;-)

Może być fajna odskocznia od głównego nurtu serii. O ile to w ogóle wyjdzie poza Japonią, bo to w przypadku Capcomu i MH nigdy nie jest pewne.

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...

nowe informacje z gazety, troche screenow i artów

 

ogolnie ma być to prawdopodobnie coś w stylu dragon questa, można jeździc na potworach, walka jest turowa i skupia sie na walce naszego potwora z dzikimi potworami, postać też atakuje ale jest podobno na drugim planie. walka troche może przypominać koncept pokemonów, można miec kilka potworów ale jednocześnie tylko jeden walczy, można je wymieniać w czasie walki.

na mapie różne potwory mają różne mozliwości transportowe - zależnie od potwora można dostać sie do niedostępnych wcześniej miejsc

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

dwa nowe trailery

 

jeden taki mocno ogólnikowy

 

 

drugi konkretniejszy, pokazuje troche konkretów - jeżdżenie i latanie na potworach, troche walki (walka ma być turowa))

 

 

ogólnie całkiem przyjemnie to wygląda, chociaż spodziewam sie w dużej mierze klona dragon questa, co nie jest samo w sobie złe, tyle że prawdopodobnie z MH ma niewiele wspolnego oprócz obecności potowrów z MH, więc ciężko tu fajność rozpatrywać przez pryzmat MH a bardziej właśnie przez porównanie do dragon questa. co może nadal wyjść fajnie, jeśli wyjdzie w europie (w co troche wątpie) to pewnie kupie

Odnośnik do komentarza

pojawił sie gameplay, co prawda całe video trwa 47minut, ale większość to gadanie, gameplayu pokazali z 10-15min z początku gry

link odrazu daje do początku gameplayu

https://youtu.be/aDTrTn06yWo?t=23m45s

 

dla leniwych streszczam

- zaczynamy od zdobycia jajka kut ku

- można zaraz jeździć na kutku

- kutku może rozwalać kamienie żeby dostać sie do nowej lokacji (inne potwory mają inne zdolności terenowe - np wspinanie albo latanie)

- walka jest turowa niczym w starych dragon questach

- po walce dostaje sie itemy z potwora

- można zmieniać zbroje i broń (nie dopatrzyłem sie tego na filmie ale mam wrażenie że można używać tylko GS a nie wszystkich 14 broni :/ )

- gra ma feeling mocno podpadający np pod dragon quest 8, troche mi też przypomina fantasy life z 3DS - taki cukierkowy rpg

- są różne smaczki z MH (np zbieranie itemów z terenu) ale ogolnie to bardziej jest DQ w świeceie MH

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

jeszcze jeden gameplay, podobny do tego powyżej ale troche na spokojnie bardziej

 

no i widać tu że postać używa SNS a nie GS, mam nadzieje że rodzajów broni będzie więcej, ale obawiam sie że sns na tym filmie jest dlatego że gość gra dziewczyną i dziewczyna ma sns a chłopek ma GS... mocno teoretyzuje ale obawiam sie ze serio nie bedzie wszystkich broni do wyboru

 

ale oglądając ten gameplay w sumie wkręciłem sie. wygląda to na połączenie dragon questa i pokemonów, w czasie walki sa nawet ataki obniżające albo podnoszące statsy jak w pokach, ogolnie przyjemnie to wygląda i animacje w czasie walki są fajne

Odnośnik do komentarza
  • 8 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...