Skocz do zawartości

PES 2016


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Ja grałem że znajomymi online, a co do dywizji to trzeba zrozumieć Konami że nie ma takiej bazy graczy jak Fifa w której szybko wyszukuje, tu jakby podzielili na gwiazdki można by było długo czekać tak jak w pes 2014, tak logicznie myślę, może jak więcej ludzi kupi ja niż 2mln to w kolejnym patchu dodadzą do trybów tą opcje.

Odnośnik do komentarza

brak opcji w dywizjach to wg mnie ich wymysl i jest celowy - za pokonanie lepszych masz wiecej punktow - taka ich logika

 

jakims cudem w 2015 w niektorych trybach gry byl filtr na gwiazdki i to dzialalo, jaki problem bylo go dac tez do innych trybow?


btw jak z kamerami w trybie online? dalej mozna grac tylko na jednej i np odpada ta blimp?

Odnośnik do komentarza

Po ograniu wieczorkiem kilku meczy z kumplem zaczynam się irytować bramkarzami, słabo to wygląda, duży minus, puszczają byle co i wybijanie do przodu przed napastnika, obrona też chyba już tak nie chodzi online jak offline, rozchodzą się i jeden błąd może skutkować kontrę, jeszcze potestuje może dziś słaby dzień byl.

Edytowane przez Wojtas angol
Odnośnik do komentarza

No ja 5:1 rozyebałem typa a potem team z ibra i innymi kozakami przeje.bałem hehe. Co ty pod kamieniem żyłeś? Przecież ten myclub to taka odpowiedź na fut i zbierasz pieniązek aby losowac piłki z randomami polecam chomikowac monety na okres kiedy w piłce będą gracze z ligi mistrzów rok temu w 2015 wypadł mi pique, cazorla czy busqets. W 16 mam na stałe z piłki day one Kroosa i póki co sama biedę ale wciągłem się i nawet nie odpaliłem zwykłych meczy online, sprawdzę jutro, ale póki co z ostre kosy dostawałem czerwa więc chyba nie ma tego co w demie

Odnośnik do komentarza

Jeśli nie jestem fanem FUT w Fifie i wolę bardziej realistyczny tryb, to czy znajdę coś dla siebie (oprócz LM) czy jestem skazany na ML z Castollo i Mirandą w ataku jak za czasów PS2? :D

Czy można grać tryb kariery i np. ligę ang., awansować do LM, robić transfery itd, czy ten kijowy myClub pozamiatał wszystko?

Pytam, bo być może będzie to mój pierwszy PES od czasów PS2.

Odnośnik do komentarza

Koneserzy PESa, a wystarczy im dac wiecej animacji, lepsza grafike, by wszyscy sie jarali jak dzieci. "Cala masa zmian" , no ja na demo zaprosilem kumpla, z ktorym ostatni rok przegralem w 2015 i robilismy dokladnie te same schematy, jakimi gralismy, z ta roznica, ze wpadalo 2 razy wiecej bramek. Jasne, otoczenie, pilkarze, animacje robia wrazenie, ale trzon rozgrywki nie zmienil sie nic. Tymbardziej nie przezylbym z(pipi)anych dodatkowo bramkarzy. Jak FIFA po raz kolejny bedzie mocno odbiegac od dema to zapowiada sie powrot do zeszlorocznej edycji i grania w ta sama pile 2 lata z rzedu jak przed laty. xD

Edytowane przez easye
  • Plusik 2
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Jak sobie przypomnę jak fajnie mi się w demko grało to się smutno robi. Ta gra to jeden wielki balas jest. W myclub zagrałem pięć meczy, bilans bramek 20-22, dokładnie 8,4 bramki na mecz :reggie: Włączyłem normalny mecz online, wziąłem Ajax i co mi dobrało za przeciwnika? Tak, Real Madryt :reggie: Wygrałem 5:4 :reggie: Po siłce jadę do MM starać się oddać tą spierdolinę, jak nie przyjmą wystawiam w pchlim targu, a jeszcze kilka dni temu pisałem, że PES król :(

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...