Skocz do zawartości

PES 2016


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

chwalilo sie chwalilo, zastanawiam sie jak to bedzie dzialac skoro plikow nie da sie wgrac na dysk konsoli, obstawiam, ze trzeba bedzie miec przez usb caly czas wlozony pendrive z jpg w odpowiednich folderach i z tego gra bedzie je widziec (od jakiegos tam z ostatnich aktualizacji systemu mamy ten odwarzacz mediow czyli odwtarza pliki z zewnatrz ale ich nie zgrywa)

Odnośnik do komentarza

 

 I do tego na PS4 będzie support Option File.

 

Jeżeli tak będzie to za(pipi)iście. Można źródło?

 

http://www.onlyproevolutions.com/2015/07/pes-2016-option-file-sharing-coming-to-ps4.html

 

 

 

For the first-ever time, it looks like PlayStation 4 users are on the verge of finally being able to create and share option files.

Once installed, an option file will allow users to add custom kits, players, team emblems, and more, into their game. Since PES on PS2, Edit mode has been a predominant feature of the series, and ever since, we've seen a proportion of the fanbase spend more time editing than actually playing in-game matches!

Konami announced Image Importing for the PS4 version of PES 2016, meaning users will be able to use jpeg/png files to customize their own kits, emblems and manager icons. However, when the feature was revealed last month, there were concerns that, similarly to PES 2015, option file editors would not be able to share their work with other users.

But following today's news, it looks like things are about to change.

we'd like to give a huge well done and thank you to Sony for opening up their console.

Microsoft, it's your move...

Edytowane przez Voytec
Odnośnik do komentarza

 

Xbox One nie dał rady zapewnić stałej płynności w PES 2016 w rozdzielczości 1920x1080 pikseli. Demo gry owszem, działa w 60 klatkach i 1080p, ale nie na 1920, a na 1360 pikseli. Tak jest, na Waszych monitorach i telewizorach gra wyświetla się w 1360x1080p. Nie wiadomo czy taka rozdzielczość utrzyma się w pełnej wersji gry, czy być może zostanie delikatnie podniesiona. Jedno jest pewne - nie będzie to Full HD. Ustami Adama, Konami zapewnia, że nie zauważymy różnicy a w zamian zyskamy płynność.

Odnośnik do komentarza

Pięknie. Przewrotki i tego typu zagrania są wykonywane kontekstowo, czy trzeba coś wcisnąć dodatkowo jak w FIFA? Pytam bo w PES 2015 na tysiące strzelonych bramek nawet jedna nie weszła mi po nożycach itp. Jakoś mi się nie chciało wtedy szukać informacji o tym...

 

Nie grałem jeszcze z żywym rywalem w PES2016, ale po tych 10 meczykach z kompem powiem, że Morata w tej części :obama: Wysoki na (190cm) i szybki (86!), silny i bardzo dobry technicznie (to nie kloc jak Llorente). Niby tylko 83 OVR, ale gra mi się nim dużo lepiej niż Tevezem. Prawdopodobnie chodzi o dobry balans statystyk. Nie ma turbo przyśpieszenia, co powoduje, że przy starcie piłka mu nie odskakuje i to samo jest przy nagłych zmianach kierunków (więc poprawia się jednocześnie drybling). Do tego jeżeli już po starcie osiągamy maksymalną prędkość, to komp tak jakby agresywniej atakuje, a Alvaro po pewnym czasie odkleja się od obrońcy. Obawiam się tylko, że skoro Moratą gra się tak dobrze, to co znowu będzie wyczyniał Ronaldo mający podobne warunki fizyczne a statsy o niebo lepsze... Trójkąty z połowy wchodzą, ale już nie tak ordynarnie, wygląda to po prostu dosyć wiarygodnie.

Odnośnik do komentarza

Pięknie. Przewrotki i tego typu zagrania są wykonywane kontekstowo, czy trzeba coś wcisnąć dodatkowo jak w FIFA? Pytam bo w PES 2015 na tysiące strzelonych bramek nawet jedna nie weszła mi po nożycach itp. Jakoś mi się nie chciało wtedy szukać informacji o tym...

 

Nie grałem jeszcze z żywym rywalem w PES2016, ale po tych 10 meczykach z kompem powiem, że Morata w tej części :obama: Wysoki na (190cm) i szybki (86!), silny i bardzo dobry technicznie (to nie kloc jak Llorente). Niby tylko 83 OVR, ale gra mi się nim dużo lepiej niż Tevezem. Prawdopodobnie chodzi o dobry balans statystyk. Nie ma turbo przyśpieszenia, co powoduje, że przy starcie piłka mu nie odskakuje i to samo jest przy nagłych zmianach kierunków (więc poprawia się jednocześnie drybling). Do tego jeżeli już po starcie osiągamy maksymalną prędkość, to komp tak jakby agresywniej atakuje, a Alvaro po pewnym czasie odkleja się od obrońcy. Obawiam się tylko, że skoro Moratą gra się tak dobrze, to co znowu będzie wyczyniał Ronaldo mający podobne warunki fizyczne a statsy o niebo lepsze... Trójkąty z połowy wchodzą, ale już nie tak ordynarnie, wygląda to po prostu dosyć wiarygodnie.

Zagrania wynikają z przebiegu akcji żadnych comb nie trzeba cisnąć .
Odnośnik do komentarza

Po rozegraniu kilku spotkań :

+ fajne nowe animacje,

+lepsza responsywność zawodników,

+różnorodne gole,

+brak idiotycznych fauli,

 

-AI przeciwnika, miałkie i nijakie, 5 spotkań na top player wszystkie wygrane, bez spinki

-dziury między formacjami jak w polskiej B-klasie

-zbyt duża swoboda na skrzydłach,

-zatrzymanie zawodnika gdy przeciwnik w niego wpadnie bardzo irytuje

-troszkę zbyt szybkie tempo meczu,

 

Generalnie pozytywne odczucia, tylko żeby w finalnej wersji nie bawili się za dużo suwaczkami i będzie dobrze.

Odnośnik do komentarza

 

-AI przeciwnika, miałkie i nijakie, 5 spotkań na top player wszystkie wygrane, bez spinki

-dziury między formacjami jak w polskiej B-klasie

-zbyt duża swoboda na skrzydłach,

-zatrzymanie zawodnika gdy przeciwnik w niego wpadnie bardzo irytuje

-troszkę zbyt szybkie tempo meczu,

 

 

 

Początkowo nie byłem zbyt przekonany do tego demka, ale obecnie popadłem w stan zachwytu :D

Dla mnie ww. wady nie istnieją. Na kilkanaście rozegranych meczów mam większość remisów 0:0-1:1, a jak uda się wygrać, to max 1 bramką i są to przeważnie wyniki 1:0 lub 2:1. Nie ma mowy o żadnym hokeju. Być może to wina mojego noobostwa, ale w 2015 też grałem na top player i klepałem konsolę po 5:0. 

 

Nie mogę się doczekać fulla. Oby nic w nim nie zyebali :) 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

odpaliłem demko na ps3

 

ja wiem, że konsola ma swoje lata ale kurwa bez przesady, przecież ta gra wygląda jak na ps2.

graficznie to wielkie gowno, czy wersja na nową generację jest lepsza? ma nowy silnik? czy jest taka sama kupa?

 

jeżeli chodzi o samą rozgrywkę to jest za szybko, i pierwsze wrażenie raczej mało pozytywne. 

Odnośnik do komentarza

Na PS4 jest znaczna poprawa wizualiów względem poprzedniej edycji.

 

Na urlopie ograłem demko porządnie z Plejem i niestety w praniu wyszły straszne rzeczy. Sędziowie. NIGDY nie było gorszych, nawet Pleju, który był beneficjentem tego wała przyznał, że muszą to poprawić. Fakt, sędziowie nie gwiżdżą fauli z kapelusza, ale można dosłownie wykosić rywala nie ponosząc żadnych konsekwencji. Zdarzało mi się wymieniać 3-4 graczy z powodu kontuzji po wślizgach, a rywal nie zobaczył nawet jednej żółtej kartki... Na jakieś 30 meczów Pleju zobaczył chyba tylko 1 czerwo (w pierwszym spotkaniu...), w poprzednich grach serii to mniej więcej wyglądało tak: min. jedno czerwo na mecz w którym hulał z wślizgami (a tutaj z powodu takiego a nie innego sędziowania hulał w każdym). Mijasz rywala na skrzydle, jesteś tuż pod polem karnym, kosa, gwizdek i nic... zero kartek. Ktoś zapomniał o przepisach gry w piłkę . Do tego naprawdę często ordynarne kosy nie są odgwizdywane w ogóle (powtórki nie dają żadnych wątpliwości). Przywilej korzyści nadal źle funkcjonuje. Jeżeli tak ma wyglądać poprawienie balansu atak/obrona, to ja postoje. Czekam na jakieś konkretne testy pełniaka, bo moja psychika nie zniesie tego przy grze online.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...