Skocz do zawartości

PES 2016


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

No ale nagrody ! Za najlepsza gre sportowa !

Bo nikt nie testował ONLINE.

Master league gra się przyjemnie, ale to jest granie na kilka godzin w roku, prawdziwy test dla gry to multi.

Gdy wyszla fifa 15 tez byłem zachwycony grając karierę ale jak odpaliłem online doszło do mnie co to za syf, niestety z PES 2016 jest podobnie.

 

Martwi mnie fakt, że Konami nie dba o swój produkt po wydaniu tak jak EA. EA jaka by nie była działają szybko i potrafią wydawac poważne pacze.

Konami w Day One nie potrafi zrobić aktualizacji składów :/

Edytowane przez TrueGrand
Odnośnik do komentarza

Jak sobie przypomnę jak fajnie mi się w demko grało to się smutno robi. Ta gra to jeden wielki balas jest. W myclub zagrałem pięć meczy, bilans bramek 20-22, dokładnie 8,4 bramki na mecz :reggie: Włączyłem normalny mecz online, wziąłem Ajax i co mi dobrało za przeciwnika? Tak, Real Madryt :reggie: Wygrałem 5:4 :reggie: Po siłce jadę do MM starać się oddać tą s(pipi)inę, jak nie przyjmą wystawiam w pchlim targu, a jeszcze kilka dni temu pisałem, że PES król :(

 

co roku to samo, ta firma jest niereformowalna, a cudu wcale do dobrej gry pilkarskiej nie potrzeba, juz demo pes2015 bylo dobre, zostawic to, nie bawic sie w suwaki, dac wreszcie dobry kod sieciowy z filtrami i bardzo dobra gra pilkarska gotowa

 

beka z tych co kolejny raz z rzedu nie wytrzymuja i kupuja na premiere, jeszcze oczywiscie w oczekiwaniu na patcha z skladami konami bedzie przez pol roku suwaczki zmieniac co latke

 

po pes2015 juz mam dosc tej serii i chyba ogolnie z gierek pilkarskich zostaje mi granie w starsze tytuly, bo kierunek obu flagowych serii mi dramatycznie nieodpowiada

Odnośnik do komentarza

oesu jak ten PES mnie nudzi...czuję jakbym już w to grał...rok temu

 

jest trochę nowych dobrych animacji (w tym jedna bardzo przydatna z przyjmowaniem górnej piłki na klatę w biegu) ale sama gra to tylko doszlifowane PES 15 - lepsze przejścia między animacjami, bardziej responsywny drybling, ...ale jakoś nie chce mi się na to wsiadać i masterować, nie ma tego kleju, jeszcze jak widzę tę biedę w trybach gry, myclub który jest nieudolnym paskudnym grindem...i jeszcze to online bez filtrów, po co się pchać w coś takiego...

 

jeszcze z Moraty zrobili cyborga...wtf w ogóle  :kiss:

Edytowane przez nero2082
Odnośnik do komentarza

wg plotek z dzisiaj konami ma przestac wydawac gierki aaa i jedyna gra jaka aktualnie u nich powstaje to pes2017 wiec ja raczej w ogarniecie juz przestalem wierzyc, bardziej w coroczne edycje robione tanim kosztem rozniace sie tylko skladami

 

trzeba sie modlic by ktos nowy chcial sie wziac za gry pilkarskie

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dla mnie najgorsze jest to ze konsole kupowalem specjalnie by grac w gry pilkarskie. Master liga Online w Fifa czy Pes na ps3 byly genialne, prowadzilem swoja druzyne grajac przeciwko zywym przeciwnikom, dzialalo to swietnie, jak ktos chcial to po wielu meczach uciulal na druzyne gwiazd czy inna ekipe, np samych lysych, albo repre polski, az pozmieniali na jakies losowania zawodnikow, i co gorsza jakis trenerow z jedna taktyka, nic tylko kupuj wirtualne punkty. QARWA co to wg jest. Niestety koniec gier pilkarskich, bo nie widze sensu grania w inny tryb niz MLO, a ze ten jest z niegrywalnym systemem to w tym roku nie kupie zadnej, pozostaje mi jedynie football manager, chociaz tam moge kupic zawodnika jakiego chce.

Odnośnik do komentarza

-bramkarze do poprawy puszczają szmaty

-główki są OP

-w online divisions nie ma filtra drużyn jest on quick matchu

-wyniki zdarzają sie hokejowe ale głownie w my clubie w divizjach jest spokojniej, ale i tak szmaty wpadają za często 

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

Co rok w temacie o nowym Pesie to samo. Najpierw sie podniecaja zachwycaja a pozniej same narzekania. Jak kocham piłke tak juz Fifa czy pes mnie nie kreca. Co rok prawie to samo tylko kosmetyczne zmiany. W online to juz rok temu grac sie nie dało a jak czytam na forach ze jest to samo w tym roku to odpuszczam. I jeszcze te wyniki hokejowe. Gdzie ta magia starych pesów gdzie czasami przez spotkanie nie padały zadne bramki a mecze byly cholernie ciekawe.

Odnośnik do komentarza

wiesz można przekornie napisać że to jest nadal najlepsza piłka skopana na rynku...jeśli masz kolegów i grasz kanapowo, gorzej jeśli nastawiasz się na online...

 

dokładnie to co TrueGrand napisał, recenzje nie wspominają nic o trybie sieciowym, chyba że dla odhaczenia "że są" albo "blabla nowości w myclub bla", 

gameplay mogą jeszcze poprawić w patchu, ale żywotności już nie...fifka też nie jest jakaś wybitna ale ma tryby (sieciowe) które są w stanie przytrzymać mnie na dłużej

 

jak Konami zwinie się całkowicie na rynek mobile raczej nie będę płakał, Seabassa też już mało kto pamięta  :whistling:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Heh czytam te komntarze i WTF? Gra zbiera mega noty w recenzjach, a tu wchodzę i wszystko źle.

Czyli mam zostać przy karierze premiere league w FIFIE 16? :D

 

Do singla jest super bo jest liga mistrzów oraz wyraznie czuć, że grasz różnymi zespołami co o fifie nie można powiedzieć, ale do online to raczej nie polecałbym. 

Odnośnik do komentarza

Jestem świeżo po turnieju w pes 2016 i do kanapowego multi ta gra jest idealna. Bawiliśmy się lepiej niż przy fifie 15. Mam tylko jeden minus nie można ligi stworzyć jak w fifie na 6 czy 7 graczy. Można ligę najmniej na 14 drużyn. Przez to musieliśmy jak za czasów iss na kartce spisywać wyniki:)

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

 

Heh czytam te komntarze i WTF? Gra zbiera mega noty w recenzjach, a tu wchodzę i wszystko źle.

Czyli mam zostać przy karierze premiere league w FIFIE 16? :D

Do singla jest super bo jest liga mistrzów oraz wyraznie czuć, że grasz różnymi zespołami co o fifie nie można powiedzieć, ale do online to raczej nie polecałbym.

Też zależy. Jeśli potrzebujesz grać na superstar to konsola co dwa mecze wrzuca turbo i Malaga gra lepiej niz Barcelona.
Odnośnik do komentarza

I co w tym wszystkim najgorsze, że dzieje się to randomowo, wiec możesz wygrać z Bayernem w lidze mistrzów 3-0 aby później Malaga czarowała i wygrała 3-0 :D takie kwiatki niestety są częścią kariery w tym PES.

Ta randomowość powoduje, ze często trudniej się gra na outsiderow a niżeli na najlepsze drużyny, no i te mecze które musisz przegrać i juz.

Granie singla w PES to Masochizm.

Czekamy na pacza PES, jeśli nie zmienia hokeja w futbol (filtrów nie dodadzą na 100%) to są 2 wyjścia, sprzedać konsole lub przeprosić się z FIFA.

Edytowane przez TrueGrand
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...