Skocz do zawartości

PES 2016


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

oceny trochę na wyrost, zwłaszcza te 9 i 10 tki, zwłaszcza, że im dłużej się gra w demo... tym gorsze się ono wydaje. Po kilku latach spędzonych z fifą i nie najlepszą 15 stką, faktycznie sam zachłysnąłem się nowym i fajnym feelingiem PES 16, ale po ograniu dema fify 16, ona dalej jest krok przed PES, a z PES wyłażą archaizmy straszne. Ale poczekam aż wyjdą dobre OF na PS4 i wtedy przymierzę się jeszcze raz, kupując PES max za 150 zł 

  • Minusik 4
Odnośnik do komentarza

Demo było całkiem fajne, ale potem ściągnąłem FIFĘ i ona też przypadła mi do gustu - podoba mi się, że obie wersje mają stosunkowo wolne tempo. Gdyby połączyć FUTa, licencje i online z kopanki od EA (wyłączając handicap) z gameplayem PESa wyszłaby piłka idealna. Nie można mieć wszystkiego, dlatego zastanawiam się czy nie kupić najpierw jednej z gier a potem wymienić na drugą i zostać na dłużej z tą, która mi przypadnie bardziej do gustu. Sądząc po demie bliżej mi mimo wszystko do PESa - czekam na opinie ludzi z forum i recenzje większych serwisów.

Odnośnik do komentarza

Bardzo mnie ciekawi czy w Master Lidze Online znow beda te durne kule losowane z zawodnikami i trenerzy z jedna taktyka:/ jeszcze losowanie zawodnikow moge przebolec, ale trenerzy z 1 taktyka to dramat.

Gameplay rzeczywiście trzyma poziom, ale to co napisałeś mnie odrzuciło od PESa. Na początku ten tryb wydawał mi się świetny, ale niestety się szybko znudził. Jak będzie z filtrami? Nadal średniakiem będziemy wpadać na Real czy jednak coś się zmieni?

Odnośnik do komentarza

 

Bardzo mnie ciekawi czy w Master Lidze Online znow beda te durne kule losowane z zawodnikami i trenerzy z jedna taktyka:/ jeszcze losowanie zawodnikow moge przebolec, ale trenerzy z 1 taktyka to dramat.

Gameplay rzeczywiście trzyma poziom, ale to co napisałeś mnie odrzuciło od PESa. Na początku ten tryb wydawał mi się świetny, ale niestety się szybko znudził. Jak będzie z filtrami? Nadal średniakiem będziemy wpadać na Real czy jednak coś się zmieni?

No wlasnie u mnie tez to bylo gwozdziem do trumny, nie umiem grac w inne tryby np przeciw konsoli.

MLO to jedyne w co gralem, nie ma to jak rozwoj swojej druzyny dzieki wygrywaniu z zywym przeciwnikiem. W 2015 postawili na straszne ograniczenia przez co gralem z taktyka, ktora noe chcialem grac i druzyna z ani jednym fajnym czy ulubionym zawodnikiem. Ostatecznie nie dalem rady, pogralem 3 sezony w zwykla master lige i usunelem z dysku.

Noestety znow powtorka z rozrywki w MLO, czyli ograniczone (pipi) obejsrane postawione na sranie prawdziwej kasy.

Ja chce stara dobra MLO!!!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...