Skocz do zawartości

PES 2016


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

To nie jest losowe. Algorytm jest prosty: 2 wygrane pod rząd i załącza się cyborg- mode. I to taki tandetny, konsola czyta laga z pada i robi gracza zwodami. Za(pipi)iste.

No właśnie, gdyby CPU fajnie grał a nie oszukiwał to można by było ustawić suwaki, tzn defensywa i kontra, a tak?

Granie takiego meczu jest totalnie bez sensu.

 

Ciekawe kiedy poprawia bramkarzy, mam nadzieje, ze zmiana z Regular na super star nie zajmie im miesiąca.

Edytowane przez TrueGrand
Odnośnik do komentarza

Przecież to KONAMI, jak oni zwiększą umiejętności bramkarzom to znowu będzie trzeba strzelać z pola karnego czy tam wchodzić z piłką do bramki. Pomimo kilku fajnych zmian, po rozegraniu dobrych kilku meczów nie mogę się oprzeć wrażeniu, że po raz kolejny zaserwowali w większości te same schematy, tylko ubrane w inne animacje, co daje złudne wrażenie zmian. Ale jacy to muszą być je.bani kretyni w tej firmie - po raz któryś z kolei powielać ten sam błąd i grzebać w kodzie dema, które zbiera dobre opinie.

Odnośnik do komentarza

Przecież to KONAMI, jak oni zwiększą umiejętności bramkarzom to znowu będzie trzeba strzelać z pola karnego czy tam wchodzić z piłką do bramki. Pomimo kilku fajnych zmian, po rozegraniu dobrych kilku meczów nie mogę się oprzeć wrażeniu, że po raz kolejny zaserwowali w większości te same schematy, tylko ubrane w inne animacje, co daje złudne wrażenie zmian. Ale jacy to muszą być je.bani kretyni w tej firmie - po raz któryś z kolei powielać ten sam błąd i grzebać w kodzie dema, które zbiera dobre opinie.

Przeciez to bylo widac juz w demie. Gralem z Easyem i te same trojkaty przez pol boiska ładowalismy :D I w demie rowniez bramkarze byli fajfusami. O wiele za duzo wpuszczali. 

Odnośnik do komentarza

Wracam po latach do serii Pro Evo (i wogóle do wirtualnej piłki) a tu na forum takie teksty po wyśmienitym demie... Cóż, gra dzisiaj zakupiona. Love the past, play the future. Ostatnio grałem u kumpla na PS2 i to co tu jest, mam nadzieję że mi wystarczy. Szkoda tylko, że dla wyjadaczy nie jest do końca w porządku. Dema konkurencji, jak co roku, mnie odrzucają.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Odnośnie grania offline. Rozpocząłem ML na poziomie pro, wszystkie mecze do przodu bez problemu - przychodzi mecz z Barcą i dostaję w dupę i nawet strzału na bramkę nie potrafię oddać...

 

Tak jakby... komp wszystko czytał - całą moje grę a jego tworzenie akcji było z kosmosu, nie sposób przerwać.

 

W 2015 grałem na najwyższym poziomie trudności i grało mi się łatwiej niż w 2016 z Barcą na profesjonalu... tak jakby komp włączał god mode czy coś...

Potem specjalnie włączyłem mecz w 2016 na superstar i grało mi się łatwiej niż z Barcą na profesjonalu yyy eee why ?

Odnośnik do komentarza

Odnośnie grania offline. Rozpocząłem ML na poziomie pro, wszystkie mecze do przodu bez problemu - przychodzi mecz z Barcą i dostaję w dupę i nawet strzału na bramkę nie potrafię oddać...

 

Tak jakby... komp wszystko czytał - całą moje grę a jego tworzenie akcji było z kosmosu, nie sposób przerwać.

 

W 2015 grałem na najwyższym poziomie trudności i grało mi się łatwiej niż w 2016 z Barcą na profesjonalu... tak jakby komp włączał god mode czy coś...

Potem specjalnie włączyłem mecz w 2016 na superstar i grało mi się łatwiej niż z Barcą na profesjonalu yyy eee why ?

 

same here, miałem meczyki we włoskiej lidze i na razie Palermo czy tam inne guwna idą bez problemu ale w LM już z Liverpoolem musiałem się napocić. 

Odnośnik do komentarza

Po ograniu ok 50 meczów:

> główki przekokszone (trudno nie strzelić gola głową)

> za dużo goli wypada ze strzałów z ostrego kąta (nawet tych na krótki słupek)

> god mode kompa strasznie wk*rwia

> jak się gra drużynami 2-4 gwiazdkowymi to tempo jest w miarę okej, ale jak jest mecz np.: Real - Barca to jest zupełnie inna gra, tak jakby automatycznie gra przechodziła na speed +1 i jest ostry hokej

> o dziwo nie miałem większych baboli z bramkarzami, mają nawet fajne nowe animacje

> mało się postarali względem menu, jest identycznie wszystko jak w 2015 a trening skilla jest... też identyczny jak w 2015 żenua... nic nie zmienili NIC.

> super aktualne składy o.O

 

Nie grałem jeszcze online ale już się boje...

 

Dodatkowo się wku*wiłem bo w połowie sezonu ML Krysia mi zawołał, że chce kasować za strzeloną bramkę 17 tysięcy euro, pomyślałem "poje*bało" i dałem opcję, że się nie zgadzam (miałem 55% szans na wygranie negocjacji) i oczywiście za chwilę foch ze strony Krysi i info, że zaczyna szukać nowego klubu - walę to, wyłączyłem i gram w MGSa.

 

Najgorsze jest to, że specjalnie na te negocjacje z najbardziej wymagającymi piłkarzami wyłączyłem opcję autosejwa - na wypadek gdyby coś nie poszło po mojej myśli to załaduję stan sprzed negocjacji na nowo i cacy... ale gra automatycznie zapisała się, mimo, że autosejwa miałem wyłączonego... efekt tego był taki, że nawet sezonu jednego nie skończyłem a James, Benzema i Krysia chcieli ode mnie spierdzielać - a dostali podwyżkę łajzy... paranoja ;)

 

Edit:

Nie mam neta - pytanie odnośnie myclub, lepszy balans z GP jest niż w 2015? Czy znów mało się dostaje i ciężko utrzymać drużynę z ovr 85+?

I czy jak przedłużam kontrakt zawodnikowi to też tylko na 10 meczów?

Edytowane przez michu86-
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Sieciowa aktualizacja pojawi się już 1 października. A co z pozostałymi trybami i Data Packiem? Ten udostępniony zostanie dopiero 29 października. Wtedy dostaniemy:

  • Aktualizacja składów 2015;10.01

http://pes.konami.com/pes/news-on-roster-and-live-updates/

Zostanie także wydana aktualizacja, która poprawi balans gry i naprawi aspekty rozgrywki na które narzekają gracze (sędziowanie, bramkarze).

Edytowane przez keczu78
Odnośnik do komentarza

Jak można skasować polecenie? często wciskam strzał piłka odskoczy czy coś i nagle podbiega następny piłkarz i zapamiętuje co wcisnąłem i strzela a już wtedy chciałem tą komendę skasować i użyć podania. Irytuje mnie jeszcze sytucja jak wybiegam obrońcom z pola karnego klikam długie podanie aby wybić piłke(długie podanie) a ten się odwraca i wypieprza za linie końcową i rożny dla przeciwnika... No szlag trafia człowieka.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...