Skocz do zawartości

PES 2016


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wyedytowałem cała ligę angielską i SkyBET. Olałem tylko edycję kolorów, by flagi i bannery na stadionie się zgadzały, czy też kolory w menu. Tak mam wszystko na tiptop. Czekam tylko na stroje reprezentacji od Glena i będę miał komplet. Więcej nie potrzebuję. :) Gram karierę w lidze angielskiej, więc fajnie mieć full poprawne drużyny by przyjemność z rywalizacji była jeszcze lepsza.

Odnośnik do komentarza

 

Taką brameczkę strzeliłem ostatnio. Na pewno wzmocnili strzały z dystansu z pierwszej, woleje z za pola w stosunku do poprzedniej edycji. Ładnie siada, warto tak strzelać.

 

http://youtu.be/1COzUjbHThU

Że tak z innej beczki, sam zrobiłeś koszulki bvb czy może gdzieś jest łatka ligi niemieckiej?

Nie ściągnąłem gdzieś :)

Zobaczcie co wyprawia Łukasz Fabiański ;)

 

Edytowane przez rosomaq
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Ostatni kontakt z PESem miałem przy okazji szóstej części na PS2. Zachęcony pozytywnymi recenzjami postanowiłem dać szansę tegorocznej edycji (wersja PS3). No i po wstępnym pozytywnym szoku (wow, jaka głębia, płynność, naturalność ruchów) zauważyłem że brakuje czegoś bardzo ważnego w porównaniu do gier za czasów świetności serii na PS2: satysfakcji ze strzelonego gola. Jakoś te bramki wpadają zbyt często, gładko, łatwo, nawet na wyższych poziomach trudności. Nie potrafię tego wyjaśnić, bo to jest paradoks: z jednej strony gra oferuje dużo więcej możliwości i głębi rozgrywki, a z drugiej strony strzelenie gola daje o wiele mniej radości niż kiedyś. Dziwne.

Odnośnik do komentarza

Ostatni kontakt z PESem miałem przy okazji szóstej części na PS2. Zachęcony pozytywnymi recenzjami postanowiłem dać szansę tegorocznej edycji (wersja PS3). No i po wstępnym pozytywnym szoku (wow, jaka głębia, płynność, naturalność ruchów) zauważyłem że brakuje czegoś bardzo ważnego w porównaniu do gier za czasów świetności serii na PS2: satysfakcji ze strzelonego gola. Jakoś te bramki wpadają zbyt często, gładko, łatwo, nawet na wyższych poziomach trudności. Nie potrafię tego wyjaśnić, bo to jest paradoks: z jednej strony gra oferuje dużo więcej możliwości i głębi rozgrywki, a z drugiej strony strzelenie gola daje o wiele mniej radości niż kiedyś. Dziwne.

Zagraj w wersje z 2015

Odnośnik do komentarza

Mi akurat strzelanie goli przynosi frajdę, ale generalnie gra moim zdaniem jest niedorobiona. Po prostu brakuje jej szlifu. Zagraj może na Superstar to nie będzie tak łatwo...

Jestem za cienki w obronie na Superstar. Ale zrobiłem inaczej: zmieniłem w opcjach strzały i podania na manualne oraz zmniejszyłem prędkość gry. Teraz potyczki z konsolą wydają się o wiele bardziej realistyczne i interesujące. Tylko że na manualu chyba nie ma sensu teraz grać online, bo będę dostawał w du.pe jeszcze bardziej niż dotychczas. :D

 

 

Ostatni kontakt z PESem miałem przy okazji szóstej części na PS2. Zachęcony pozytywnymi recenzjami postanowiłem dać szansę tegorocznej edycji (wersja PS3). No i po wstępnym pozytywnym szoku (wow, jaka głębia, płynność, naturalność ruchów) zauważyłem że brakuje czegoś bardzo ważnego w porównaniu do gier za czasów świetności serii na PS2: satysfakcji ze strzelonego gola. Jakoś te bramki wpadają zbyt często, gładko, łatwo, nawet na wyższych poziomach trudności. Nie potrafię tego wyjaśnić, bo to jest paradoks: z jednej strony gra oferuje dużo więcej możliwości i głębi rozgrywki, a z drugiej strony strzelenie gola daje o wiele mniej radości niż kiedyś. Dziwne.

Zagraj w wersje z 2015

 

 

Wiesz, w końcu chciałem trochę wyjść z klimatów retro i być na bieżąco. ;]

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Heh, na manualnych podaniach i strzałach to jest zupełnie inna gra. Jak prawdziwy football, poczucie całkowitej kontroli nad wydarzeniami na boisku i mega satysfakcja z udanej akcji. No i wyniki normalniejsze wtedy padają. Polecam wszystkim, ciężko się przyzwyczaić na początku, ale po kilku meczach jak się poczuje o co chodzi jakby to robi się za(pipi)iście. 

 

Ech marzy mi się jeszcze tylko aby poprawili tryb online. ;]

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Heh, na manualnych podaniach i strzałach to jest zupełnie inna gra. Jak prawdziwy football, poczucie całkowitej kontroli nad wydarzeniami na boisku i mega satysfakcja z udanej akcji. No i wyniki normalniejsze wtedy padają. Polecam wszystkim, ciężko się przyzwyczaić na początku, ale po kilku meczach jak się poczuje o co chodzi jakby to robi się za(pipi)iście.

 

Ech marzy mi się jeszcze tylko aby poprawili tryb online. ;]

Alejak grać manualnie online np online division? Przecież grając takim Liverpoolem nawet na automatach jest absurdalnie trudno.
Odnośnik do komentarza

 

Mi akurat strzelanie goli przynosi frajdę, ale generalnie gra moim zdaniem jest niedorobiona. Po prostu brakuje jej szlifu. Zagraj może na Superstar to nie będzie tak łatwo...

Jestem za cienki w obronie na Superstar. Ale zrobiłem inaczej: zmieniłem w opcjach strzały i podania na manualne oraz zmniejszyłem prędkość gry. Teraz potyczki z konsolą wydają się o wiele bardziej realistyczne i interesujące. Tylko że na manualu chyba nie ma sensu teraz grać online, bo będę dostawał w du.pe jeszcze bardziej niż dotychczas. :D

 

 

Ostatni kontakt z PESem miałem przy okazji szóstej części na PS2. Zachęcony pozytywnymi recenzjami postanowiłem dać szansę tegorocznej edycji (wersja PS3). No i po wstępnym pozytywnym szoku (wow, jaka głębia, płynność, naturalność ruchów) zauważyłem że brakuje czegoś bardzo ważnego w porównaniu do gier za czasów świetności serii na PS2: satysfakcji ze strzelonego gola. Jakoś te bramki wpadają zbyt często, gładko, łatwo, nawet na wyższych poziomach trudności. Nie potrafię tego wyjaśnić, bo to jest paradoks: z jednej strony gra oferuje dużo więcej możliwości i głębi rozgrywki, a z drugiej strony strzelenie gola daje o wiele mniej radości niż kiedyś. Dziwne.

Zagraj w wersje z 2015

 

 

Wiesz, w końcu chciałem trochę wyjść z klimatów retro i być na bieżąco. ;]

 

 

 

Heh, na manualnych podaniach i strzałach to jest zupełnie inna gra. Jak prawdziwy football, poczucie całkowitej kontroli nad wydarzeniami na boisku i mega satysfakcja z udanej akcji. No i wyniki normalniejsze wtedy padają. Polecam wszystkim, ciężko się przyzwyczaić na początku, ale po kilku meczach jak się poczuje o co chodzi jakby to robi się za(pipi)iście. 

 

Ech marzy mi się jeszcze tylko aby poprawili tryb online. ;]

 

 

Powiem szczerze że przyjemność jaką czerpię z gry na manualu z cpu lub znajomymi całkowicie mi do szczęścia wystarczy. Jak za dawnych czasów, kiedy online nie było a i tak grało się świetnie ;] 

 

:banana::yahoo:  BRAWO! Zapraszam do mojej krucjaty na rzeczy gry na max na manualnych ustawieniach :)

cieszę się, że ktoś przejrzał na oczy :)

Gra na asystach (w PES czy fifie) to jak brandzlowanie się w burdelu zamiast dymania.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Tak, od ostatniego piątku ta gra to jeden wielki skrypt. Klatkowanie, kopanina i ogólnie coś co nie powinno trafić do sklepów

Mam nadzieje, ze Konami dzis coś poprawia bo dzisiaj rano coś robili na serwerach. Oczywiście za tydzień pacz który da nam odpowiedz czy PES będzie grywalne czy należy go sprzedać natychmiast bo za 3 miesiące to nikt za to nie da złamanej złotówki.

Edytowane przez TrueGrand
Odnośnik do komentarza

Panowie jaki jest my Club w tym roku?

W poprzedniej odsłonie bawiłem się świetnie a lagi to praktycznie dla mnie nie istniały Jak teraz to wygląda poprawili sporo?

Najważniejsze czy poprawili te brutalne faule? Bo e poprzedniej części to był śmiech jak typ lamal nogi a sędzia to puszczal bez upomnienia.

Edytowane przez KarolJanuszGejmingu
Odnośnik do komentarza

Glen zapowiedział stroje dla reprezentacji EURO2016, na dniach będą do pobrania. <ok>

 

EDIT: już są: http://www.mediafire.com/download/l2tanounlyh8q8d/PES+WORLD+PES+2016+EUROPEAN+NATIONAL+PACK.zip

Edytowane przez Emtebe
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...