Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum PSX Extreme

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

The Tomorrow Children

Featured Replies

Opublikowano

 

 

Mamy do czynienia z światem, z którego usunięto niemal cały gatunek ludzki. Pusta planeta, gdzie żyje garstka osób i wielkie potwory. Tutaj wchodzi w życie plan klonowania ludzi, a właściwie drewnianych laleczek ich przypominających. Jako że my się wcielimy w te klony, to nie ma co owijać w bawełnę - jesteśmy tam tanią siłą roboczą.

Górnictwo, zbieractwo, rozbudowa i obrona miasta przed zagrożeniem - to nasza codzienna rutyna. Cel? Niby można odkryć zapomniane szczątki ludzkości, ale jako nieustannie obserwowany obywatel takiego miasta, naszym jedynym celem powinna być praca dla dobra ogółu.

 

Premiera jesienią 2015.

  • Odpowiedzi 11
  • Wyświetleń 8,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

podoba mi sie pomysł na grę i myslę, ze gameplay może być przyjemny, tylko.... sa dziesiątki innych gier, w które chce grać BARDZIEJ. 

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano

Czy oni to maja zamiar wydac w pudelku?

Ta gra moze okazac sie malym mistrzostwem. Ciezki klimat, genialna grafika, masa mozliwosci. Biore jak cholera!

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Beta live w ten weekend, właśnie dostałem kod i sie pobiera 3gb, sprawdzcie maile

Opublikowano

Pograłem chwile w bete, na wstepie pisza że ma potrać tylko 3 dni i w określonych godzinach, stress test serwerów.

Chodzi sie dziewczyną z kilofem i robi dziury w jaskini przechodzac dalej....  to jednak nie dla mnie :)

 

Gdy ktoś pograł dłużej napiszcie wrażenia

Opublikowano

Też chwile pograłem ale teraz nie idzie się połączyć. Za krótko grałem ale zapowiada się interesującą. No i ten klimat :banderas:

Opublikowano

Pograłem chwile w bete, na wstepie pisza że ma potrać tylko 3 dni i w określonych godzinach, stress test serwerów.

Chodzi sie dziewczyną z kilofem i robi dziury w jaskini przechodzac dalej.... to jednak nie dla mnie :)

 

Gdy ktoś pograł dłużej napiszcie wrażenia

Po tej jak to nazwales jaskini, docieramy metrem do miasta, dostajemy karnet na mieszkanie czy coś w tym stylu(nie udalo mi się kupić czy też wybudowac jakieś chałpki). Zbieramy tam surowce, sa tez sklepy, w jednym z nich dostalem kontakt do czarnego rynku w którym jest możliwość zaopatrzenia się w lepsze narzędzia. Poszwedalem sie jeszcze trochę i musiałem wyjść do pracy

PS. miło że jest po polsku ta beta

  • 1 rok później...
Opublikowano

The Tomorrow Children umrze 1 listopada, więc jak ktoś kiedyś myślał, żeby sobie kiedyś sprawdzić ten tytuł, to najlepiej zrobić to teraz, bo za dwa te 3,5 miesiąca nie będzie miał już możliwości.

  • 4 lata później...
  • 7 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.