Skocz do zawartości

Heroes Reborn - 2015 - NBC


Farmer

Rekomendowane odpowiedzi

W ogóle mnie nie ciągnęło po świątecznej przerwie do Herosów. Ale obejrzałem w końcu ostatnie 3 odcinki i wiem już czemu mnie nie ciągnęło. Nie jest tragicznie ale i tak słabo. Mierny scenariusz, słaba obsada nowych herosów i zmarnowany potencjał starych.

Suresha przemilczę bo jest w serialu tak wyrazisty jakby go w ogóle nie było, Micah robił za baterię nawet jak nią nie był, Parkman bezpłciowy (mogli postawić albo na wyrazistego bohatera albo na zimnego viliana ale nie, po co). Tylko Hiro, Haitańczyk, Benett, i Angela Petrelli wypadli przyzwoicie bo nie wychodzili ze swoich ról.

 

 W ogóle związek przyczynowo-skutkowy o kant dupy można roztłuc. To jak, kiedy i po co pojawiają się poszczególne postacie to czysty random. Zmarnowany potencjał Zacharego Levi. Ja nie wiem co scenarzysta sobie myślał. Gość przyłącza się do dziewczyny bo usilnie musi jej pomóc. Czemu? Cytując jedną postać z serii Borderlands, czyli Mr Torque'a: "Beacuse reasons". Nowa obsada to dramat. Tylko blond małolata coś z siebie wykrzesała. Młody "Master of Time & Space" strzelał takie poważne miny, że mu chyba kości policzkowe pękały w czasie rzeczywistym. Kanagawa dał radę. Cravid jest zła, ale nie z powodu swojej roli, a z powodu tragicznego aktorstwa. Oczy mi krwawiły jak ją oglądałem. Do tego tragicznie napisana postać. 

 

Twórcy chcieli zrobić serial na poziomie 1 sezonu, a wyszła bezkształtna masa pełna sprzeczności i dziwny zagrań. Zmarnowali potencjał i co najgorsze zostawili furtkę dla kontynuacji i to takiej śmierdzącej 3 sezonem starych sezonów. Po co? Chociaż i tak wątpię by oglądalność ostatnich odcinków była zadowalająca. 

 

Chyba lepiej odświeżyć sobie 1 sezon Herosów :(

Edytowane przez Farmer.
Odnośnik do komentarza

No nie był to najlepszy sezon, ale i tak lepszy od 3 oraz 4.

Finał zaskakująco słaby.

Zgadzam się, że z nowej obsady młoda blondi dobrze wypadła, ale Eve Harlow oraz para japońców również na propsie.

 

Cliffhanger mogli obciąć, skoro twórcy się tłumaczyli, że to nie jest cancel tylko planowali jedną serię na powrót :yao:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...