Skocz do zawartości

Heroes Reborn - 2015 - NBC


Farmer

Rekomendowane odpowiedzi

Jest pierwszy trailer więc warto odciążyć "Nowości serialowe". Serial zadebiutuje jesienią tego roku, a dokładnie 24 września.

Heroes-Reborn-Official-Poster.jpeg

 

Jak wiemy do serialu powróciło kilkoro znanych postaci z poprzedniej serii. M.in. Hero, Noah Bennet, Matt Parkman, Angela Petrelli, dr Suresh czy Haitańczyk. Jest też spora grupa nowych herosów.

Edytowane przez Farmer.
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Pierwsze dwa sezony to byla kosa. A pozniej to juz ksiazkowy przyklad jak zyebac super serial. Niestety skonczyly sie im pomysly w tamej serii i mam nadzieje ze tym razem bedzie inaczej. Reborn zrobili Ci sami tworcy co oryginalna serię? Tak czy tak czekam i dam szanse.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Noo, dupy nie urywa. W pierwszych odcinkach za bardzo nie wiadomo o co chodzi, a tym nieobeznanym wcześniej z Hirołsami to może być jeszcze ciężej. Wydaje mi się, że gdzieś pewno od 4-5 odcinka, jak już wprowadzą wszystkich bohaterów w akcję to dopiero się zacznie ciekawie robić. Na razie brakuje "tego czegoś", jakiejś tajemnicy, charakterystycznego "złego" (nie odżałuję Sylara).

Odnośnik do komentarza

Niestety muszę się zgodzić z e-kolegami. Start słaby co zresztą odbiło się na oglądalności w USA. Próbowali chyba zrobić coś na wzór pierwszego sezonu: grupa ludzi i powolne splatanie ze sobą ich losów. Jednak nie do końca to wyszło. Para polująca na evosów na razie wrzucona na siłę. Nie chodzi nawet o Levi'ego, a o relacje pary. W ogóle nie widać, że to małżeństwo, które w akie zemsty wykańcza uzdolnionych. Brak też tej otoczki. Tego głównego celu. Sezon 1 napędzała kwestia: "Save the cheerleader, save the world". Tu na razie tego nie widać. I chyba na siłę próbują kopiować postacie. Azjatka z kolegą to taka wariacja Hiro i Ando. Szkolne smarki na razie irytują.

Mocno liczę, że jednak kolejny odcinek dostarczy. I tak jak Rudiok napisał: brak kogoś na miarę Sylara.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Jestem na bieżąco.

Zaczynało się trochę słabo, ale z biegiem czasu odcinki coraz lepsze.

Było sporo rzeczy, które mnie raził, np. bardzo dziwna motywacja małżeństwa, aby

zabijać wszystkich Evosów

, potem reakcja jego żony na to, że

sam jest Evosem- poprostu se poszła bez słowa

:rotfl:

Albo inne nielogiczne zachowania czy decyzje bohaterów.

 

W najnowszym odcinku wraca

Hiro Nakamura

, więc za tydzień oczekuję naprawdę dużego pierdolnięcia.

Podobno niespodziewanie Hayden Panettiere wystąpiła w jednym odcinku

 

więc spodziewam się zobaczyć

Claire

jak jeszcze żyła.

 

 

Katana Girl

:smutas: [*]

Odnośnik do komentarza

No właśnie dopiero teraz jak wątki zaczynają się splatać robi się ciekawie. Póki co lekko nudą wiało. Hiro kozak. A co do

Claire to niby oficjalnie miało jej nie być, ale daliby czadu jakby się jednak choć na chwilę pojawiła, no i pasuje dać jakąś odpowiedź na pytanie kto i jak do cholery dał radę ją zabić.

Odnośnik do komentarza

Ja jestem po 4 odcinkach. Co do Claire

to wątpię że jest martwa. Po co Noah kazał sobie wymazać pamięć i był gotów umrzeć by te wspomnienia nie wróciły? Nie był wstanie kiedyś obronić córki przed Sylarem więc gdy dowiedział się co może ta babka od Epic zrobić, najprawdopodobniej upozorował śmierć Claire by ją ukryć. Za pomocą Molly mogli znaleźć wszystkich Evosów więc co mogli osiągnąć mając Claire? Armia nieśmiertelnych? Ale cheerleaderka to tylko wątek poboczny. Coś wielkiego nadciąga i znów nadludzie muszą się zjednoczyć...

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...