Skocz do zawartości

hav7n

Rekomendowane odpowiedzi

no brak normalnie zrealizowanego coopa z kumplem to beka. Ale moim zdaniem ta randomowa kooperacja działa bardzo w porządku, w większości mam miłe doświadczenia. Jasne od czasu do czasu trafi się jakiś dzban, który szarżuje nie zważając na nic, ale zdecydowanie częściej trafiam na normalnych ludzi. 

 

Dzisiaj zabiłem trzeciego bossa, rozwinąłem moją maczugę do poziomu popielaty 2, mam spoko pancerze i kamienie runiczne i czuje się bardzo pewnie, lecąc jak przecinak. Teraz czekam na moment kiedy gierka znowu dojdę do momentu, który wbije mnie w glebę. 

46270998142_8109402c08_o.jpg

ten design:banderas: 

 

Odnośnik do komentarza

Zdecydowanie, obok SOT moje największe zaskoczenie tego roku. 

 

Jestem już na finiszu, broń mam na maksa ulepszoną, prawie wszystkie wyprawy pokończone, 4 boss padł za pierwszym razem i chyba jestem w ostatniej lokacji. Kilkanaście godzin zleciało nie wiadomo kiedy i czuję się jakbym grę zaczynał wczoraj. 

Odnośnik do komentarza

No i skończone, mocne 8/10. Solidna rzemieślnicza robota z wyróżniającą stylistyką. 

 

Na ostatnią walkę przygotujcie sporo włóczni. 

Dzięki Pan Game Pass, dla tej jednej gierki nie żałuje wykupienia abonamentu na pół roku 

Edytowane przez oni
Odnośnik do komentarza

8/10 to przecież wciąż bardzo dobra gra, zaskoczenie bo przed premierą nie miałem żadnych specjalnych oczekiwań i gierka wciągnęła mnie jak to się mówi: z zaskoczenia .

To tyle jeśli chodzi o rozbiór semantyczny moich postów, jak coś jeszcze jeszcze znajdziecie to dajcie znać

Oni chciałbyć obiektywny ale nie pyklo :mocking:
Wybacz ale nigdy nie jestem obiektywny
Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Mojave napisał:

 

Czy ty nie głosowałeś na SoT przy największym rozczarowaniu w 2018? Xd

Tak, to ja i zdanie to podtrzymuje :usmiech: Dokładnie napisałem że SoT okazało się dla mnie rozczarowaniem na premiere (a konkretnie zawartość na start) Polecam przeczytać całe zdanie . Jednocześnie wciąż uważam że to moje największe zaskoczenie roku, bo gra wobec której nie miałem żadnych oczekiwań, zaskoczyła mnie grając w bete, swoim pomysłem, wykonaniem i mechanikami.

 

Tak swoją drogą, to moje ulubione forum. brak tu miejsca na jakiekolwiek bardziej złożone i ambiwalentne odczucia i opinie. Albo nakręcamy karuzele w jedną stronę i  solidne dobre gierki wynosimy do rangi mesjaszów albo nakręcamy tę yebaną karuzele w drugą stronę i normalne gierki mieszamy z goownem (vide np. Battlefield). Nigdy się nie zmieniajmy. 

Edytowane przez oni
Odnośnik do komentarza

Włączyłem Ashen, żeby sprawdzić i grałem prawie bitą godzinę pochłonięty przez tę pozycję. Niesamowity tytuł, który łączy mechanikę soulsów z fantastycznie wykreowanym światem opowiadającym jak na razie dosyć ciekawą historię. Owszem, animacje są troszkę drewniane i mogłyby być płynniejsze jednak nie przeszkadza to zbytnio i można się do tego szybko przyzwyczaić, a to jak inny gracz się dołącza do zabawy i razem łoimy tyłki bandytom jest cudowne. Zdecydowanie duże zaskoczenie roku i jak gra będzie trzymać taki poziom do końca to będę bardzo zadowolony. :usmiech: 

Odnośnik do komentarza

Trudno to rozszyfrować jak to dokładnie działa, ale z moich obserwacji wynika że:

 

Tylko dwa razy zdarzyło mu się spaść w przepaść (to znacznie rzadziej niż mi xD) w dodatku zdarzyło się to już w końcowym etapie gry, w Pałacu. Po śmierci NPC zostaje się samemu do momentu dotarcia do następnego kamienia

 

Jeżeli gramy z żywym graczem i ten zginie, tak samo, do czasu dotarcia do kamienia jesteśmy sami. Jeżeli natomiast żywy kompan wyjdzie w trakcie gry, za 2-3 minuty powinien pojawić się kompan A.I 

Odnośnik do komentarza

Ja miałem problem przy drugim głównym Boss'ie z AI towarzysza, tzn. podczas wyprawy do niego w tych ciemnych lochach było jedno miejsce gdzieś w połowie drogi, gdzie zawsze za zakrętem coś mu szwankowało i uciekał do góry na schody, wpadał w ścianę lub w przepaść i po zawodach. Obstawiam że jakiś glitch gry ale próbowałem różnych sposobów i zawsze to robił.

Bez niego dalsza wędrówka do Boss'a była niemożliwa bo niezły HC mimo dopakowanej postaci a i miałem dwa razy sytuacje że otwieram przejście dla dwóch osób a skubaniec stoi i nic nie robi xD

 

YT uratował 1:30

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...