Skocz do zawartości

hav7n

Rekomendowane odpowiedzi

Jezeli ktos sie zastanawia czy naprawili coopa to tak, dziala swietnie. Wczoraj z zielonym bratem @kermit pogralismy kilka dobrych godzin i doszlismy do tych ciemnych lochow o ktorych pisze Daddy, dostalismy wperdol jeszcze przed bossem, zebralismy dusze ze scierwa i hop hop do bazy sie troche ulepszyc :kaz: Ogolnie wszystko dziala bardzo cacy - fast travel z bazy do kamienia gdzie mamy misje i laczy nas w kilka sekund. Zero disconnectow. Jestesmy dokladnie w tym samym miejscu w fabule i mamy te same poboczne questy. Jest plan przejsc cala gre w coopie.

 

Co do samej gry to chyba najbardziej przystepne Soulsy na rynku. Mapa, znaczniki, raczej liniowa budowa gry wiec zawsze wiadomo gdzie isc. Duza ilosc kamieni/kapliczek na dany teren + dzbanki do uzupelniania energii + potionow w lochach tez bardzo mocno ulatwiaja. W sam raz dla soulsowych noobow :notbad:

 

Art design w tej grze :fsg:

 

i5QW9WJ.jpg

 

 

Edytowane przez hav7n
  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

no po hejtach jak dziala coop przed patchem bylem sceptycznie nastawiony czy to zadziala jak porpawili jeden bug zwiazany z friend codem

 

ale okazalo sie ze po ustawieniu kodu, wylaczeniu kompanow AI - praktycznie 4h gralismy razem, zero bugow, zero glitchy - sam miód. tylko po wejsciu do miasteczka przestajemy sie widzec jednak juz po jego opuszczeniu elegancko nas laczy i mozna dalej eksplorowac (jedynie wykonalismy zalecenia deva by byc mniej wiecej w tym samym momencie fabuly - niby duzo zachodu ale warto ;3)

 

sama gra ma wspanialy art design, system walki czyste solsy ale przystepne przez mapy, coop, znaczniki i kamienie - tytul bardzo wciaga i nie chce sie przestawac cisnąć

Odnośnik do komentarza

gra skończona, dzieki @hav7n

 

tak jak asax pisal pod koniec w koncu włócznie mają swoją duża role

 

brakowało mi ciekawego lootu, tak naprawde zaden item nie jest mocny i nawet podstawowego cepa da sie ulepszyc zeby przejsc nim gre

 

najlepsza byla ta minimalistyczna muzyka ktora idealnie wpasowala sie w mroczne lokacje z przepięknym art stajlem

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, _Be_ napisał:

W co-opie lecisz jak przecinak, my z mausem też trzecie podejście po 3-4h i końcówka i chyba przejdziemy dzisaj. Ale giera baaaaardzo fajna :banderas:

 

W sumie juz bysmy przeszli, gdyby reset kamienia nie zjebal coop mode.

 

Palac juz znamy na pamiec przynajmiej. xd

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, hav7n napisał:

A co tam takiego trudnego? O wiele bardziej dały nam w kość podziemia przy drugim czy tam trzecim bossie.

Nie wiem może maus nie ogarnia najprostszych poleceń jak np nie idz do tej komnaty w której czekała na niego zjawa, która go przygwozdziła a na mnie w(pipi)alo 5 typa xd 

 

 chyba trzy razy zdechlismy tam w nich xd ale to pewnie przez to że byłem głodny XDDD zjadłem obiad i za pierwszym rozyebalismy. 

 

A te które mówisz nam nie sprawiły problemu w sumie

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

O obejrze do kotleta. W ogóle giereczkę polecam @blantman znajdź kogoś do co-opa i lećcie grę bo po patchu faktycznie wszystko ładnie łączy. Wbiłem przed wczoraj przed ostatniego aczika ale na ten tryb children of sisna nie mam ochoty (tryb to takie new game tylko, że bardziej dla fanów Dark Souls bo masz połowę życia oraz staminy) więc calaczka chyba nie będę bił. Ostatni boss bardzo prosty, po co mi tam miały być potrzebne włócznie? Szkoda, że nie ma jakiegoś NG+ i ogólnie trochę bardziej złożonego systemu buildów, ale i tak w sumie nie spodziewałem się, że gierka będzie na tyle ciekawa, że będę orał po 4-5h bez przerwy. Polecam serdecznie :sir:

Odnośnik do komentarza

Grę polecił mi kolega, fanatyk Soulsów. Stwierdziłem, że dawno nie grałem na SKORPIONIE to odpalę tego Ashena i wsiąkłem - tłukłem dziennie po 4 godziny bez przerwy, taka ta gra jest dobra (ostatnio niewiele rzeczy mnie wciąga). Generalnie w moim odczuciu jest to chamska zżyna z Soulsów, jeno podana w bardziej przystępnej formie, mam wrażenie, że jest o wiele łatwiej, więc to dobra gierka, żeby się oswoić z tego typu produkcjami.

 

Wyczyściłem całą mapę z questów pobocznych, bawiłem się fenomenalnie, wiele razy ciśnienie się podniosło - wyzwanie jest, jak by nie patrzeć... Ale ostatni boss mnie zmiażdżył - wczoraj po dwóch godzinach prób stwierdziłem, że chyba sobie daruję, dziś robię kolejne podejście, jednak nic na siłę.

 

Super, że tak zacna giera zlądowała w GamePassie, bo pewnie nieprędko bym po nią sięgnął.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...