Skocz do zawartości

Scream / Krzyk


Rekomendowane odpowiedzi

https://www.youtube.com/watch?v=qqzgSjZQlLo

 

Pierwszą część szanuję bardzo. Był rok 1996 a ja miałem już 13 lat gimbusy więc dla mnie to był mocny thriller z walącym w łeb zakończeniem. Jutubów wtedy nie było a streamowanie kosztowało by fortunę. :P

 

W serialu też jest jutub i filmik, który tam trafia i rozpoczyna serię okrutnych mordów. Jak ktoś kumaty to 1 odcinek już pooglądania. Produkuje to MTV więc można spodziewać się wszystkiego a z oceną wstrzymam się jak parę epów poleci na seansie.

 

Podoba mi się ta nowa maska - ciekawe co za psychol pod nią siedzi?

Edytowane przez 2razyjot
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 41
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

@Masorz - biadolisz. Ja daje szansę bo dla mnie to fajny pomysł na serial. A ten jest zupełnie niezwiązany z filmami, inna bajka zupełnie. Dzisiejsze czasy, kampus chyba z trailera i studenciaki, miłosne rozterki, jutuby i morderca w nowej masce. Mi się podoba i nie będzie to dla mnie profanacja oryginału.

Odnośnik do komentarza

Po pierwszym epie widać, że jest licealny klimat, są fajne maniury, jest morderca w nowej, lepszej masce i fajnie tnie kozikiem a do tego dużo potencjalnych sprawców w miasteczku legenda o mordercy sprzed lat. Czekam na 2 ep. Pierwszy wszedł fajnie choć szału nie było.

Odnośnik do komentarza

Też obejrzałem i całkiem mi się podoba. Będzie teen drama + slasher plus gościu, który zachowuje się i gada, jakby siedział przed telewizorem i mówił "przecież tak działają slashery". Pewnie przez długi czas nie zginie. Generalnie całkiem nieźle się ogląda, ale mała sieczka jest póki co (pewnie tak zostanie, po jednej śmierci na odcinek).

Odnośnik do komentarza

obejrzałem pierwszy odcinek i całkiem spoko, a reszta też wygląda ciekawie. fajne są te komentarze typu "jak można zrobić slasher w formie serialu?". z resztą to w krzykach zawsze występowało i właśnie za próbę wywrócenia gatunku do góry nogami i taki meta-komentarz lubię tą serię. chyba łyknę całość. nowa maska też spoko. z szacunkiem dla oryginału ale ttaka bardziej gritty.

Edytowane przez tk___tk
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jestem fanem serii, VHSy przegrywane z wypożyczalni trzymałem na honorowej półce obok Piątku Trzynastego i Halloween. Trochę się bałem oglądać serial (bo MTV). Obejrzałem wczoraj dwa odcinki i odetchnąłem, jest nieźle. Przede wszystkim ciekawi mnie kto jest mordercą, podoba mi się licealny klimacik i bohaterowie. Od razu złapałem sympatię do niektórych postaci (jest tu Bullet z The Killing). Najlepszy jest oczywiście filmowy nerd i te wszystkie rozmowy o filmach i serialach. To się zawsze dobrze ogląda. Tajemnica z przeszłości póki co mnie ziębi, jakoś słabo ją przedstawili. Realizacja jest dobra, ale słabo (amatorsko) wypadają kulminacyjne momenty, np. jak w szybie odbija się morderca. Pierwszy zgon wyszedł bardzo fajnie, ale mam pretensje że zabili Bellę Thorne. O Jezusie jaka laseczka! Pamiętam ją z Disney Channel. Wyrosła na kawał soczystej laski, szkoda że nie zagrała dłużej. Wkurza mnie informacja jaka piosenka jest aktualnie grana. No i na koniec nowa maska, jest słaba. Nie przeszkadza mi zmiana, ale na prawdę mogli wybrać coś bardziej creepy. Podsumowując, po dwóch odcinkach jest dobrze.

 

O mamo, trzeci odcinek mistrzowski, gościu rwie laskę na gierki, a potem zachwala The Last of Us :obama:

Cjd55D1.jpg

Edytowane przez aux
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

10 odcinków za mną. Ogląda się przyjemnie, bez rewelacji, aktorstwo kiepskie, twisty w fabule spoko a ending na poziomie choć po wszystkich filmowych "Krzykach" raczej nie wbija w fotel. Szczerze mówiąc nie polecam - ja mało seriali oglądam więc moja tolerancja jest inna niż wasza.;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...