Skocz do zawartości

Ash vs Evil Dead - 2015 - Showtime


Spaulding

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 346
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Ależ ten 3 sezon jest dobry. Nowe postaci i ich wątki dobre. Postać Asha świetna, dialogi i humor mnie rozbrajają, lektor z HBO GO doskonały. Nie wiem dlaczego Milan jako fan horroru i pewnie "Evil dead" tu się nie wypowiada. Nie wierzyłem, że serial będzie aż tak dobry i bliski filmowemu protoplaście. No i nie animowana krew i te efekty gore. :banderas:

Odnośnik do komentarza

Oglądam na bieżaco, dla mnie bardzo fajny podwieczorek. Nie podoba mi  się układ 20 minutowego odcinka, kończy się na paru dialogach, 1 grubej  scenie, i końcówce. Ale ogólnie serial lepszy nie mógł być, jest chyba dokładnie tym co chcieli fani. Ale nie ma za bardzo co pisać na forum, fabuła jest prosta jak but. Więc po prostu się ogląda i wystawia 9/10 na koniec.

W dniu 21.12.2016 o 08:03, milan napisał:

Po obejrzeniu całości jestem w szoku jak bardzo ten serial nie odbiega poziomem od filmów, w zasadzie nawet je przebija. Nie wiem czy w historii było lpesze wykorzystanie znanej marki, dodatkowo tyle rzeczy mogło się nie udać. A udało się wszystko. Można nawet zaryzykowac że 3 sezon będzie na pewno też świetny. Bruce, dziękuje, przede wszystkim za te teksty. No i mam nadzieje ze zobaczymy laseczke w innych produkcjach, bo patrzy się na nią świetnie.

 

tu masz przecież, nic się nie zmieniło, i  pewnie nie zmieni przez kolejne 10 sezonów.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Szkoda tylko, że z napisami HBO Go to (pipi) obesrane. Sprawdzane na apce w tv, na dekoderze i na konsoli. Już nawet pomijam fakt, że nie ma do wszystkich pozycji napisów. Często też nie trzymają synchronizacji. Jakość obrazu też niepewna. Brak możliwości ręcznego ustawienia jakości obrazu czy chociażby podgląd parametrów to trochę kpina. Łącze mam dobre. 4k UHD na Netflixie śmiga jak marzenie zaś na HBO mam wątpliwości co do jakości obrazu. Widać to szczególnie w ciemnych scenach. Streamingowe kanały w aplikacji na ps4 chyba nie wychodzą ponad SD :yao: 

 

Ale to tylko takie tam narzekania na ejdżbioł. Sam serial doskonały do obiadku po pracy. 20 min w zupełności wystarcza. Przynajmniej nie zamula.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...