Skocz do zawartości

Ash vs Evil Dead - 2015 - Showtime


Spaulding

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 346
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

@Koleś88 - efekty mnie osobiście w oczy aż tak mocno nie kłują. Serial jest kiczowaty trochę więc te chmury przeżyje. Rekompensują mi kapitalne efekty tam, gdzie jest krew i flaki, modele są świetnie wykonane, w dobie animowanej krwi to perełka. Warsztat jak 30 lat temu. Świetne im to wychodzi. :)

Odnośnik do komentarza

Ale kto mowi, ze tak ma nie byc? Przeciez napisalem, ze petarda. Bryzgająca krew zawsze na propsie.

 

Butt:

 

Chodzilo mi glownie o akcje gdy gonilo ich to cale zlo w postaci chmury gdy jechali do tego wujka szamana

 

 

Dzis skonczylem 1 sezon. :obama: Koncowka troche pod(pipi)iajaca, ale zdaje sobie sprawe, ze tak musialo byc.

 

Podobno drugi sezon jest nawet lepszy, wiec juz sie doczekac nie moge.

Edytowane przez Koleś88
Odnośnik do komentarza

Po obejrzeniu całości jestem w szoku jak bardzo ten serial nie odbiega poziomem od filmów, w zasadzie nawet je przebija. Nie wiem czy w historii było lpesze wykorzystanie znanej marki, dodatkowo tyle rzeczy mogło się nie udać. A udało się wszystko. Można nawet zaryzykowac że 3 sezon będzie na pewno też świetny. Bruce, dziękuje, przede wszystkim za te teksty. No i mam nadzieje ze zobaczymy laseczke w innych produkcjach, bo patrzy się na nią świetnie.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Po obejrzeniu całości jestem w szoku jak bardzo ten serial nie odbiega poziomem od filmów, w zasadzie nawet je przebija. Nie wiem czy w historii było lpesze wykorzystanie znanej marki, dodatkowo tyle rzeczy mogło się nie udać. A udało się wszystko. Można nawet zaryzykowac że 3 sezon będzie na pewno też świetny. Bruce, dziękuje, przede wszystkim za te teksty. No i mam nadzieje ze zobaczymy laseczke w innych produkcjach, bo patrzy się na nią świetnie.

dokladnie, czuje sie jakbym ogladal 5-godzinny evil dead 2.

 

drugi sezon cierpliwie poczekalem i pekl na jednym posiedzeniu. nic lepszego nie ma w tv.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dzięki uprzejmości Sony, które znów zablokowało mi konsole ze w(pipi)ienia postanowiłem nadrobić zaległości i poleciał maraton z całym drugim sezonem Asha vs MARTWE ZŁO!

Jakie to było dobre i obrzydliwe zarazem. Odcinek w prosektorium ląduje w grupie "shit happend" i to dosłownie. Teraz dopiero rozumiem cierpienie Tokara. Dla Raimi'ego nie ma świętości. Co tu się odpierdziela to głowa mała. Wprawdzie w połowie serial zalicza potknięcie i zadyszkę ale szybko wraca na właściwe tory. Spotkanie trójcy po latach wiekopomne.

660299-xena_4-191.jpg

Gdy wpadł

Ba'al

myślałem w pierwszej kolejności, że to podstarzały Jolaos (wtedy brakowałoby Herkulesa tylko ;)) No nic może w 3 sezonie. Moment jak odstawili

DeLoreana

płakałem, na wszystkich greckich bogów, jak ja płakałem. Tak samo jak podczas beki z Powrotu Jedi. Pacynka Asha to mistrzostwo. Fajnie, że nie wyparli się Army of Darkness tylko jak to się ma do końcówki filmu? Pewnie wyjaśnienie dostaniem w kolejnym sezonie. Albo wyjdzie na to, że końcówka zostanie przemodelowana, że wrócił na stare śmieci. I dopiero w ostatnim odcinku skojarzyłem fakty, że

stary Asha to Ash! Wszystko wydaje się na miejscu (koszula, stosunek do kobiet) z wyjątkiem dłoni. Drugi raz mu odrośnie? Utknęli w latach 80-tych i tam założył rodzinę. Pewnie w trzecim sezonie demony wyrżną biologiczną rodzinę Asha w latach 80-tych i Ash z teraźniejszości się nim zaopiekuje.

 

Czekam z utęsknieniem na 3 sezon.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 7 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...