Skocz do zawartości

Ankieta o grach (praca dyplomowa)


Cyborg

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Zapraszam do wzięcia udziału w badaniu dotyczącym preferencji graczy na rynku gier wideo. Ankieta jest kierowana do pełnoletnich osób, jest w 100% anonimowa, a wypełnienie jej zajmuje około 10-15 minut. Proszę o odpowiedzi zgodne z prawdą, ponieważ na nich będę opierał moją pracę licencjacką.

 

http://ankiety.interaktywnie.com/ankieta/55a81d79002cf/

 

Z góry dziękuje za wszystkie głosy

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Poszło.

 

W pytaniu nr 9, przy zakresie zawsze/nigdy odpowiedzi się wykluczają. Literówkę w "Koniami" też wyłapałem (chyba, ze tak miało być ;))

 

Dzięki za pomoc.

Mam kilka literówek w tej ankiecie (oprócz Koniami, mam jeszcze Plastation), niestety przed dodaniem ankiety tych błędów nie zauważyłem, a po publikacji nie można ingerować w ankietę :/

Odnośnik do komentarza

 

Masz wypełnione. Ale swoją drogą co to jest "Grand Turismo"? o_O

 

Super kolejny błąd :/

Gratuluje spostrzegawczości jesteś pierwszym kto ten błąd zobaczył i mi o nim powiedział, sorry bardzo za te wszystkie babole, nie przypuszczałem że jest ich tak dużo.

Nie marudź tylko dobrze pracę napisz i zdaj. Powodzenia i trzymamy kciuki.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

 

Masz wypełnione. Ale swoją drogą co to jest "Grand Turismo"? o_O

Super kolejny błąd :/

Gratuluje spostrzegawczości jesteś pierwszym kto ten błąd zobaczył i mi o nim powiedział, sorry bardzo za te wszystkie babole, nie przypuszczałem że jest ich tak dużo.

Nie marudź tylko dobrze pracę napisz i zdaj. Powodzenia i trzymamy kciuki.

 

Nie marudzę, tylko jestem wdzięczny za wyszukane błędy, ponieważ poprawie je w pracy, tak to jest jak ktoś ze świeżym spojrzeniem znajdzie coś czego ja nie dostrzegam, mimo iż czytałem to masę razy. Dzięki, postaram się zdać :)

Odnośnik do komentarza

dałem 1/5 nintendo, jedyna firma która nie dodaje ładowarki do sprzętu który wymaga ładowarki (najgorsze badziewie firmy noname za 40zł ma ładowarke albo przynajmniej kabel usb który pozwala ładować, a 3ds nie dość że brak ładowarki to nie używa micro-usb tylko jakiegoś nietypowego kabla)

skupianie sie na 3-4 seriach-tasiemcach i wydawanie konsol sprzętowo opóźnionych o 5-8 lat też nie pomogo w tej ocenie

 

 

3.. 2.. 1.. rayos daje minusa -> tadaaa!

Edytowane przez Yano
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Witam,

 

Zapraszam wszystkich chętnych, których ciekawią wyniki mojego badania. Zgodnie z obietnicą opublikowałem wyniki, na razie jest to tylko połowa wyników, ale niedługo pojawi się druga część.

 

http://www.ppe.pl/blog/34069/6203/wyniki-badania-czesc-pierwsza.html

 

Serdecznie zapraszam i dziękuje za pomoc w badaniu.

Pozdrawiam

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...