Skocz do zawartości

3DS Scena, Underground. Piraty i BM = Warn


Rekomendowane odpowiedzi

Albo zrobić transfer z innej konsoli z kupionymi grami, które mają błędy, albo właśnie hardmod. Niedługo pewnie będzie możliwe to również przez niektóre karty z dsa ale na razie nie ma jeszcze informacji kiedy to się uda. Na razie nie wypuścili oficjalnie tej metody.

Odnośnik do komentarza

A9lh to jakaś stara metoda? Czym sie różni od b9s? Ja mam pewnie a9lh, a gdzieś to idzie sprawdzić?

A9LH to już stara metoda - B9S stworzono po tym jak złamano zabezpieczenia od bootowania OS w 3DS, w skrócie można zrobić swoje CFW od podstaw i je podpisać, a konsola o ile da rade je wczyta.

 

I polecam wszystkim przejście z A9LH na B9S - od Lumy 8.0 update tylko będą tylko dla B9S ( rozszerzenie .firm )

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dzień dobry Panowie :) Czy ktoś udzieli mi informacji odnośnie adresu strony, na której jest wyjaśnione co i jak z homebrew? Kilka lat temu bawiłem się psp i kilka sztuk przerobiłem, teraz siostrzenica ma fanaberię odnośnie jej new3dsxl i postanowiłem jej temat ogarnąć ale zanim się zabiorę do roboty chciałbym sobie poczytać aby się nie nadziać na niepotrzebne koszta, a wiem że głupiemu łatwiej się nadziać.

Jest jakieś forum tematyczne? kiedyś była taka strona pspoland i tam informowali o wszystkim, jak to jest z 3dsem?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Nic nie wiadomo. Każda konsola z CFW jest narażona na bana.

 

Odpaliłem wczoraj moje dwa 3ds'y, zaktualizowałem A9LH do B9S i zaktualizowałem system.. żaden nie złapał bana :obama: No ale zapewne przy okazji premiery nowych Pokemonów w listopadzie będzie kolejna fala, nie to żeby mnie to jakoś specjalnie bolało kiedy mam dostęp do eShopu i nie gram online.

 

Wziąłem od siostry jej starego 3ds'a, który siedział na 6.2.0 i instalacja B9S to bajka, 10 minut i wszystko ogarnięte :banderas: Pomyśleć, że kiedyś przy swoich spędziłem ponad 2h..

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...