Jump to content

Arm9_Team

Użytkownicy
 • Content Count

  288
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

20 Stara się

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna

Recent Profile Visitors

1552 profile views
 1. Arm9_Team

  SLIPKNOT

  Straszny kupsztajn ta płytka. Co za bałwan "wymyśla" te riffki. Nie da się mniej kreatywnie. Debile nawet na żywca przenieśli fragmenty gitar z poprzednich płyt + ogrom stonesourowego jęczenia. Ble.
 2. Arm9_Team

  Fast food

  Bardzo spoczko Angry Bacon King w BK.
 3. No jak ktoś czekał na Switch Pro to chyba już nie ma sensu. To będzie może pod koniec przyszłego roku. Albo tuż przed premierą PS5 i Xboxa albo i kilka miesięcy po. Stawiam na to drugie. Brać nową wersję i tyle. To w sumie takie "Pro".
 4. Hlepa nie wolno. Ponoć się od niego umiera w wieku 55 lat na wywalony bęben, cukrzyce itd.
 5. Arm9_Team

  SLIPKNOT

  Setna wariacja tych samych gitar. Ale nudy. Bez kompozytora z zewnątrz (+ trzęsienie ziemi w studiu nagraniowym) tam już nic ciekawego nie będzie. Kompletnie wypalone persony.
 6. Gameplayowo to będzie najlepsza wersja tak jak VIII na 3DS-a. Technicznie pewnie będzie kupa trochę.
 7. Fair to by było zapowiedzieć wcześniej, nie miesiąc przed a cenę aktualnego z ujową baterią obniżyć. Nie bądź idiotyczna.
 8. Będzie wystawianie nogi i zamienianie armii w kury?
 9. Ładnie dymanko tych którzy teraz kupili Switcha a nagle za miesiąc wersja z lepsza baterią w tej samej cenie.
 10. Arm9_Team

  Fast food

  Maestro wróciły do Maca. Z nowych to chyba meksykański tylko. Nie rozumiem ciśnięcia maestro. Solidne kanapeczki a cena zestawu nie odstrasza.
 11. Straszne gówno po zaprezentowanych materiałach.
 12. Parówy co grają 2h tygodniowo odpalają plansze testowe i się podniecają, że nie ma wypaleń xDDD
 13. Może nie uratowali, ale chociaż zapowiedzieli jedną nową grę. Reszta porty, remaki i produkcje od dawna znane, zapowiedziane. Żenujący Direct.
 14. Tak wygląda next gen? Bieda.
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.