Skocz do zawartości

Minecraft: Story Mode


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

Gość DonSterydo

 

2cGgaVi.jpg

 

 

 

Episode 1: 'The Order of the Stone,' the first of five episodes in the season, will premiere digitally worldwide on Tuesday, October 13th this year. The episode will be available at launch on PC and Mac from the Telltale Online Store, Steam, and other digital distribution services, on the PlayStation Network for PlayStation 4 and PlayStation 3, and on the Xbox Games Store for Xbox One and Xbox 360. The season premiere will be available for compatible iOS devices via the App Store and for compatible Android-based devices via Google Play and the Amazon Appstore starting Thursday, October 15th. The series will also be coming to Wii U and PlayStation Vita - stay tuned for more details on those platforms!
Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 10
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Czyli to nie bedzie w formie DLC do podstawki ???

Nie mogłoby być, przecież to jest "gra" przygodowa od Telltale, czyli takie The Walking Dead w odcinkach wydawanych cyklicznie, tyle że w uniwersum Minecrafta - nie wiem, kto wpadł na taki chory pomysł, ale gratuluję poziomu abstrakcji w rozumowaniu.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Witam, kupił może ktoś wersje pudełkową (PS4) i powie mi jak wygląda wnętrze? To, że na płycie jest 1 odcinek to wiem, ale chodzi mi o to czy na następne jest kod, czy płyta jest sama w sobie kluczem do następnych odcinków?

 

Bo u nas informacje prasowe mówią o kluczu w pudle, ale unboxingi jakie widziałem nie wskazywały na to, by takowe klucze były 

Edytowane przez Graczdari
Odnośnik do komentarza

Przepadam za grami od TellTale, ale taką grafikę już trudno mi zdzierżyć. Warto to kupować?

 

jeśli masz poniżej 10 lat to tak bierz w ciemno, syn bawi się świetnie,ale czas epizodu to max 45-50 min, a więc bardzo króciutko, + w gratisie dodatkowo chrupnięcia animacji.

Historia ciekawa z tego co obserwowałem z boku,poza wszystkim oczywiście warto dla Rubena ^_^  :whistling::bunny:  

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...