Skocz do zawartości

Rugby


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

Cytat

Matsushima was born in South Africa (to a Japanese mother and a Zimbabwean father)

 

 

Nie było niespodzianki, ale jak Japończycy zagrają z jakąś poważną drużyną, to te dziury w obronie mogą skończyć się masakrą. Ech, szkoda, że to jedyny mecz dziś. Ale za to jutro od 6:45 trzy hiciory: Australia - Fidżi, o 9:15 Francja - Argentyna, zwieńczony przedsmakiem finału - All Blacks kontra Springboks o 11:45 :banderas: Cóż za poranek!

Odnośnik do komentarza

Jak ktos ma telefon w plusie to pewnie juz dostal smsa, ze z powodu dobrej gry SIATKARZY pakiet sport mozna miec za polowe ceny czyli 10zl na miesiac. Bede obczajal czy mozna po miechu zrezygnowac czy tam sie deklaruje jakis dluzyszy termin platnosci. Ale jak co to dzieki siatkarze xD

 

Chyba ze ty Rozi wykupiles iple i orientujesz sie czy mozna scancelowac po miechu?

Odnośnik do komentarza
30 minut temu, Kmiot napisał:

Przy okazji: od czego zależy to, skąd zawodnik kopie po podwyższenie po przyłożeniu?

Zawodnik kopie z miejsca położonego od linii prostopadłej od miejsca przyłożenia.

Edytowane przez Rozi
Odnośnik do komentarza

No tak, tak gdzieś, kiedyś, chyba jeszcze cztery lata temu (przy okazji poprzednich mistrzostw) słyszałem i widzę, że zawodnik często stara się przyłożyć jak najbliżej bramki, żeby kąt był mniejszy, ale mam wrażenie, że jest w tym jakaś dowolność. Albo nieuważnie patrzę i mam zwidy. To z linii 40 metrów?

Ale że do Argentyny Messiego nie wzięli...

Odnośnik do komentarza

Odległość do słupów zawodnik sobie wybiera sam, piłka musi być tylko prostopadle do miejsca przyłożenia. Dlatego zawodnicy starają się przykładać w środku, czasami zbiegają już w polu punktowym.

A powiedzenie raczej powinno brzmieć "Ale że do Argentyny Cordero nie wzięli...".

Odnośnik do komentarza
44 minuty temu, Mejm napisał:

Rozi, ty jak aktywowales pakiet to masz najpierw 14 dni za free? Czy to jest tak, ze 14dni za free a potem miesiac za darmo? Nie kumam tych chwytow marketingowych solsza.

 

A, koncowka mega.

Ja już kiedyś te 14 dni za free miałem, ale nie wiem czy to pakiet sportowy obejmuje. 

 

All Blacks, kocham ich.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...