Skocz do zawartości

Rugby


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

Tak samo mecz z Namibią, było przez chwilę nawet 10-9, ale potem wydarzyło się między innymi to:

 

 

72339911_10157918814712174_8806599796409

 

:banderas: :banderas: :banderas: 

 

Francuziki prawie przegrali z Tonga dziś; z taką grą zostaną rozjechani bezlitośnie w ćwierćfinale, szkoda, że Argentyna nie wyjdzie z grupy, mocno im kibicowałem. Teraz niech jeszcze Japonia wywalczy drugie (albo nawet pierwsze) miejsce i będzie sztosik. Bardzo podoba mi się ich szybka gra, a Kotaro Matsushima to jest jebaniutki kosior.

Odnośnik do komentarza

Nowa Zelandia - Włochy i Anglia - Francja odwołane całkowicie, przyznane remisy. Powód? Tajfun. Oczywiście nikt nie pomyślał o innym mieście, innym terminie, tylko (pipi) - odwołamy. Niby mecze bez większej wagi, ale Anglia wychodzi z pierwszego, a Francja z drugiego, więc przeciwników na ćwierćfinał będą mieli na różnym poziomie trudności. Dla mnie to totalnie amatorska organizacja. Po co przyznawać w ogóle takim krajom prawo do organizacji, jeszcze w takim sezonie?

Odnośnik do komentarza

Oglądałem wczoraj Fidżi-Walia. Nie mogłem się nadziwić jakie koniska biegają w drużynie z Oceanii.. jak przy takiej masie i górze mięśni utrzymać kondycję do biegania, przebijania się przez obronę przeciwników i czasami jeszcze dynamicznych wykopów piłki do przodu? Jestem naprawdę pod wrażeniem, poza tym samo rugby ogląda się wyśmienicie, zwłaszcza w pracy na kantynie gdy leci mecz z anglikami i wszyscy managerowie, kierowcy i robole kibicują swoim :)

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, SebaSan1981 napisał:

jak przy takiej masie i górze mięśni utrzymać kondycję do biegania, przebijania się przez obronę przeciwników i czasami jeszcze dynamicznych wykopów piłki do przodu?

Im akurat wystarczyło siły do 60 minuty, także xd Ale faktycznie, Fidżi ma praktycznie same byki w drużynie.

Odnośnik do komentarza
W dniu 20.10.2019 o 11:59, Mejm napisał:

Statystycznie przez caly mecz slabasz Walia odprawila Francuzow jednym punktem.

 

Nigdy nie pojme dlaczego druzyny mocniejsze, w przewadze zaczynaja grac na czas. Tylko raz w zyciu widzialem, ze ta taktyka sie udala i byla to Grecja w 2004r. Zabojady polegly na wlasne zyczenie.

Ale Francuzi nie grali w przewadze, tylko Walia. Vahaamahina to frajer i celowo osłabił drużynę.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...