Skocz do zawartości

Rugby


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

Darcie mordy, no zaje.bisty "komentator". W sumie ten typ to najgorszy punkt tych mistrzostw.

 

Bylem za zielonymi. Anglicy pospinani ale mieli szanse troche inaczej ustawic mecz. Raz bedac doslownie pol metra od przylozenia a potem przy karnym na 12pkt, ktory nie wszedl. Chociaz wczorajszy mecz o 3cie mejsce bardziej mnie wciagnal.

 

I co, znow 4 lata czekania. Plus taki, ze tym razem Francja wiec ludzkie pory transmisji. A co tam po drodze Rozi, puchar 6 narodow?

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...

Śmieszna celebracja przyłożenia przez chłopaków, którzy tęsknią za Beaudenem, a on zdążył zmienić Hurricanes na Blues, a od nowego sezonu zagra w Japonii, dla Suntory Sungoliath.

 

Ogólnie gra sobie Super Rugby, ale troszkę w innym formacie, Nowa Zelandia i Australia rozgrywają osobne ligi, na czele NZ oczywiście Crusaders, ale moje Huragany 3 punkty za nimi, czołówka jest bardzo ciasna. Dzieje się.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Wiem, że to już nikogo, ale właśnie wczoraj zaczął się Puchar Sześciu Narodów. Francja rozbiła Włochy, a Szkoci sensacyjnie ograli Anglików na Twickenham. To była ich pierwsza wygrana tam od 1983 roku. A dziś o 16 Walia - Irlandia :)

Odnośnik do komentarza
  • 7 miesięcy temu...
  • 4 miesiące temu...
43 minuty temu, Rozi napisał:

Jutro zaczyna się Puchar Sześciu Narodów, całość na Viaplay, transmitują tam też Premier League i Puchar Sześciu Narodów U-20. Klasycznie jestem za kochaną Francją i klasycznie #nikogo

Ja za Walią - mieszkałem w Cardiff 12 lat i dane mi było poznać jakim fenomenem jest ten sport na wyspach.Nawet udało się raz wybrać na mecz z Anglią w Pucharze Sześciu Narodów na Millenium Stadium, choć dostać bilety to prawdziwy cud.Coś pięknego i niezapomniane przeżycie.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...