Skocz do zawartości

Forza Horizon 3


Daddy

Rekomendowane odpowiedzi

z tego co pamiętam ileś gwiazdek chyba musisz zdobyć żeby się odblokowało. rób "karierę" to się odblokuje dość szybko.

Ale ja już skończyłem karierę dawno temu. Teraz chciałem trochę mistrzostwa pojeździć w dodatku. Chyba tego króla gór na maxa trzeba zrobić żeby odblokować mistrzostwa

Edytowane przez GwynBleidd_79
Odnośnik do komentarza

Merc ok ale aż tak mnie nie jara choć nowa zabawka zawsze na + :) no mam nadzieję że to będzie ten nowy model Bentleya, trochę głupio gdyby dawali ten kupowany za punkty umiejętności. mam nadzieję że z marcową paczką dojdzie nowa szkopa. w sumie wczoraj znalazłem jedną nieużywaną, kilkaset metrów na przeciwko pustynnego przystanku. 

Odnośnik do komentarza

tylko czekałem aż wrzucisz rozpiskę, nie zawiodłeś :)

 

rewelacja, w takim razie do kolekcji HE zabraknie jeszcze Darta Hemi i Mini GP. w marcu aż 3 dają, podejrzewam że może powoli będą kończyć z forzathonami. pojawi się jeszcze kilka, jakieś powiązane z drugim dlc i koniec. trochę meh :/

Odnośnik do komentarza

Dart będzie w kwietniu, na konsoli można zobaczyć całą rozpiskę na marzec oraz pierwszy tydzień kwietnia. Oprócz tego nowe zapomniane auto, sadząc po treści zadania to pewnie AMC Pacer.

32390892153_4f1d44f345_z.jpg

Same Forzathony pewnie będą sie pojawiać aż do ostatniego car packa czyli do czerwca. HE się kończą ale mogą za to wrzucać auta z poprzednich części jak właśnie Pacer.
 

Odnośnik do komentarza

 

- 2017 Chevrolet Camaro ZL1
- 2015 Jaguar XES
- 1992 Ford Falcon GT
- 1983 Volvo 242 Turbo Evolution
- 1995 Nissan NISMO GT-R LM
- 1959 BMW 507
- 1972 Land Rover Series III

 

+ darmowe auto

 

 

In addition to the seven cars found in the Duracell Car Pack, starting today Forza Horizon 3 players have a chance to add an additional car to their garage -- the Duracell-themed 2016 GTA Spano. To get it, all you need to do is head to the Xbox Store and search for “Forza Horizon 3 GTA Spano.” Download the car at no additional cost and then restart Forza Horizon 3, and the car will be automatically added to your Forza Horizon 3 garage. Note that this car does not require players to own the Duracell Car Pack in order to redeem

 

 

c9f5ac79-b34b-4bfb-8906-7aa5f28e07c5.jpg

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...