Jump to content

Forza Horizon 3

Daddy

Recommended Posts

Oczywista, oczywistość że będzie w 2016:

https://pbs.twimg.com/media/CUtEcG5WsAAPmbc.jpg:large

Na jaką lokalizację gry liczycie tym razem? 

Moje typy:

Japonia

Azja - Chiny, Tajlandia

Alaska, Kanada

Europa - Wielka Brytania /// Norwegia, Finlandia, Szwecja

Ameryka Południowa - Brazylia, Argentyna

Żeby gra była robiona w 100% tylko pod XO, mile widziane obszary ze śniegiem, poprawienie warunków atmosferycznych i duże miasto.

:obama:

Edited by Daddy

daddy, przedwczesne finiszery można zwalczyć, skonsultuj się z odpowiednim specjalistą :P

temat będzie dobry za jakieś pół roku. teraz nie ma większego sensu chyba że ktoś chce napisać swoją listę życzeń. stany były, europa była, teraz czuję azję bądź australię. liczę też na śnieg i lód. do zrobienia. w okolicach E3 wrócimy do tematu.

• 2 months later...

Australia była nawet jako fakup w opisie 1 czy 2. nie pamiętam dokładnie. wolałbym Amerykę Południową bądź Azję ale AU wydaje się być dobrym strzałem. olbrzymie tereny, spore pole do manewru. w marcu ma wyjść Porsche do FH6, podejrzewam że jeszcze w marcu albo w kwietniu będą pierwsze przecieki.

• 3 weeks later...
Guest DonSterydo

Taka luźna spekulacja - Dan jedzie do Genewy na autoshow i zapowiada ważne informacje dla serii:

We wtorek ma zostać zdjęte embargo na informacje ujawnione z eventu w SF, między innymi szczegóły dotyczące dodatku Porsche. Może to wszystko tylko zbieg okoliczności, ale we wtorek ma być oficjalnie ujawniony Bugatti Chiron...

łapiecie do czego zmierzam? :)

Powtórka zapowiedzi Forza Motorsport 6 tyle, że z Forza Horizon 3 i Bugatti Chiron w rolach głównych?

maxresdefault.jpg

stoczyła :yao: weź wyjdź po dobroci.

Don też miałem tego twitta wklejać. to samo pomyślałem. szczególnie to "entir franchise" intryguje. obstawiam Porsche dlc, potencjalnie kolejne do FM6 i powoli promo FH3. jutro będzie kluczowy dzień. według przecieku z amazon 1wszego miało być Porsche, zapowiedź z dnia na dzień to nic nowego. no nic, trzeba czekać co tydzień przyniesie ale powinno być ^_^

Guest DonSterydo

Ew. jeszcze wchodzi w grę jakiś port na PC. Może wszystkiego po trochu będzie. Chciałbym jakiś krótki teaser trailer Horizon 3, Porsche do FM6 to pewniak na wtorek.