Skocz do zawartości

Planszoweczki


yaczes

Rekomendowane odpowiedzi

No hej!

Na bank bedziemy jechac z cytadela - sprawdzona przeze mnie karcianka dla cwaniakow.

Mysle, ze jeszcze jedna - typowa planszowka - i mozna jechac z koksem.

 

Generalnie mysle, ze po prostu bedziemy laczyc komputerowo/konsolowe granie z planszowkami.

Zobaczymy jak to wyjdzie.

 

Propozycje?

Odnośnik do komentarza

wczesniej ine bylo dziecka i tez ciagle ktos ci rzucal jakies klody pod nogi Weliuszu.

Moge cie umiescic na liscie rezerwowej, w sensie - jak ktos sie wylamie w ostatniej chwili to wskoczysz na jego miejsce. Bylo zbyt wiele fakapow i inni tracili szanse na granie. Poza tym nie bylo wystarczajaco duzo kontrolerow do wii, za malo wirelessow do PC, ktore miales przyniesc, itp. Wszystko jest ze soba sprzezone.

Odnośnik do komentarza

wczesniej ine bylo dziecka i tez ciagle ktos ci rzucal jakies klody pod nogi Weliuszu.

Moge cie umiescic na liscie rezerwowej, w sensie - jak ktos sie wylamie w ostatniej chwili to wskoczysz na jego miejsce. Bylo zbyt wiele fakapow i inni tracili szanse na granie. Poza tym nie bylo wystarczajaco duzo kontrolerow do wii, za malo wirelessow do PC, ktore miales przyniesc, itp. Wszystko jest ze soba sprzezone.

 

O ile pamietam drogi Yaczesie to byłem u Ciebie 2/3 razy kiedy sie deklarowalem. Za drugim razem byly trudnosci owszem, ale postawilem wszystko na glowie i dojechalem. W ta sobote ni (pipi)a nie dalem rady.

 

Nie sadzilem ze az taki fakap przeze mnie byl :frog:

 

W takim razie Twoje poirytowanie jak i innych zebranych jest jak najbardziej zrozumiałe, zwłaszcza ze dalem znac dosc pozno jak ostatni kutas. Nie pozostaje mi nic innego jak tylko przeprosic za swoja nieobecnosc, ale naprawde nie mialem jak przyjechac.

 

Twoja chata, Twoje zasady. Kara musi być, ale fajnie ze chociaz lista rezerwowa zostaje. O ile jeszcze bedzie kiedys nastepny raz to sie 10 razy zastanowie czy napewno nie dam dupy i wszystkie opcje sa zabezpieczone.

 

Pozdro.

 

A M&M jak trzeba to moge wam pozyczyc zebyscie sobie pograli beze mnie nawet, to nie bylo prowo tylko dobre checi :lapka:

Edytowane przez Velius
Odnośnik do komentarza

Ja mam na chcacie gdzies 

 

gra-logiczna-zgadnij-kto-to-b-iext371727

 

 

o kur.wa ale genialny pomysł. Czaicie jakbytak pozamieniac te czerstwe gęby na mordy forumowiczów? O je.bane to by było mocne. Beka by była przeokrutna. 

 

Mam tez monopol i chinczyka. Ale bez jednego pionka ktos musiałby skołować.


"Czy twoja postac jest koloru ciapatego tak nie co?"

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...