Skocz do zawartości

Pokemon Sun & Moon


Gość ragus

Rekomendowane odpowiedzi

wat...?

 

pedober dziwaaczny, i na obrazki widać że przytula tak mocno że łamie pień drzewa... hmm

 

 

 

ale ten pok z schowany pod workiem na ziemniaki z dorysowanym pikaczu całkiem w sumie fajny, ciekawy pomysł. ciekawe czy będzie go można zobaczyć, np podczas walki w jaskini albo w nocy

Odnośnik do komentarza

macie już jakieś preferencje co do teamu?

 

jeśli chodzi o starterty to mam tak:

sowa - jeśli będzie chociaż troche dobra

kot - jeśli sie okaże że jest znacznie lepszy od sowy

foka - jeśli będzie turbo za(pipi)ista statsami i będzie miała znacznie lepsze evo niż pierwsza wersja

 

czyli chciał bym sowe, ale musze zobaczyć co dalej będzie

 

 

inne poki:

koala - jeśli będzie dobre evo i dobre statsy, najlepiej żeby był też drugi typ

ryba z ustami - jeśli będzie silna i dobre evo (lubie psychic)

słodziak muszka - fajny jest i chciał bym go do teamu ale pewnie będzie słaby strasznie, ale jeśli nie to może go potrenuje

salamandra - jeśli będzie dobre evo i sensowne statsy to chętnie

duszek w stroju pikaczu - sensowne statsy i evo i chętnie wezme do teamu

legenda lew - jeśli będę miał w miare wolne miejsce pod koniec gry to go rozważe

 

 

reszta narazie mnie mało kręci i nie planuje dodawać do teamu, chyba że bedą jakieś kosmiczne statsy albo super evolucje.

 

co do tego boga obrońcy tapu koko - on pewnie będzie niezły, ale pewnie tak samo jak 4 pozostałych, a raczej bym nie chciał mieć w teamie 4 podobnych poków - być może jednego z nich, tego który będzie najlepszy albo podpasuje mi typem

Odnośnik do komentarza

@Yano - nie znamy jeszcze tak wielu Pokemonów, że trudno coś powiedzieć :P Ale moim starterem na pewno będzie sowa, a z ogłoszonych już poksów podoba mi się Salandit, Vikavolt, Drampa wygląda jak Yokai, ale liczę na fajna ewolucję. No i pewnie Pikipek będzie takim Pidgeyem siódmej generacji do szybkiego złapania, to go wezmę.

 

Nie wiem, czy w tych grach będą do złapania tylko Poki z siódmej generacji podczas przejścia "kampanii" (pewnie nie), ale będę trenował tylko nowe w miarę możliwości, całą resztę już widziałem :D

Edytowane przez Elanczewski
Odnośnik do komentarza

Na pewno będzie dostepny jakiś fragment roosteru z 1 gen jak i pozostałych, bo dlaczego nie? :)

 

zawsze pokedex danego regionu składał się z głównej mierze pokemonów nowych + wybrany rooster starych, a wraz z odblokowaniem National Dexu wchodziła cała masa pozostałych Poksów. Chyba tylko w Pokemon B/W pokedex miał tylko i wyłączenie nowe pokemony, a stare "odblokowywały" się po main queście. 

Edytowane przez Rayos
Odnośnik do komentarza

National Dexa zawsze się dostawało po przejściu gry :) To zwykły upgrade pokedexa, żebyś mógł łapać pokemony z innych regionów (generacji). Nie wdając się w szczegóły, odpowiadając najprościej jak to możliwe:

 

Tak, możesz łapać pokemony z 1 geny, ale na 99% nie złapiesz ich wszystkich, tu z pomocą przychodzi online i wymiany z innymi graczami. 

 

 

Jeśli tylko masz jakąś szansę, to zagraj w Pokemon Black/White albo Black2/White2 na DSie. Zagraj tez w Pokemon Heart Gold/Souls Silver (remake 2 geny) i w Pokemon X/Y + Pokemon Omega Ruby/Alpha Sapphire (remake 3 geny). 4 gene możesz olać (choć i tak będziesz miał z nią stycznośc przy graniu w HG/SS bo są na tym samym silniku). Gdzieś Ty się uchował, nie grając w Pokemony przez te ostatnie 20 lat? :P 

Edytowane przez Rayos
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nowy trailer, nowe poksy :)

 

 

 

owocopodobny Bounsweet - GRASS

berry.png

 

znany już pedobear Bewear - NORMAL/FIGHTING

bear.png

 

"wcale nie inspirowaliśmy się hawajami" Comfey - FAIRY
flower.png

 

fajny koń Mudsdale - Ground
horse.png

 

Znane już niewiadomo co skryte pod niedorobionym kostiumem Pikachu, Mimikyu - GHOST/FAIRY
ghost.png

 

Wodna pluska Wimpod - BUG/WATER

bug.png

Edytowane przez Rayos
Odnośnik do komentarza

hmmmmmmmmmmm

 

- ten owoc w podobnym stylu jak wiele innych grass pokemonów, jakaś kulka z liściami, nic specjalnego ale może być

- pedober jak dla mnie wygląda dosyć biednie

- kwiatowy naszyjnik przypomina mi zamysłem klefikiego, ale ujdzie

- koń wyglada troche jak koń trojański, tylko te dredy dziwne, ale spoko

- mimikyu jest za(pipi)isty jak zawsze

- krewetko pluskwa spoko, ciekawe czy to bedzie typowa 3 stopniowa robaczana ewolucja z drugim stopniem jako kokonem i trzecim jako finalny produkt

 

 

ogolnie jestem dosyć zadowolony z tego co dziś pokazali, oprócz miśka znanego już wczesniej który mi sie nie podoba to reszta jest ok, taka pokemonowa

 

 

wygląda na to że ability mimikyu neguje dmg z pierwszego ataku , co jest dosyć poważnym bonusem

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Zmiany w IV's. :exact: :exact: :exact: :exact: :exact:

 

 

Hyper Training Maximizes a Pokémon’s Power
In Pokémon Sun and Pokémon Moon, you can draw forth a Pokémon’s power to its utmost limit with Hyper Training.

Pokémon grow stronger by raising their levels and increasing their base stats. However, their power is still affected by the individual strengths innate to each Pokémon. Now, with Hyper Training, Pokémon that have grown to Lv. 100 will be able to increase their individual strengths, which has never been possible before.

With Hyper Training, you can increase the strength of the Lv. 100 Pokémon you’ve been adventuring with!
 
Bottle Caps: The Key to Hyper Training
Hyper Training is done by Mr. Hyper—a man who loves to collect Bottle Caps. He can be found somewhere in the Alola region. If you bring him Bottle Caps, which you can obtain in Pokémon Sun and Pokémon Moon, you’ll be able to improve your Pokémon’s stats with Hyper Training.
 
Magearna Holds a Bottle Cap
The Magearna you’ll be able to get will be holding a Bottle Cap, a precious item needed for Hyper Training. With a Bottle Cap, you can perform Hyper Training on any Pokémon. Get Magearna on your team and try out Hyper Training for yourself!

http://www.pokemon-sunmoon.com/en-us/max-out-your-pokemon-with-hyper-training/

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Nie ma nowych mega evo, ale są...

 

Alola formy. I nowe pokemony

 

Lepiej sami to obejrzyjcie. W skrócie - nowe formy pokemonów przystosowane do Aloli. Np. exeggutor w stzlu ogromnej palmy albo lodowy, bialy vulpix/ninetails.

 

 

Z-moves - specjalne mocarne ataki do użytku raz podczas walki, osobny atak dla każdegu TYPU pokemona.

 

Jeżdzenie/pływanie/latanie pokemonami, wygląda wsio na free-roam, a nie ograniczone do skrawka terenu. Pokemony te nie beda nalezec do teamu, tylko bedzie mozna przyzwac w dowolnym momencie (tak glosi storna poksow). Czyzby #dobrazmiana wzgledem HM? 

 

Na każdej z  4 wysp bedzie jakiś trail do zrobienia, niekoniecznie walki. na końcu będzie walka ze specjalnym, "totemowym" pokemonem, który będzie dokoksany i będzie mógł PRZYZYWAĆ pokemony do pomocy. 

Edytowane przez Rayos
Odnośnik do komentarza

Alolan Exxeggutor (Grass/Dragon)

a-exeggutor.png

 

Alolan Vulpix (Ice)
a-vulpix.png

 

Alolan Ninetales (Ice/Fairy)

 

a-ninetales.png

 

Alolan Sandshrew (Ice/Steel)

a-sandshrew.png

 

Alolan Sandslash (Ice/Steel)

a-sandslash.png

 

Nowe poksy:

 

Fomantis (grass)

fomantis.png

 

Lurantis (grass) Evo fomantisa

lurantis.png

 

Gumshoos (normal) evo yungoosa

gumshoos.png

 

Minior (Rock/Flying), jak HP zejdzie do połowy to ujawnia się Minior Core

minior.png

 

Mudbray (Ground) preevo Mudsdale

mudbray.png

 

Oricorio, ptak co ma 4 różne formy w zależności od wyspy na której go złapiemy.

 

Baile Style (Fire/Flying)

redbird.png

 

Pom-Pom Style (electric/Flying)

yellowbird.png

 

Pa'u Style (Physic/Flying)

pinkbird.png

 

Sensu Style (Ghost/Flying)

purplebird.png

Odnośnik do komentarza

eggzekutor wygląda jak debil

 

ogolnie mam obawy o te nowe vulpixy i sadnsrewy - oby to nie było tak że nie chciało im sie robić nowych pokemonów więc przemodelowali stare. takie coś by mnie w(pipi)iało. ale jeśli nowych będzie dużo a oprócz tego dojdą przemodelowane stare to jestem na TAK

 

 

dziwi mnie że ten nowy grass pokemon jest grass a nie bug/grass bo jest wyraźnie wzorowany na gatunku modliszki która wygląda jak kawiat

3902323_orig.jpg

 

 

ten rock/flying ciekawie wygląda , ale główne pytanie jest co daje osłonięcie wnętrza i czym sie różnią te wnętrza poza kolorem

 

 

4 rodzaje ptaka to fajny patent, ogolnie lubie poki które mają różne formy

 

 

jaram sie i chce już zagrać, tylko ten eggzekutor to fujara

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Pewnie będzie tyle samo nowych co w XY. Z drugiej jednak stron, z tych co pokazali do teraz, to większość nowych wyglada co najmniej dobrze, wiec nie narzekam.

 

Jaram się mocno. Drugie nowe poki na DSa, czyli BW mną pozamiatały, liczę tutaj na to samo.

Odnośnik do komentarza

 

ten rock/flying ciekawie wygląda , ale główne pytanie jest co daje osłonięcie wnętrza i czym sie różnią te wnętrza poza kosrolm

 

 

Będą 4 kolory jego wnętrza, a co do różnic, to z opisu wynika, że będzie szybszy i bardziej ofensywny niż defensywny. dodatkowo ma ability, kiedy skorupa nie pęka - Shields Down Ability - która zapewnia bdb defa i brak zarzucenia jakiegoś conditiona w stylu sleep czy paralize.
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...