Skocz do zawartości

Pokemon Sun & Moon


Gość ragus

Rekomendowane odpowiedzi

A w ogóle mega to maja być czy poszły do kosza? W sumie nigdy za tym nie przepadałem.

 

Dobrze, że ma statsy mam wyje,bane, nie gram przez neta a w singlu to dalej gra dla dzieci. Także ważny jest tylko wygląd. Od statystyk to mam karciankę.

 

Chciałem wsadzić do ekipy Galvantulę, Malamara i Salamence, ale może być cieżko, bo nowe pokemony dostarczają.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

jej ewolucja statystykami nie była wcale taka zła

 

no ale widzisz o czym mówie

 

 

ja też mam pare poków które strasznie mi sie podobają, ale jak mają beznadziejne statsy to jednak ich nie używam

 

i w sumie jest jedna ważna rzecz statsy i ataki - nie raz bywa tak że jakiś pokemon ma bardzo dużo spec. atak, ale praktycznie wszystkie jego ataki są zwykłym atakiem którego ma mało, wtedy cały ten wysoki spec. atak do niczego sie nie przydaje jeśli pokemon ma tylko fizyczne ataki a nie specjalne

 

 

taki problem jest z metagrossem - super silny pokemon, kozacki i fajny... ale... niestety ma dużo ataku zwykłego, a praktycznie wszystkie ataki psychiczne używają spec. ataku, więc ostatecznie jest średniawy, a wręcz słaby.

w dodatku ma bardzo późno finalną ewolucje więc zanim ją osiągnie przyrost statsów jest znacznie słabszy

 

taaak, to jest właśnie pokemon który mi sie podoba, ma moj ulubiony typ - psychic a niestety i tak jest dosyć słaby, bo ma za dużo ataku a za mało spec. ataku i za późno finalną ewolucje żeby go dobrze wykorzystać (chyba zeby sie go dobiło do 99lvlu)

250px-376Metagross.png

 

 

to jest pokemon którego już od wielu generacji żałuje ze nie moge wrzucić do teamu bo poprostu sie nie sprawdza zbytnio. i tak jest dosyć silny, bo ogolnie jest mocny, ale jak mam jego do wyboru albo alakazama który jest super silny i ma ogromny spec. atak który boostuje wszystkie psychic ataki to jednak alakazam jest o wieeeeeele lepszy

Odnośnik do komentarza

Yano, ale ty (pipi)isz xD to, że nie umiesz grać w te gry nie znaczy, że metagross jest słaby. Ma wyższe base statsy, ma drugi typ steel, który znacząco obniża jego słabości, ma zen headbutta, który jest niewiele słabszy od psychica i wali z fizycznego ataku. Jest to pok dużo bardziej defensywny po prostu, takiego Alakazama sprzątniesz jednym chrunchem z jego defem i hp, także o czym tu w ogóle gadać. Pewnie nawet nie wiesz co robi połowa ataków z tej gry, bo "nie zabierajo życia to słabe na pewno"

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Nowy Pokemon i trailer:

 

turtonator.png

 

Because Turtonator lives on volcanoes, feeding on sulfur and other materials found near volcanic craters, its shell has a layer of explosive material—mostly sulfur. When something strikes this Pokémon, sparks fly from the horns on its shell, igniting an explosion!

In areas around volcanic craters, this Pokémon camouflages itself as a rock and waits for prey. At the moment when its prey steps onto the back of its shell, Turtonator strikes its shell with its own tail, triggering an explosion!

The explosive blasts triggered from Turtonator’s back are released through an orifice located on the middle front of the Pokémon’s body. This is Turtonator’s weak point. Attacks landing on its stomach will cause it a great deal of damage.

Shell Trap is a move that only Turtonator is able to learn. With this move, the Pokémon can set a trap at the beginning of the turn, and if Turtonator is hit by an opponent’s physical attack during that turn, Shell Trap triggers an explosion that will deal much greater damage to the opponent.

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...