Skocz do zawartości

Tyranny


UberAdi

Rekomendowane odpowiedzi

No i pękło.... skończyłem :(

Mam niesmak ponieważ po ukończeniu bo to dopiero początek przygody. Albo jest zbyt mało misji pobocznych albo ja ich nie mogłem znaleść?

Zdobywamy te wieże jest sporo do odkrycia pergaminy itp.. Miałem od groma surowców ale no właśnie wszystko wymaga czasu a gdzie ten czas mam znaleść? jak poza wątkiem głównym jest bardzo mało misji pobocznych.

Co mam chodzić bez celu na mapie aby czas leciał i przedmioty się robiły itp...? 

W skrucie to tak że podłoże gry jest przygotowane na długą rozgrywkę lecz sama gra nie daje za wiele  jest zbyt krótka do ilości co ta gra oferuje.

 

No nie wiem ale postacie na lvl14 ? coś mało a ostatnia godzina gry to zakończyłem wszystko tego zabiłem, tu mnie osądzili później zabójce zabiłem itp rach ciach pach i ello już koniec?

 

Trzeba będzie ochłonąć i za niebawem zagrać jeszcze raz bo az się wieżyć niechce taka mapa a tylko tyle ..... (na dlc jak nic zostawili) a starałem się nie iść na łatwiznę i szukać innych rozwiązań ale i tak 25 godzin max.

Edytowane przez prezes079
Odnośnik do komentarza

Jestem po zdobyciu trzeciej Spiry. Gra ma bardzo fajny klimat, ost jest świetny i jak ktoś lubi czytanie to jest goty. Jak ktoś lubi cyferki to nie jest już goty bo jest tego po prostu za dużo + UI jest miejscami zagmatwany i niedorobiony ale da się przezyć.

Na samym początku gry wybrałem drogę z Disfavored i na sam koniec zdobywania pierwszej Spiry wybrałem jącałkowicie dla siebie, mordując Disfavored i wybierając gniew praktycznie wszystkich frakcji w grze. Cały ten wątek wraz z przejęciem Spiry i zaznaczeniem naszej obecności na mapie miał wielką moc, która... dalej się rozmyła. Po tym wydarzeniu, wezwał nas Tunon przed swoje oblicze w Bastard City i generalnie na nikim nie zrobiło to żadnego. "Move along, nothing to see here". Troche szkoda, że nasza revolta nie miaął żądnych przykrych konsekwencji przed obliczem sądu. Po tych wydarzeniach następuje ścisła wspólpraca z Bleden Markiem, który ma jakiś dziwny, heheszkowaty voice acting.

 

Mam nadzieję, że później nasza postać będzie miała jakieś większe pier dolnięcie bo emocje trochę opadły po zdobyciu pierwszej wieży.

Odnośnik do komentarza

chyba jak w pillarsach, łatwy normalny trudny i jakiś heroiczny, oprócz tego są dwa modyfikatory coś tam z żelazem w nazwie, że zgon głównej postaci kończy gre i jakiś jeszcze.

 

W ostatnim wywiadzie z Chrisem Avellone można było się dowiedzieć, że sytuacja w Obsidianie jest średnia, zwłaszcza jeśli chodzi o top management i cały Obsidian bardzo by chciał aby kupiło je jakieś duże studio jak Bethesda ale tak się nie stało. Avellone powiedział, że nigdy w życiu nie chciałby już wrócić do Obsidianu, który zresztą współtworzył i wolałbym zdecydowanie Bethesde. Tak więc nastroje musiały rzeczywiście się trochę skrzywić i nie jest tak kolorowo. Z kasą ponoć jest cienko. OE aktualnie pracuje również nad czołgami, które idzie im okropnie. Tyle bugów, niedoróbek i idiotyzmów jakie jest w aktualnej wersji beta (za którą wiele osób i tak płaci) to nie było w F3 i FNV razem wziętych. Projekt jest już spóźniony minimum pół roku od pierwotnych zapowiedzi cyklu wydawanych aktualizacji, graczy jest już mało i codziennie kogoś ubywa, z 3 serwerów najlepiej siętrzyma tylko RU bo na nim są najbardziej skupieni i tam wszystko leci w pierwszej kolejności, EU trzyma się słabo a serwer USA zdechł całkowicie.

 

Tyranny byłoby fajnym wstępem do zrobienia jakiegoś MMO ale OE nie jest w stanie w żądnym wypadku tego ogarnąć patrząc na fiasko z czołgami. Póki co nie zapowiada się aby byli w stanie stworzyć dużą grę niestety.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.