Skocz do zawartości

Hardcore Henry


Rekomendowane odpowiedzi

...

 

https://www.youtube.com/watch?v=UI1Ovh5JnOE

 

:obama:

 

Jak ktoś lubi strzelanki fpp może sobie wstawić :banderas:

 

:cool:

 

Widziałem i zobaczę jeszcze nie raz. Sceny strzelanin mega, kapitalne ujęcia, trochę ADHD przy mordobiciach ale ogląda się to świetnie.

Odnośnik do komentarza

Dla mnie ten film to jest niesamowity szajs. Szanuję za innowacyjność, ale pierwsza osoba jest fajna przez kilka minut, bo potem przez tę trzęsącą się kamerę odechciewa się tego oglądać. W grach kamera jest stabilna, a tutaj to czasami nie wiadomo o co chodzi, film jest absolutnie chaotyczny. Od tego chaosu boli głowa, a pod koniec ze znudzenia chciało mi się spać.

Fabularnie to jest dno, nie wiadomo przez jakiś czas o co chodzi, a gdy w końcu coś tam się wyjaśnia to okazuje się, że to strasznie słaby motyw. Główny przeciwnik pojawia się z tyłka i jest niesamowicie żenujący. W dodatku to pójście na łatwiznę i bohater niemowa. 

Film to jeden wielki teledysk, który wygląda jak zlepek losowych scen. Bawiący jako trailer na youtube, a w pełnym metrażu zwyczajnie męczy. 

Sharlto Copley to jeden z nielicznych zalet filmu poza kaskaderką. 

A Tim Roth, który tak niby był reklamowany jako zaleta filmu pojawia się na 30 sekund. :yao:

 

Takie 3/10 mogę dać. Żałuję wydanych pieniędzy i straconego czasu. 

Odnośnik do komentarza

- Oglądając to w 3d bym się wyrzygał.

- Film to świetny teledysk i masa fajnych ujęć, ja kocham fpp i to ujęcie akcji, całość oglądało mi się bardzo dobrze i było czymś na swój sposób świeżym.

- Kontynuacji bym nie chciał oglądać.

- Do kina z wielkim ekranem warto się wybrać.

 

Kiedyś miałem podobne odczucia do "Crank" ze Stathamem po trailerach i samym filmie, dopiero po 2 seansie mi weszło. Sam film to ciekawostka, albo się spodoba albo nie. Jak ktoś wychował się na grach fpp to zobaczyć musi, ujęcie akcji mnie nie zmęczyło do samego końca chociaż sceny walk mało czytelne ale jak to inaczej nakręcić?

 

@Milan - ty serio mnie nie lubisz poza wkp? Robciu, daj spokój. :D :D :wujaszek::D :D

Odnośnik do komentarza

Byłem w kinie w sobotę i dostałem dokładnie to czego oczekiwałem. Wzorowa, odstresowująca akcja: film niedługi, cały czas się coś dzieje i można się pośmiać. Jedyne co mnie drażniło to

 

niewytłumaczone i z dupy wzięte moce głównego antagonisty

.

Odnośnik do komentarza

Ja rysowałem historyjki które zawsze dążyły do tego by  wszystkie ciała były rozczłonkowane.

Bardzo lubiłem rysowac odcięte części ciała.

 

No ale ja mam mame która trzyma na półce takie książki któe po kryjomu czytałem, wieć i tak dobrze ze nie morduje ludzi po nocy

100e6102da69d13a.jpg

Edytowane przez milan
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...