Skocz do zawartości

Preacher - 2016 - Sam Catlin - AMC


Frantik

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

@Jotrazydwa Skończyłem czwarty i jak mi się dopiero ostatnio przypomniało - finałowy sezon. Podtrzymuję to co pisałem wcześniej, ale na zakończenie spodziewałem się jednak czegoś trochę lepszego. Acz z drugiej strony mogę powiedzieć, że to dość rzadki przydatek serialu trzymającego bardzo równy poziom od początku do końca. Będę miło wspominał :)

Edytowane przez Frantik
Odnośnik do komentarza

Trzeci post pod rząd :pechowiec:

Na szczęscie po 1 odcinku serial wrócił do formy i ogląda się bardzo dobrze. Jeszcze 4 odcinki i koniec.

Świetne były motywy z:



-Hitler grający na pianinie klonowi potomka jezusa

-wprowadzenie Jezusa ogólnie

-przyczepka Boga i te jego makiety xD

-ogólnie akcje w Masadzie

-a jednak, przeniesienie akcji do Australii i beka z niej

:pawel:

Większości tych rzeczy w ogóle w komiksach nie było.

No jest dobrze, ciekawe czy zakończą tak samo jak w formie papierowej.

Odnośnik do komentarza
W dniu 2.10.2019 o 21:44, Frantik napisał:

@Jotrazydwa Skończyłem czwarty i jak mi się dopiero ostatnio przypomniało - finałowy sezon. Podtrzymuję to co pisałem wcześniej, ale na zakończenie spodziewałem się jednak czegoś trochę lepszego. Acz z drugiej strony mogę powiedzieć, że to dość rzadki przydatek serialu trzymającego bardzo równy poziom od początku do końca. Będę miło wspominał :)

 

Ja tam jeszcze 4 sezonu nie skończyłem ale masa dłużyzn jest w tym serialu. Zdarzały się epy na których się autentycznie wynudziłem.

Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...

Skończyłem serial już jakiś czas temu na 8 odcinku 3 sezonu właśnie będę się zabierał za dwa ostatnie odcinki. Mówicie, że 4 sezon jest już gorszy? faktycznie widzę, że oceny odcinków 4 seonu są już poniżej 8.0 na IMDb :/ no ale nic może spradzę chyba, że faktycznie mnie wynudzi

Edytowane przez Milo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...