Jump to content
Frantik

Preacher - 2016 - Sam Catlin - AMC

Recommended Posts

No ja sie juz wynudzilem, piszecie ze sie moze rozkrecic, ale lepiej sie wziac za komiks.

Obejrzałem trzeci i słabo strasznie, za dużo pierd.ololol. Już dawno powinni być w drodze do NY a tu dalej dr Queen. ;/

Ile ma być epów na sezon? 

10. Czyli może jeszcze ze 3-4 epki i coś zacznie się dziać.

Wezcie sie lepiej za Outcast, to jest dobry komiksowy serial. Ja juz olewam Preachera.

• Upvote 1

Też oglądam, jak na razie bardziej podoba mi się Preacher. Średnio lubię motyw opętań w horrorach, więc pewnie dlatego.  :scratch_one-s_head:

Ehh dopiero pod koniec odc zaczyna się coś dziać ciekawego, może wreszcie to ruszy do przodu 

Na razie dwa odcinki i moje wrażenia "po"

minusy:

- irytująca Niggulip

- nuda

plusy:

-AngryJoe

-Cassidy

-Arseface

ps komiks przeczytany ofc

Obejrzałem pilota i podobało mi się

Cassidy zdecydowanie najlepszy, uwielbiam tego aktora.

Czy w komiksie Tulip jest kobietą białej rasy?

tak, białą blondynką

Ruth Negga niestety, jakby to powiedział Dave Czezky, "major letdown- small tits" ale tak poza tym to jest okej.

Kurde, teraz myślę czy oglądać dalej serial czy atakować komiks.

Potwierdzono drugi, 13-sto odcinkowy sezon w przyszłym roku. :)

komiks, ale nie spodziewaj się poziomu supergirl.

Dobra, przekonany zostałem i lecą oba 'media'.

Supergirl ciągle 5/10 ale to lepsze niż ostatni sezon Arrow.

Czekam na drugi sezon bo będzie wesoły Superman a nie Henry Zatwardzenie Cavill

No to co, miałem sprawdzić parę pierwszych stron komiksu Preachera dla porównania z pilotem serialu a poszedł cały tom (122 strony) za jednym zamachem :twisted:

Różnice pomiędzy nimi są ogromne, The Walking Dead ze swoim rozjeżdżaniem się z wątkami się nawet nie umywa.

W Preacherze serialowym właściwie wszystko jest inne, łączy je tylko parę postaci i pewna rzecz zwana Genesis.

Nawet sami bohaterowie przeważnie nie wyglądają i nie zachowują się jak ich papierowe odpowiedniki. Wyjątkami są Cassidy (on został najlepiej przeniesiony), Święty od morderców oraz Arseface.

Jeszcze byłbym zapomniał, że serial również nadrobiłem do najnowszego, 6ego odcinka ( :fsg:) .

Generalnie serial jest bardzo dobry i ma swój charakter, no ale komiks sporo lepszy.

Edited by Masorz
  • Upvote 1

Dokładnie.

- już wiemy że aniołki się wkur.wiły więc zacznie się wątek z obudzeniem świętego

- przed custerem największa msza ever więc przypuszczam że kościół zrobi boom jak w komiksie

- tylko motyw 'wysłania' gębodu.py do piekła mi nie pasuje ;/

i tulip mnie wku.rwia

Mnie również nie pasuje motyw z Arseface'em w ostatnim odcinku. Swoją drogą w tym tempie przedstawiania historii z komiksów możemy spokojnie spodziewać się 5 sezonów. 

Zarąbista scena w motelu :obama: 

No to co, miałem sprawdzić parę pierwszych stron komiksu Preachera dla porównania z pilotem serialu a poszedł cały tom (122 strony) za jednym zamachem :twisted:

Różnice pomiędzy nimi są ogromne, The Walking Dead ze swoim rozjeżdżaniem się z wątkami się nawet nie umywa.

W Preacherze serialowym właściwie wszystko jest inne, łączy je tylko parę postaci i pewna rzecz zwana Genesis.

Nawet sami bohaterowie przeważnie nie wyglądają i nie zachowują się jak ich papierowe odpowiedniki. Wyjątkami są Cassidy (on został najlepiej przeniesiony), Święty od morderców oraz Arseface.

Jeszcze byłbym zapomniał, że serial również nadrobiłem do najnowszego, 6ego odcinka ( :fsg:) .

Generalnie serial jest bardzo dobry i ma swój charakter, no ale komiks sporo lepszy.

Tak, jak mówi ten jegomość.

No (pipi) najlepsza okładeczka

url-6.jpeg

w ogóle to doszedł (dla mnie) kolejny plus a są nim piosenki Johnnego Casha [*]

a minus za brak zwidów z Johnem Waynem :D

Edited by ornit
  • Upvote 1