Jump to content

Jotrazydwa

Użytkownicy
 • Content Count

  9400
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  19

Jotrazydwa last won the day on January 14 2019

Jotrazydwa had the most liked content!

Community Reputation

2871 Diamentowy Pies

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna
 • Skąd:
  Okolice Wrocławia
 • Zainteresowania:
  Zwiększanie przychodu i wychowywanie dziecka
 • GamerTag:
  Nie
 • PSN ID:
  Mam
 • Nintendo ID:
  Czasu
 • Steam ID:
  Na
 • Origin ID:
  Gierki
 • GOG ID:
  :(

Recent Profile Visitors

11098 profile views
 1. Na oko to chłop w szpitalu umarł. I w ogóle to poziomNicą powinno się nazywać bo poziomica to linia prosta na mapie. XD O długości przyrządu i zastosowaniu go nawet się nie wypowiadam.
 2. U mnie babcia weszła do gry.
 3. Mi się trafił syn co do żłobka się nie nadaje - chodził tam pół roku. Był czas na zaklimatyzowanie się. Nie chce mi się wdawać w szczegóły ale żłobek popsuł mi chłopaka i boi się skupisk/grup dzieci.
 4. U mnie luzik. Dzieciak oddany do babci. Nie czuł się dobrze w żłobku, często chorował. Nabawił się zrazy do dzieci - masakra. Żałuję, że tam chodził w ogóle. ;/
 5. Co wiecie o ludziach z insta, którzy chcą zostać waszymi mentorami od kryptowalut i forex? Wkład minimalny coś koło tysiaka - dostaje się sygnały od opiekuna i dostęp do jakichś grup + analityka. Goście zarabiają od Waszej zarobionej kasy procent. Wszystko legalnie. XD NIGDY nie grałem i nie inwestowałem ale ostatnio mam nadmiar $$$ i mnie korci.
 6. Co to koorvva nowe forum a ja dalej nie senior member ani nawet admin? O__o'
 7. Co ty opowiadasz? Z tą emulacją gier z ps2 pod ps3 to lipa przecież - parę tytułów działa dobrze, reszta ma glitche albo nie idzie grać. Mi się przynajmniej nie udało. Gry z psxa działają super, ps3 ma pokaźną bibliotekę emulatorów ale gry z ps2 nie-e.
 8. Złoty członek? Platynowy siusiak - to brzmi A z tym seniorem to was zdrowo pojepało @Perez i inni. XD Człowiek od 17 lat na forumke, jako pierwszy tu kur.w.a o suprnova.org i torrentach wam jełopy pisałem jak mesjasz i edukowałem młodzież z wychowania seksualnego wkp i ja nie mam seniora? Bydlaki! Hrrrr. Tfu!
 9. U mnie dopiero pomoc agenta nieruchomości przyniosła efekt. 3 miechy ogłoszenie podbijałem na kilku serwisach, prawie 2 paki wydałem na promowanie i poza tysiącami wyświetleń nie było ANI JEDNEGO telefonu od osoby prywatnej. Daliśmy w końcu agencji nieruchomości mieszkanie i w tydzień znaleźli kupca. Polecam pomoc agenta - tylko dogadaj dobre warunki.
 10. A to nie bergsmotka nadaje herbacie earl gray jej smak i aromat?
 11. Jak wyłączyć reklamy na YouTube? Sposób jest banalnie prosty. Wystarczy po nazwie domeny, czyli "YouTube.com" wstawić kropkę. Przykładowy link powinien wyglądać zatem tak: "https://www.youtube.com./watch?v=2q9_ZE

  :banderas:

  1. Show previous comments  3 more
  2. Jotrazydwa

   Jotrazydwa

   Yyyy ale to chodzi o to że film na yt ładuje się bez reklam. Nie zatrzymuje ci się film i nie wjeżdża reklama. Dodajesz kropke i jakbyś premium miał. 

  3. krzysiekp392

   krzysiekp392

   YouTube zarabia na Premium, myślisz, że długo ci to podziała? No fajna ciekawostka i tyle.

  4. Josh

   Josh

   2020 rok i nieznajomość adblocka? To się kwalifikuje pod niepełnosprawność :/ 

 12. Co ten John Wick to ja nie... 3 części = 299 trupów = ta sama mina głównego bohatera. Zakończenie ostatniej części Oskarowe za mimikę Keanu.

  1. krzysiekp392

   krzysiekp392

   Mimika powiadasz

   <jjemot>

 13. Co powiesz na Ashwagandę 300mg/5g? Oczywiście nie demonizuje energoli bo sam jadę na promocyjnych Red Bullach po 2,5 zł / puchę. Aczkolwiek ta rozpuszczalna kawa od GBS o smaku krówki z mleczkiem ma takie kopyto, że ulala! Tylko wagę jubilerską trzeba mieć do sypania porcji. Serio.
 14. Ej ale serio energole z chemią gdy najlepszy power daje GBS? Bez cukru i w dwudziestu paru smakach? Polecam sprawdzić. https://gbs.pl/pl/c/Kawa-z-wysoka-zawartosciakofeiny/64
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.