Skocz do zawartości

Preacher - 2016 - Sam Catlin - AMC


Frantik

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj chyba pobiłem swój komiksowy rekord jednej sesji i przy kolejnych tomach Kaznodziei siedziałem 5 godzin.

Babcia, T.C., detektywi Brigdes oraz Tool, Jesus de Sade- wszyscy Ci bohaterowie to jedno wielkie :pawel:

Ta 'impreza' u Jesusa XD

GOTY, no ale umówmy się, że stricte o samym komiksie będziemy pisać w dziale komiksowym coby Ci, co oglądają tylko serial nie mieli czasem jakichś spoilerów.

Odnośnik do komentarza

Nie znam komiksu. Może ktoś powiedzieć, o co właściwie chodzi z tymi retrospekcjami na Dzikim Zachodzie? No chyba, że niedługo się wyjaśni i to jakiś większy spoiler. :)

 

Jesli pojda droga komiksu, a poki co wszystko na to wskazuje, to nie ma sensu tego zdradzac, zaufaj, to bedzie bardzo wazny watek ktory sie zazębi z obecnymi wydarzeniami i pojdzie nawet dalej. :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja bym z chęcią przygarnął nowe wydanie od Egmontu, bo całości za 900zł nie uśmiech mi się kupować. Może Egmont widzi ankietę zrobioną na FB i może go wydadzą ponownie :) (chodź ludzie najbardziej chcą Swamp Thinga)

 

https://www.facebook.com/groups/kultkomiksu/permalink/582604861911359/

 

Na napisy do najnowszego odc będzie trzeba poczekać, Hataki na małych wakacjach

Odnośnik do komentarza

Zostają pdf ale to tak dobry komiks, że wypadałoby mieć na półce.

 

Tymczasem zobaczyłem 6 ep i gdyby nie fakt, że brak napisów wciągnął bym 7 nosem. Robi się ciekawie, nie mogę się doczekać co dalej. Z 2 strony serial to taka niedomówiona, ugrzeczniona wersja komiksu ze wspólnymi bohaterami ale historię mają różne. Fajnie się to ogląda, chociaż ostatnie odcinki to trochę nuda.

Odnośnik do komentarza

No tak, ale zbyt wiele tzw 'tv tropes' tam upchali.

Trójkąt miłosny pomiędzy Cassem, Jessiem i Tulip- serio?

W każdym odcinku jakaś msza i generalnie wszystko obraca się wokół kościoła.

Robienie z Custera w pewnym sensie antagonisty też trochę słabe.

Pewnie nie mają budżetu skoro się zapowiada Annvile pewnie jeszcze przez cały następny sezon bo zbyt dużo postaci z tego

miasteczka nam przedstawili żeby nagle przy drugiej serii ich wszystkich wyrzucić z obsady.

Nie wiem kurde, jestem zniesmaczony i zaczynam rozumieć outrage komiksowych ortodoksów, chociaż serial dobry i tak.

Odnośnik do komentarza

Ten trójkąt to chyba trochę na zasadzie Tulip musiała odreagować i puknęła się z Cassem nie wiedząc gdzie ten pracuje. Przypadek, raczej do wampira nic nie czuje i będzie chciała zapomnieć. Kościół i nawracanie takie sobie ale coraz mocniej czuje, że używanie ludzi wedle woli kaznodziei nie będzie bez konsekwencji jak w 6 odcinku ten biznesmen jechał z karabinu. Tak to przynajmniej ogarniam. :)

Odnośnik do komentarza

Siódmy epek znowu spokojniejszy, aczkolwiek końcówka zapowiada grubą akcję w najnowszym odcinku. Patrząc na tego byznesmena w okularkach wychodzi na to, że

 

 

voodoo Custera nie działa wiecznie? Mam też nadzieję, że Cassidy nie spalił się na dobre i jeszcze powróci. Bez niego to byłaby lipa :(

 

Edytowane przez Frantik
Odnośnik do komentarza

Jak ktoś ma wydane w Polsce komiksy w CBR niech się odezwie na priv :lapka:

 

8 ep i w sumie nie wiele się w nim działo. Fajnie, że będzie tak, jak myślałem co udowodniła mi Tulip. :D Poza tym jak nie pokażą Eugene w

piekle

to ja się obrażam na ten serial. Czekam na 9 ep. No i rozwałka w 8 ep... Co tak słabo?

Edytowane przez 2razyjot
Odnośnik do komentarza

Ja nie rozumiem jak/czym serial miał zachęcić ludzi niezaznajomionych z komiksem? Przecież to jest nudne! Nudne! NUDNE! (pipi)A! Szósty odcinek wyłączyłem w połowie i nie mam już zamiaru tego dalej oglądać bo przez te kilka epów od samego początku NIC się tam nie dzieje! Trzeba to napisać otwarcie. Ekranizacja Preachera to smutne gówno bez polotu i tyle!

Odnośnik do komentarza

Zakładając, że chcą kilka sezonów nie mogą od razu za wiele pokazać. To serial na rany Chrystusa a nie komiks. Czemu nie ma większego odzwierciedlenia wydarzeń z oryginału? No kto by to wyemitował? :D Zresztą za bardzo przegięty = kontrowersyjny = niski dochód. Ja też życzyłbym sobie ostrej jazdy i dialogów żywcem przeniesionych z komiksu ale pomarzyć dobra rzecz.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...