Skocz do zawartości

Preacher - 2016 - Sam Catlin - AMC


Frantik

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Sezon nabiera rumieńców i chyba nigdy w żadnym serialu, nawet w South Park, nikt tak nie cisnął z motywu mesjasza. Pomimo powolnie prowadzonej akcji i dłużyzn w postaci motywu Tulip podoba mi się coraz bardziej i... Ma swój klimat i szlif. Podobnie jak komiks ma charakter tylko nie wali w pysk tak często i szybko. Czekam co będzie dalej - 10 odcinek tego sezonu to dla mnie hit sezonu. :D

 

 

Upośledzony syn Jezusa to mocny motyw. Kiedyś obrońcy Chrześcijaństwa by oszaleli ze złości. Podoba mi się Cassidy i jego syn - będzie powodował coraz więcej kolizji i szykuje się konfrontacja. W serialu pojawia się papież i w ogóle kościół katolicki. Robi mi to coraz bardziej i mam nadzieję na więcej i mocniej. :twisted:

 

Edytowane przez wuJJek
Odnośnik do komentarza

Ogląda się całkiem nieźle, a wprowadzenie Herr Stara bardzo dobrze zrobione.

Tylko wygląda na to, że co sezon będą siedzieć na mieszkaniu w jakimś mieście.

Featherstone <3

 

W tym sezonie faktycznie zbliżyli się do komiksów.

A propos komiksów, to mnie jeszcze został ostatni tom i potem jak żyć :beksa:

Odnośnik do komentarza

Sezon nabiera rumieńców i chyba nigdy w żadnym serialu, nawet w South Park, nikt tak nie cisnął z motywu mesjasza. Pomimo powolnie prowadzonej akcji i dłużyzn w postaci motywu Tulip podoba mi się coraz bardziej i... Ma swój klimat i szlif. Podobnie jak komiks ma charakter tylko nie wali w pysk tak często i szybko. Czekam co będzie dalej - 10 odcinek tego sezonu to dla mnie hit sezonu. :D

 

 

Upośledzony syn Jezusa to mocny motyw. Kiedyś obrońcy Chrześcijaństwa by oszaleli ze złości. Podoba mi się Cassidy i jego syn - będzie powodował coraz więcej kolizji i szykuje się konfrontacja. W serialu pojawia się papież i w ogóle kościół katolicki. Robi mi to coraz bardziej i mam nadzieję na więcej i mocniej. :twisted:

 

 

niby tak ale szkoda że

 

 

 

cała akcja we francji została streszczona tylko do migawki z retardJesusem a gdzie wszechojciec, psychol z mafii rozwalający cassidy'iego, rozpier.dol ze Świętym, Anioł ehh

 

wyruchanie Starra mogło być bardziej przekonywujące

 

widać że unikają takich scen ze wzglądu na budżet

 

syn cassidy'iego to najchu.jowszy motyw w tym sezonie

 

jeszcze trzy odcinki, liczę chociaż na migawkę powrotu Świętego i jakichś akcji z Angelville/lub że obiorą tamten kierunek

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 5 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Seans wszedł. Starą mogli lepiej zrobić,  jej zbiry spoko ale brak im pazura z komiksu a z początkową sceną mogli mocniej pojechać - gdzie krew i flaki? Czekam co będzie dalej. No i

ta postać Boga psa sado maso. Komiksowa kreacja była lepsza.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jakiś komicznie ugrzeczniony ten sezon jest czy tylko ja mam takie wrażenie? Początek 2 epa - no niech

 

pokazują jak stara im te dusze wysysa maszynką, niech

ktoś cierpi w tym serialu. Czemu nie pokazali jak babcia

załatwia tą klientkę z początku 1epa?

W drugim epie niby jest rozwałka jak

 

 Star wjeżdża do Jehowych

ale na BOGA ta przeklęta ANIMOWANA KREW - bolały mnie oczy. Nie stać na worki z sztuczną krwią? Porwanie ciuchów? No i te zwolnienie tempa - Matrix znowu na topie? W tym sezonie brak wulgarności, pazura a dialogi mocno przegadane. Kompletnie pokpiony potencjał jeśli chodzi o pomagierów staruchy. No mieszane uczucia. Oby to nie był początek końca. :(

Edytowane przez Krystyna JJanda
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Sezon zamknięty. Czy czekam na kolejny? Tak ale bez wypieków. Jakieś mieszane uczucia mam do tego sezonu a finał nijaki. Za dużo tej cholernej mgły maskującej ograniczony budżet. Pojedynek świętego i ludzi Adolfa w finale to jakiś marny żart? Postacie coraz grzeczniejsze - gdzie język z rynsztoka? 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...