Skocz do zawartości

PES 2017


Rekomendowane odpowiedzi

Już widzę tych placzkow na forach jak płaczą, że nie działa długa dzida na Ronaldo, ale konami raczej to nie Fifa oni mieli wy(pipi)ane na sędziów a co dopiero na takie coś.

Wkoncu PES 17 to pes dla fanów tej gry,16 chciała się bardzo przypodobać fanom fify,ale to większość z nich to betony.

Odnośnik do komentarza

 

głupie pytanie....czy jak się palą na kolorowo te 'kierunki' przy nazwisku piłkarza w dolnym rogu odpowiadające za te specjalne taktyki typu 'tiki taka', to wtedy są działające? czy trzeba je zgasić?

Pytam, bo palą mi się zawsze na początku meczu i nie wiem czy je gasic czy zostawiać...

jak swieca to dzialaja, aktywujesz/wylaczasz trzymajac L2 + odpowiedni kierunek na krzyzaku

tak samo jak swiecace nastawienie druzyny, z drugiej strony nazwiska - defaultowo jest na srodku (3 w 5stopniowej skali), wciskajac szybko dwa razy gora na krzyzaku cala druzyna nastawia sie na atak (na 5 nawet majac jednego napastnika ktos gra jako drugi), wciskajac szybko dwa razy dol na krzyzaku analogicznie na defensywe

 

niech wyeliminuja lagi w online i bron boze nic juz nie ruszaja w balansie gry i tempie bo jest REWELACYJNIE

 

najlepszy pes nowozytnej ery, wreszcie taktyczny, wreszcie kombinacyjny, wreszcie bez glupich ping pongow i wrzut z kazdego miejsca boiska na ronaldo, a juz rozgrywka kanapowa to sam orgazm

 

mi brakuje tych ukrytych tricków...typu co nacisnąć by lepiej przyjąć czy co nacisnąć by strzelic po zeimi czy główką do dołu o ziemie...ma ktoś takie tricki?

Odnośnik do komentarza

zabije konami jak beda cos w balansie grzebac w patchach, jest idealnie, tyle lat czekania, nie wierzylem, no przyznam ze nie wierzylem, tyle rozczarowan, pes2013 i 2015 kupiony na premiere, ktory poszedl do zyda po 3dniach, teraz z dupy na spontanie kupilem bez nadziei i cud - wreszcie czuc wolnosc, wreszcie czuc taktyke, wreszcie nie w(pipi)iam sie ze przegrywam przez debilizmy mechaniki, wreszcie online ludzie kombinuja, a nie graja tylko na wrzutki na ronaldo

 

konami jak cos bedziecie grzebac w suwakach to zabije

 

a za rok popracujcie wreszcie nad online i cala oprawa, bo tu fifa was niszczy i gniecie

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

niby w czym podobny? 

pes2013 mi sie podobal, trzy razy do niego podchodzilem i slabymi i srednimi druzynami gralo sie ok, problemem tej czesci bylo to ze obojetnie jak sie taktyke nie ustawilo i tak obrona grala za wysoko i robila dziury i caly gameplay w sieci ograniczal sie do dzid z kazdego miejsca boiska na szybkosciowcow

pes2014 - przemilcze, zlagowane czolgi

pes2015 - chyba najczesciej ogrywany przez nas na zlotach w krakowie, sam tez mam wersje z psn na dysku ps4, mnie on denerwowal przenikanim i pinbalem, na dryblingu z r2 taki ronaldo czy robben to przeciez jak tyczki w polu karnym bez szansy na odebranie wszystkich mijali

Odnośnik do komentarza

Mam wrażenie, że ten PES jest bardzo podobny do edycji z 2013 roku. Jak dla mnie za duży arcade, gra się spoko, ale wole 2015. 

 

Ja też wczoraj miałem wrażenie, że gram na automacie w salonie gier we Władysławowie 100 metrów od plaży :/

Piłka chodzi za szybko i nie czuć podań (przynajmniej na ustawieniach full manual). Muszę jednak przyznać, że strzały (szczególnie finezyjne) nie wyglądają w końcu jak muskanie piłki, tylko czuć, że gracz na prawdę kopie i pociera skórzanym butem o skórzaną piłkę. Mam nadzieje, że wiecie o czym piszę..

Odnośnik do komentarza

Ficus ale my wybieramy normalne druzyny i wylaczam live update. i nawet nie mam chelsea nazwy tylko london jak gram z kolega...a jak sam to mam..

Wyskakuje informacja ze multimedia nie sa dostepne dla drugiego gracza lol...

Uwaga, uwaga! Jeżeli grasz z kolegą na jednej konsoli, to kolega musi grać na jakimś profilu (nie jako gość). To jedno. Opalamy grę z drugiego profilu i również zgrywamy OFa. Czyli musimy powtórzyć operację dwa razy (na dwóch różnych kontach i na dwóch sejwach). To drugie. Wpadliśmy na to z kolegą i trochę dziwne, że nikt o tym nie mówił w tutorialach. Konami raczej nam nie ułatwia życia, ale przy 10 OFie każdy będzie robił to z zamkniętymi oczami ;)

 

To liczenie statsów w trybie VERSUS jest miodzio, grało się wspaniale. Nie zgodzę się co do większego arcade niż w 2015, owszem to nadal jest arcade (i dobrze!), ale w 2015 kiwanie było piekielnie łatwe, więc jednym typem można było robić ser szwajcarski z obrony. Tutaj "zasięg" obrońcy, poprawiona detekcja kolizji i zmniejszona rola szybkości robią tyle, że trzeba więcej klepać piłką i to mocno procentuje. Gra jest wolniejsza, więc łatwiej się podaje w gąszczu, fun jest ogromny, tylko trzeba zmienić ciut przyzwyczajenia z poprzednich dwóch edycji.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Konami jednak jest upośledzone. Mogli slotów na 10 lig potworzyc, to by powstały jakieś norweskie, ruskie, szkockie i byloby pięknie,ehhh..

 

Sam nie wiem czemu nigdy tego nie robili, zawsze tylko po jednej fake'owej lidze na strefę (Afryka, Ameryka, Europa), tak to można by było poważnie porobić tyle lig jak w Fifie.

Odnośnik do komentarza

Nie zgodzę się co do większego arcade niż w 2015, owszem to nadal jest arcade (i dobrze!), ale w 2015 kiwanie było piekielnie łatwe, więc jednym typem można było robić ser szwajcarski z obrony. Tutaj "zasięg" obrońcy, poprawiona detekcja kolizji i zmniejszona rola szybkości robią tyle, że trzeba więcej klepać piłką i to mocno procentuje. Gra jest wolniejsza, więc łatwiej się podaje w gąszczu, fun jest ogromny, tylko trzeba zmienić ciut przyzwyczajenia z poprzednich dwóch edycji.

 

tez nie kumam tego zarzutu i mam to samo zdanie, najwolniejszy pes ery ps3/ps4 do tego najbardziej faworyzujacy obroncow i nie nastawiony na ciagle pilki na szybkosciowcow, oczywiscie, ze podania/ich moc/granie z klepy to dalej mocne nalecialosci arcade ale to znak rozpoznawczy tej serii

 

do mnie genialna czesc, wiadomo ze sa gusta i gusciki, w erze ps2 tez dzielono na tych, ktorzy uwazali ze pes5, a inni ze pes6 jest najlepszy, choc i tak jestem zaskoczony, ze ktos moze uwazac inna czesc ery ps3/ps4 za lepsza majac na uwadze jak wiele rzeczy i bledow wreszcie poprawili w tej odslonie, ktore kaleczyly poprzednie 

Odnośnik do komentarza

Czemu służy to umieszczanie drużyny w Cloud match w myclub?

To są zespoły z którymi gramy, kiedy wybieramy tryb vs COM. Czyli gra się z "duchami" innych graczy (oczywiście nie ma to nic wspólnego z ich faktyczną gra...)

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...