Skocz do zawartości

Final Fantasy Brave Exvius


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Jak masz pierwsza ture to do przezycia z dobrym tankiem i cheer.

Ja mam teraz team Tellah, Cod x2, Cecil i Leena. Na przeciwnikow biore tych co maja coda na leadera, automatycznie sie robi 4vs5.  Jak wyexpie Refie i bede mial na nie wskrzeszenie, to Tellah leci i wrzucam WoL, jego bladeblitz + ubrany shining splendor i mamy za(pipi)iste aoe blind.

 

 

Zapraszam do korzystania z coda

 

Q8pZAtv.jpg

Edytowane przez Shen
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

ja juz bym mial 100, gdyby nie to ze teamu nie zmienilem i polecialem 10lvl zidanem i reszta ;p

ja z daily 11 Vivi do kolekcji. Jeszcze nic z tego bannera nie wyciagnalem. Tilith olewam, jak wyjdzie 6* to sie bede martwic. Teraz lepsze postacie w drodze.

Cod z dual wield kosi i event i arene, a jak wpadna moogle za daily i z areny, to dobije drugiego zidana do 100% i drugi cod bedzie kosic.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Wg moich obliczen jest około 5% na dodatkowa plansze

Ja juz wykupilem wszystko, Zostało mi 20k do TM kupic i tyle, Mag +15% i Atak + 15% chyba nie biore

 

Tickety kupilem i uzylem, niestety druga Elza nie wpadła wiec troche je zmarnowałem :/

 

Hihi, Pokonałem Xande w 1 runde z CoD Shena

Edytowane przez Welna
Odnośnik do komentarza

Trzy tickety za 6000 Karmy - pierdyliardowy Arc, Seria i Fran...

 

Jutro ostatni darmowy ticket, czyli ostatnia szansa na Refię. Pewnie wpadnie Galuf...

 

Serii nawet mi się nie chce levelować. Najwyżej wrzucę ją do teamu na 1 lvl jak trafi się znajoma Elza z 550 ATK i Double Wield, co sama event rozwala.

Odnośnik do komentarza

Na exviuswiki są w 'profilach' postaci tabelki z max stats increase.

 

Na exviusviki są tabelki w profilach postaci.

nie zwrocilem uwagi, dzieki.

 

4 refie, 4 ingusow i 5 arcow, myslalem czy nie odpalic jeszcze tych 10 ticketow na banner z ff3, ale luneth chyba nie jest mi pisany

Edytowane przez Shen
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...