Skocz do zawartości

Final Fantasy Brave Exvius


Rekomendowane odpowiedzi

Skonczyłem Elze i Lunetha - teraz jade Refie 6* 61 lvl - dzis powinienem ja skonczyc i moze rzeczywiscie wyleveluje Shanto

 

KUr.... jak cie wywali z Areny w Memu to masz Instant Lose. Własnie mi sie to stało, Streak ...97 - w 1 rundzie za(pipi)ałem mu 4 został Cecil. Właczam jeszcze raz , YOU LOSE

Edytowane przez Welna
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Też mam ją ubitą (z pomocą 500+ DW Elzy), ale odpalanie Diabolosa sobie chyba odpuszczę, szkoda nerwów i lapisu na liczenie na jakiś szczęśliwy zbieg okoliczności. Może z DC na Refii, WoLem zamiast Agrias i jeszcze jakimś siepaczem na 6* mógłbym jakoś poprzeciągać walkę, ale z tym co mam to mi się za szybko wszystko zamienia w rozpaczliwą walkę o przetrwanie, a Refia i Cecil nie wyrabiają ze wskrzeszaniem i utrzymywaniem składu przy życiu.

Odnośnik do komentarza

Wpadła je*ana suka :D Łapy mi się trzęsą jak na ostrym kacu, oczy mi zwilgotniały, z przejęcia nawet nie wykończyłem szefa burstem choć Elza miała naładowanego, ale ch*j, to była 11 runda, jakby coś nie pykło to w 12 by mnie zmiotła, MP już na wykończeniu :D Dawno nie odczuwałem takiej satysfakcji w giereczce. Drużyna wyklęta: Agrias, Cecil, CoD, Refia, Rydia (która w sumie do niczego się nie przydała i jak już w pewnym momencie padła, to nawet jej nie podnosiłem, już bardziej by się przydał jakiś porządny 5* healer) i pożyczona Elza z DW 590 dmg która na dobrą sprawę robiła mi demedż.

Odnośnik do komentarza

Mnie się udało jej zbić 3/4 HP, ale potem nie wiem, czy zwiększa jej się ilość ataków, czy jak, ale wali 3x Genesis + zwykłe ataki w jednej turze i siłą rzeczy padają mi jednostki z max HP.

 

Generalnie nie mam szans jej pokonać bez dobrego znajomego. Teraz brałem CoDa Shena z DW, to Call of the Void walił ładnie. W sumie gdybym się skupił tylko na atakowaniu, to bez achievementów może bym dał radę, ale chyba za dużo się broniłem, aż wreszcie wszystko mi zdechło, mimo buffów i debuffów.

 

Nie wiem, kogo wysłać do walki z nią. Cecil oczywiście jako Tank, Vaan do Full Break i leczenia, BCL do Hex Strike i supportu, Lenna do Cheer i leczenia, a na piąte miejsce wziąłem Tellaha z Mirage do drobnych heali i Raise. Wszystkim starałem się podbić HP materiami i Muscle Belt. No i za Tellaha ewidentnie by się przydał kto inny, na przykład - och, no nie wiem... - Cloud of Darkness? Tj. gdyby raczyła mi wydropić zamiast kolejnego Kaina... Wtedy przynajmniej mógłbym podzielić role - jedna CoD by rzucała Omni-Veil, a znajomy wieloryb skupiłby się wyłącznie na DMG.

 

Gdybym miał pewność, że ten event kiedyś wróci i będzie można Maxwell zdobyć jeszcze raz, to teraz bym sobie nawet głowy nie zawracał, a tak kurde presja czasu. Cicho liczę, że kolejna szansa się pojawi, jak dadzą jej 6* w globalu.

 

Na chwilę obecną nawet nie wiem, na kogo przeznaczać kaktusy, bo i tak nie mam postaci w rezerwie, którą bym zastąpił kogoś z głównego teamu. Póki co dobijam Rydię do 80, żeby siedziała na ławce rezerwowych, a gdzieś tam dalej w kolejce będzie Bartz, Kefka i może Garnet. No bo tak - bo nie mam nikogo innego wartego uwagi... Bartz przynajmniej dostanie te 6*, nawet jeśli jest z low-tieru, to może do czegoś się przyda.

Odnośnik do komentarza

On też ma CoD w teamie, plus znajomego do DMG. Ja mogę mieć albo-albo, bo CoD mnie unika (czyli albo DMG, albo Omni-Veil, obu nie da rady).

 

Rozważam zamianę Tellaha na Leo, albo Amaranta jako dodatkowych tanków z draw-attacks. Mam paru znajomych z DW, to oni by mogli robić za DMG, a reszta teamu tylko by leczyła, buffowała i debuffowała. Reszta to kwestia szczęścia. Może spróbuję jeszcze parę podejść przed końcem eventu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...